معرفی و دانلود کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار: بیست مهارت عاطفی برای موفقیت شغلی

عکس جلد کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار: بیست مهارت عاطفی برای موفقیت شغلی
قیمت:
۳۵۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار: بیست مهارت عاطفی برای موفقیت شغلی

کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار نوشته‌ی آلن دوباتن، یکی از بهترین کتاب‌های مجموعه مدرسه زندگی است و به بررسی وضعیت هوش هیجانی افراد در محیط‌های کاری می‌پردازد و نشان می‌دهد که پشت هر یک از الگوهای رفتاری مشکل‌ساز ما چه عللی وجود دارد و چگونه می‌توان بر هر یک از آن‌ها غلبه کرد.

درباره کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار:

مشاغل مدرن تاکید زیادی بر آموزش‌های فنی دارند و مدیران سازمان‌ها گمان می‌کنند موفقیت و شکست برنامه‌هایشان در گروی همین شیوه مدیریت است و اگر کارمندان‌شان به خوبی به این مهارت‌ها دست یابند، همه چیز رو به بهبودی می‌رود. با این حال یکی از مسائل مهم و تاثیرگذاری که بر موفقیت یک سازمان اثر می‌گذارد، شناخت و به کارگیری هوش هیجانی و بلوغ عاطفی افراد است.

کتاب هوش عاطفی در محیط کار (The Emotionally Intelligent Office) به شما بیست مهارت اصلی در این حوزه را آموزش می‌دهد تا بتوانید در محل کار خود، با آرامش و همدلی بیشتری فعالیت کنید و یاد بگیرید چگونه در جمع تیم‌ها و گروه‌های مختلف رفتار مناسبی داشته باشید.

حتما خود شما هم در محیط کارتان دچار ناامنی‌ها و انواع رفتارهای حسادت‌آمیز شده‌اید یا به خاطر اشتباهات‌تان نتوانستید به آن جایگاهی که می‌خواهید دست پیدا کنید، در هر صورت هر یک از این مسائل می‌تواند فشار روانی بالایی برایتان ایجاد نماید اما با شنیدن کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار، می‌توانید مهارت‌های لازم در این زمینه را یاد بگیرید و بهتر از گذشته عمل نمایید.

این کتاب علاوه‌بر آنکه برای کارکنان یک سازمان مناسب است، برای مدیران نیز اثری آموزنده و کاربردی‌ست تا بتوانند از اهمیت هوش هیجانی و عاطفی اطلاع پیدا کنند و فرهنگ کاری سازمان‌شان را تغییر دهند.

کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این کتاب نیز مانند سایر آثار مجموعه مدرسه زندگی می‌تواند به بهبود زندگی روزمره شما کمک فراوانی کند و به بهتر شدن وضعیت شغلی‌ و موقعیت اجتماعی‌تان یاری برساند.

با آلن دوباتن بیشتر آشنا بشویم:

کمتر متفکر و فیلسوفی را سراغ داریم که بتواند فلسفه را به زندگی روزمره مردم پیوند بدهد و با زبانی ساده و صمیمی، مفاهیم مهم انسانی همچون عشق، کار، هنر، سفر، دوستی و... را از منظری متفاوت‌تر بررسی نماید. آلن دوباتن (Alain de Botton) نویسنده، تهیه کننده تلویزیون و فیلسوفی سوئیسی است که کتاب‌های داستانی و غیرداستانی فراوانی را منتشر کرده و هدفش بازگرداندن تفکر و اندیشیدن در بطن زندگی عموم مردم است.

دوباتن اغلب به خاطر جستارها و مقاله‌های خود شهرت دارد که همگی آن‌ها از ایده‌ها و تفکرات هنرمندان، دانشمندان و فیلسوفان سرچشمه می‌گیرد. برخی از آثار مهم و ترجمه شده این نویسنده سوئیسی عبارتند از: «دین برای خداناباوران، جستارهایی در باب عشق، تسلی‌بخشی‌های فلسفه، هنر سیر و سفر، پروست چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند، هنر چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند، خوشی‌ها و مصایب کار، سِیر عشق، در باب مشاهده و ادراک، یک هفته در فرودگاه، اضطراب منزلت(موقعیت) و مصیبت‌های شاغل بودن.»

مدرسه زندگی را بهتر بشناسیم:

آلن دوباتن در سال 2008 به همراه جمعی از مربیان و نویسندگان حوزه روانشناسی و فلسفه و سایر علوم، مدرسه علوم (The School of Life Library) را راه‌اندازی کردند. مدرسه‌ای که در حال حاضر در بسیاری از شهرهای مهم دنیا همچون لندن، پاریس، آمستردام، سئول، استانبول، برلین، ملبورن و... فعالیت می‌کند و مسائل و دغدغه‌های روزمره زندگی مردم از جمله روابط، کار، معاشرت، آرامش و ... را سوژه اصلی کار خود قرار داده است.

دوباتن درباره این مدرسه می‌گوید: «ایده راه اندازی مدرسه زندگی به خاطر به چالش کشیدن دانشگاه‌های سنتی و آکادمیک بود. درواقع می‌خواستیم که دانش و فرهنگ را به گونه‌ای سازماندهی کنیم که به سمت زندگی عادی مردم بچرخد.»

مدرسه زندگی یک برند جهانی به شمار می‌رود و با بیش از 5 میلیون مشترک در یوتیوب، حدود 343 هزار دنبال کننده در فیس بوک، بیش از 183 هزار دنبال کننده در اینستاگرام و 160 هزار دنبال کننده در توییتر با سرعت بالایی در حال رشد است.

