معرفی و دانلود کتاب صوتی اون استخون کجاست؟

عکس جلد کتاب صوتی اون استخون کجاست؟
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اون استخون کجاست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اون استخون کجاست؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اون استخون کجاست؟

کتاب صوتی اون استخون کجاست؟ نوشته‌ی آلما رامیرز، داستانی جذاب و آموزنده درباره دختری به اسم «جیل» است که قصد دارد استخوان‌های گم شده سگش را پیدا کند. این کتاب زیبا و سرگرم‌کننده کودکان را با مفاهیم ریاضی و نقشه‌خوانی آشنا می‌کند.

موضوع کتاب صوتی اون استخون کجاست چیست؟

جیل هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شد، سگش «بینگو» را هم بیدار می‌کرد و دوتایی با هم به پیاده‌روی می‌رفتند. وقتی به خانه برمی‌گشتند، جیل به‌عنوان جایزه یک استخوان به سگش هدیه می‌داد. چون بینگو عاشق استخوان بود و هر دفعه از گرفتن آن خیلی خوشحال می‌شد. اما روزی که خالهٔ جین به خانه آن‌ها آمد تا چند روزی را آن جا بماند، بینگو خیلی ناراحت شد. چون خاله سالی گربهٔ بدجنسش را هم همراه خود آورده بود!

«هالک»، گربهٔ خاله سالی، با بینگو خیلی لجبازی می‌کرد و هر دفعه که به خانه آن‌ها می‌آمد، تمام غذاهایش را می‌خورد و اسباب‌بازی‌هایش را می‌گرفت. این بار هم سگ بیچاره چون می‌دانست قرار است چنین اتفاقی بیفتد، تصمیم گرفت تمام استخوان‌هایش را قبل از اینکه آن گربه بدجنس ببیند در جاهایی از خانه پنهان کند. اما این موضوع را فراموش کرد که محل نگهداری استخوان‌ها را به‌خاطر بسپارد...

بعد از آن این وظیفه جیل بود که با کمک کشیدن نقشهٔ خانه، مخفیگاه بینگو را پیدا کند. آلما رامیرز (Alma Ramirez) کتاب اون استخون کجاست؟ (?Where's That Bone) را به این منظور نوشت تا به کودکان مفاهیمی مثل مقیاس، علامت‌گذاری روی نقشه، اندازه‌گیری، مکان‌یابی از روی نقشه و تخمین مسافت را آموزش دهد.

کتاب صوتی اون استخون کجاست مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال و والدینی که قصد دارند برای کودکان خود قصه‌های آموزنده بگویند، مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی اون استخون کجاست می‌شنویم:

بینگو که داشت گربهٔ شرور رو توی ذهنش تصور می‌کرد، فقط آه آرومی کشید و سرش رو روی پاهاش گذاشت. چند ساعت بعد، هالک تصمیم گرفت که وقت چرت بعدازظهرش رسیده. جیل هم از فرصت استفاده کرد و به سگش گفت:"الان وقتشه که استخونت رو از زیر خاک در بیاری. تا وقتی که هالک توی خونه خوابه وقت داری که با خیال راحت بخوریش."

بینگو با خوشحالی و جست و خیز کنان به سمت اون قسمتی از حیاط که استخونش و دفن کرده بود دویید. اون با هیجان چند تیکه از زمین رو کند ولی یادش نمی‌اومد غذاش رو دقیقا کجا قایم کرده بود. پس به امید اینکه فردا هم از صاحبش استخون می‌گیره، بیخیال شد و همونجا دراز کشید.

اما فردا هم دقیقا همون اتفاق تکرار شد. و حتی روز بعد از اون هم فرقی با روزهای قبلی نداشت. بینگو استخونش رو توی حیاط دفن می‌کرد ولی بعدش یادش نمی‌اومد که کجا باید دنبالش بگرده.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
اون استخون کجاست؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اون استخون کجاست؟
نویسنده
مترجممعصومه رمضانی
گویندهشیوا شاکری، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اون استخون کجاست؟

مانا خلیلی
۱۴۰۱/۷/۲۴
قشنگ بود، گویندگی هم خوب بود
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اون استخون کجاست؟

برای دریافت کتاب صوتی اون استخون کجاست؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.