معرفی و دانلود کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا

عکس جلد کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا

مالی بلیزدل در کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا قصه‌ی پسری به نام بن را در مدرسه روایت می‌کند. ماجرا از این قرار است که دانش‌آموز تازه‌ای در مدرسه‌ی آن‌ها ثبت‌نام کرده که علایق ورزشی‌اش دقیقاً مثل بن است. آیا این موضوع می‌تواند مشکل‌ساز شود؟ دوستی و رقابت سالم از جمله مفاهیمی‌ست که نویسنده در کتاب حاضر به کودکان آموزش می‌دهد.

درباره کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا

سال تحصیلی جدید شروع شده بود؛ بن، بر خلاف بسیاری از دانش‌آموزها که دل چندان خوشی از بازگشایی مدرسه‌ها نداشتند، برای شروع دوباره‌ی مدرسه لحظه‌شماری می‌کرد. برای او مدرسه مساوی بود با زنگ تفریح و دروازه‌بانی فوتبال.

اما امسال برای بن با سال پیش تفاوتی اساسی داشت. چرا که همکلاسی جدیدش به نام راج به کلاس آن‌ها اضافه شده بود که صندلی‌اش دقیقاً کنار بن قرار داشت. اما این موضوع چگونه باید مسأله‌ساز می‌شد؟ کمی صبوری به خرج دهید تا برایتان بگوییم...

راستش را بخواهید بن و راج علایق بسیار مشترکی در ورزش داشتند؛ در واقع هر دوی آن‌ها عاشق دو، صخره‌نوردی و فوتبال بودند. احتمالاً می‌توانید حدس بزنید زمانی که دو تا پسربچه‌ی عشقِ فوتبال، هر دو بخواهند در بازی دروازه‌بان باشند، چه اتفاقی رخ می‌‌دهد. در واقع از همین جا بود که داستان کتاب زنگ تفریح پرماجرا (Rocky Recess) شکل گرفت.

تازه این شروع ماجرا بود؛ قضیه فقط به دروازه‌بانی ختم نمی‌شد. راستش را بخواهید بن و راجش به هیچ طریقی با هم کنار نمی‌آمدند. این دو رقیبِ خشمگین مدام در حال دعوا و مشاجره بودند و هیچ‌کدام راضی نمی‌شد کمی از خواسته‌هایش دست بکشد...

مالی بلیزدل (Molly Blaisdell) که نامی آشنا در میان نویسندگان حوزه‌ی کودک و نوجوان است، داستانی خلق کرده که به کودکان مفاهیمی همچون دوستی، سازگاری و رقابت سالم را آموزش می‌دهد.

کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا مناسب چه کسانی است؟

مالی بلیزدل این کتاب را برای کودکان 5 تا 8 سال به نگارش درآورده است.

در بخشی از کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا می‌شنویم

خیلی زود زنگ تفریح تموم شد و راج از تاب پایین اومد. بِن که موفق نشده بود حتی یک بار هم سوارش بشه پاش رو به زمین کوبید و با عصبانیت پشت سرش رفت. موقع برگشت به کلاس دو رقیبِ خشمگین، نگاه معنا داری به هم انداختن و این تازه شروع ماجرا بود.

روز بعد در زنگ بازی بچه‌ها، هیچ کدوم از دو نفر نمی‌خواستن سوار تاب بشن و هر دو به طرف صخره‌ی سنگی رفتن. بِن قصد داشت که زودتر از صخره بالا بره و راج هم، همین رو می‌خواست. هر دوشون به یک سمت دویدن و ناگهان با برخورد کردن به هم، صدای دعواشون بلند شد.

"من زودتر اومدم پس من باید اول برم! "

"نه! من اول اومدم و نوبت منه!"

هیچ کدومشون نمی‌خواستن حرف‌های هم دیگه رو بشنون و با زبون و دستشون برای هم شکلک در آوردن. حالا که دیگه کامل از کوره در رفته بودن، هم دیگه رو هل دادن و تو سر هم زدن. در آخر دوتاشون زمین خوردن، عینک بن به یک سمت پرت شد و دست راج هم زخمی شد. معاون مدرسه صدای دانش آموزها رو شنید و ازشون خواست که دست از کار اشتباهشون بردارن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
زنگ تفریح پرماجرا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا
نویسنده
مترجمفاطمه خانلری
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان، نرگس داغمه چی، مبینا چیت سازان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا

برای دریافت کتاب صوتی زنگ تفریح پر ماجرا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.