معرفی و دانلود کتاب صوتی چند روایت معتبر

عکس جلد کتاب صوتی چند روایت معتبر
قیمت:
49000 تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چند روایت معتبر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چند روایت معتبر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چند روایت معتبر

کتاب صوتی چند روایت معتبر نوشتهٔ مصطفی مستور، شامل هفت داستان کوتاه عمیق و تاثیرگذار می‌شود که در آن‌ها درمورد موضوعاتی مانند زندگی، عشق و مرگ صحبت می‌شود. هر یک از این داستان‌ها دربردارنده یک مضمون خاص و مشخص هستند که با نثری جذاب و روان نوشته شده‌اند.

درباره کتاب صوتی چند روایت معتبر:

مصطفی مستور در بیشتر آثار خود از تم‌های فلسفی و اعتقادی بهره می‌برد و با طرح مسائل ساده اما تأمل‌برانگیز مخاطب را به فکر وامی‌دارد. او با استفاده از هوش و استعداد نویسندگی خود موضوعات چالش‌برانگیزی را طرح می‌کند که مخاطب با علامت سؤالی در ذهن روبه‌رو می‌شود. کتاب چند روایت معتبر یکی از مجموعه داستان‌های این نویسنده برجسته به شمار می‌رود که در آن از ادامه داستان‌های کتاب‌های دیگرش استفاده کرده است.

هریک از این داستان‌ها دارای موضوع خاص خود هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. داستان «چند روایت معتبر درباره عشق» درمورد یک معلم فیزیک است که به یکی از شاگردان خود علاقه دارد. داستان «چند روایت معتبر درباره زندگی» زندگی زوجی را روایت می‌کند که سال‌ها با یکدیگر زندگی کرده‌اند اما در نهایت چیزی آن‌ها را از یکدیگر دور می‌کند.

«چند روایت معتبر درباره مرگ» داستان دیگر این مجموعه است که پاره‌هایی از زندگی افرادی را به روایت می‌کند که با خودکشی و مرگ دست درگریبانند. داستان دیگر «مصائب چند چاه عمیق» نام دارد که آن هم قسمت‌های مختلفی از یک زندگی را روایت می‌کند. «در چشمانت شنا می‌کنم و در دست‌هایت می‌میرم» نام داستان دیگری است که عشق یک مرد شاعر و عواقب آن را به تصویر می‌کشد.

«کیفیت تکوین فعل خداوند» نیز داستان زندگی سه زوج جوان را تعریف می‌کند که برای هرکدام از آن‌ها اتفاقی میفتد. و در آخر داستان «کشتار» درمورد یوسف و مونس است که عاشق یکدیگر هستند و از طریق نامه با هم ارتباط برقرار می‌کنند.

کتاب صوتی چند روایت معتبر مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به ادبیات داستانی فارسی و داستان‌های عاشقانه از شنیدن این کتاب لذت خواهند برد.

مصطفی مستور را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، پژوهشگر و مترجم در سال 1343 در اهواز به دنیا آمد. او در رشته مهندسی عمران در دانشگاه صنعتی اصفهان شروع به تحصیل کرد و در نهایت در رشته ادبیات فارسی در دانشگاه شهید چمران فارغ‌التحصیل شد. اولین اثر مصطفی مستور (Mostafa Mastoor) «دو چشمان خیس» نام داشت که در سال 1369 در مجله کیان منتشر شد.

وی تا اواسط دهه هفتاد چندین داستان کوتاه منتشر کرد که استقبال چندانی نشد. اما سرانجام با انتشار رمان «روی ماه خداوند را ببوس» در سال 1379 طرفداران زیادی پیدا کرد و به شهرت رسید. این کتاب او در طی سیزده سال 46 بار تجدید چاپ شد و به دلیل محتوای فلسفی - عرفانی‌اش توجه افراد زیادی را به خود جلب کرد.