در بخشی از کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار می‌شنویم:

همدلی از ما می‌خواهد از جنبه‌های اغلب پنهان وجود خودمان کمک بگیریم تا بر وجوه درونی افرادی پرتو بندازیم که به لحاظ طبقه، جایگاه و سن بسیار متفاوت با ما به نظر می‌رسند.

می‌دانیم که همدلی از جمله ویژگی‌های مهمی‌ست که ما را قادر می‌سازد جهان را پس چشمان دیگرانی ببینیم که معمولا بسیار با ما تفاوت دارند. اما چه بسا برایمان کاملا روشن نباشد که چگونه به این چشم‌انداز ارزشمند دست یابیم. شاید تصورمان این باشد که همدلی یعنی اینکه از خودمداری معمول‌مان بگریزیم. خویشتن خویش را ترک بگوییم و سپس خودمان را در منظر تجربه دیگری تصور کنیم. اما شاید کلید دستیابی به همدلی شاید کمی متفاوت‌تر باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
مدرسه زندگی برای کسب‌وکار
۲۳ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
بخش اول: بیست مهارت عاطفی برای موفقیت شغلی
۱۲ دقیقه
بخش دوم: آرامش
۲۴ دقیقه
بخش سوم: جذابیت
۱۳ دقیقه
بخش چهارم: ارتباط - قسمت یک
۱۷ دقیقه
بخش چهارم: ارتباط - قسمت دو
۹ دقیقه
بخش پنجم: اعتماد به نفس
۹ دقیقه
بخش ششم: خلاقیت
۱۳ دقیقه
بخش هفتم: قاطعیت
۱۳ دقیقه
بخش هشتم: دیپلماسی
۱۲ دقیقه
بخش نهم: کارآمدی
۱۳ دقیقه
بخش دهم: خوش بیانی
۱۴ دقیقه
بخش یازدهم: همدلی
۱۱ دقیقه
بخش دوازدهم: کارآفرینی
۱۵ دقیقه
بخش سیزدهم: ابتکار
۱۲ دقیقه
بخش چهاردهم: رهبری
۱۵ دقیقه
بخش پانزدهم: نگاه عینی
۹ دقیقه
بخش شانزدهم: بازیگوشی
۱۵ دقیقه
بخش هفدهم: هدفمندی
۶ دقیقه
بخش هجدهم: انعطاف پذیری
۲۰ دقیقه
بخش نوزدهم: خودشناسی
۲۸ دقیقه
بخش بیستم: حمایت‌گری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار: بیست مهارت عاطفی برای موفقیت شغلی
نویسنده
مترجممحمدهادی حاجی بیگلو
گویندههوتن شاطری پور
ناشر چاپیانتشارات کتاب سرای نیک
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۲۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۵۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار

تینامون
۱۴۰۱/۵/۲۴
آلن دوباتن واقعا نویسنده خوبیه و قبل اینکه نویسنده خوبی باشه روانشناس خوبیه.
کاش هممون قبل ورود به محیط کار این اگاهی هارو پیدا کنیم
اینکه به ادم اگاهی میده از شرایط زندگی هر فرد و نگاه فلسفی به هر قضیه‌ای داره، همین همون کمک بزرگیه که به ما میکنه. نتیجتا چه این کتاب چه بقیه کتابهای دوباتن خوندن داره.
Yalda B
۱۴۰۰/۱۲/۲۸
آلن دوباتن از فیلسوفان و نویسندگان توانایی هست که زندگی روزمره رو به بهترین شکل ممکن با فلسفه آمیخته و این کتاب یکی از نمونه‌های بارز هست که کابرد هوش عاطفی و داشتن شناخت از خود رو در موفقیت‌های شغلی دخیل می‌دونه...
سیامک متقی
۱۴۰۱/۳/۲۳
کتاب خوبی هستش ولی اشکال جدی ادیت دارد. از وسط هر فایل، صدا ضعیف می‌شود و در کمال تعجب در بخش انتهایی به همراه موزیک کاملا فید می‌شود و‌ به سختی صدای خواننده کتاب قابل شنیدن است.
مرجان کشاورز
۱۴۰۱/۱/۵
خیلی بد بود، همش حرف رو تو میزنه، انگار همه کتابهای خودشناسی رو با هم قاطی کرده، حرف‌های غلوآمیز میزنه، به طور درست و مختص خود مسأله رو تحلیل نمیکنه. روی حواشی دور میزنه
احسان آشوری
۱۴۰۱/۵/۱۹
موسیقی زمینه اذیت کننده البته فقط اول فایل‌ها و آخر فایلها این مشکل وجود دارد
دنیای آلن دو باتن دنیای جالبیه
h s
۱۴۰۱/۳/۲
کتاب خوبی هستش ولی صدای گوینده از وسط اکثر بخش‌ها، به بعد تصاعدی ضعیف میشه
شایلی افشار
۱۴۰۰/۱۲/۷
این کتاب از نظر من مفید بود و بنظرم مدیران شرکتها این کتاب رو باید بخونن
شهره نهنگی
۱۴۰۰/۷/۱۶
کیفیت ضبط صدا پایین و گویندگی یکنواخت و کسل کننده
Mahdi Borojerdi
۱۴۰۰/۶/۳
بکارگیری مجموعه‌ای از هوش‌ها کلید کارآمدی و موفقیت است.
علیرضا ابوطالبی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
دوستش داشتم اموزندس
مشاهده همه نظرات ۱۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار

برای دریافت کتاب صوتی هوش عاطفی در محیط کار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.