ازجمله آثار مهم دیگر او می‌توان به «عشق و چیزهای دیگر»، «پیاده‌روی در ماه»، «من گنجشک نیستم»، «عشق روی پیاده‌رو»، «من دانای کل هستم» و «حکایت عشقی بی قاف، بی‌شین، بی‌نقطه» اشاره کرد. کتاب‌های «روی ماه خداوند را ببوس» و «استخوان خوک و دست‌های جذامی» تاکنون به زبان‌های انگلیسی، ترکی، روسی، عربی و ایتالیایی ترجمه شده‌اند.

جوایز و افتخارات مصطفی مستور:

- انتخاب رمان «استخوان خوک و دست‌های جذامی» به‌عنوان بهترین رمان سال در 1383
- کسب لوح تقدیر از نخستین مسابقه داستان‌نویسی صادق هدایت
- انتخاب رمان «روی ماه خداوند را ببوس» به‌عنوان بهترین رمان در جشنواره قلم زرین در سال 79 و 80

در بخشی از کتاب صوتی چند روایت معتبر می‌شنویم:

عصر سایه کتاب‌های بهم ریخته کسری را توی قفسه‌ی کتابخانه‌اش چید. کسری روی پله‌های مهتابی نشسته بود و زل زده بود به گوشه‌ای از باغچه. سایه گفت: «همش تقصیر ایناس.» کسری محو باغچه زیر لب گفت: «مرا بزار تو دستات» سایه به یکی از کتاب‌ها فوت کرد. غبار برخاسته از آن در اتاق پیچید و سایه سرفه‌اش گرفت. کسری فکر کرد: «مهتاب کجایی؟» بعد روی کاغذ توی دستش نوشت: «کاش یک تکه سنگ بودم. یک تکه چوب. مشتی خاک. کاش دلم از سنگ بود. کاش اصلا دل نداشتم. کاش اصلا نبودم. کاش میشد همه چیز را با تخته پاک کن پاک کرد.»

کسری سرش را روی دسته‌ی صندلی گذاشت و نالید: «آخ مهتاب»

سایه آلبوم عکس را از گنجه بیرون آورد و آن را ورق زد. کسری نوشت: «کاش یکی از آجرهای خانه‌ات بودم یا یک مشت خاک باغچه‌ات. کاش دستگیره اتاقت بودم. تا روزی هزاربار مرا لمس کنی. کاش چادرت بودم. نه کاش دست‌هات بودم. کاش چشم‌هات بودم. کاش دلت بودم. نه کاش ریه‌هات بودم. تا نفس‌هات را در من فرو ببری و از من بیرون بیاوری. کاش من تو بودم. کاش تو من بودی. کاش ما یکی بودیم. یک نفر دوتایی.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
بخش یک: چند روایت معتبر درباره‌ی عشق
12 دقیقه
بخش یک / قسمت دو
11 دقیقه
بخش دو: چند روایت معتبر درباره‌ی زندگی
11 دقیقه
بخش دو / قسمت دو
18 دقیقه
بخش سه: چند روایت معتبر درباره‌ی مرگ
21 دقیقه
بخش سه / قسمت دو
33 دقیقه
بخش چهار: مصائب چند چاه عمیق
27 دقیقه
در چشمانت شنا می‌کنم و در دست‌هایت می‌میرم
21 دقیقه
بخش پنج: کیفیت تکوین فعل خداوند
28 دقیقه
بخش شش: کشتار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چند روایت معتبر
نویسنده
گویندهنادیا شه مهر
ناشر چاپینشر چشمه
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
49000 ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چند روایت معتبر

لادن اسلاملو
۱۴۰۱/۱۰/۷
سبک نویسنده مدرن است بسیار عمیق وزیبا قوی است و به درون انسانها سفر می‌کند ومن از خواندنش بسیار لذت بردم
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چند روایت معتبر

برای دریافت کتاب صوتی چند روایت معتبر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.