معرفی و دانلود کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم؟

عکس جلد کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم؟
قیمت:
۵۸۰۰۰ تومان - 10.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم؟

«از شنبه شروع می‌کنم»... چند بار تابه‌حال گوینده‌ی این جمله بوده‌اید؟ نیلز سالزگبر، کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم؟ را درباره‌ی کسانی نوشته است که در زندگی‌شان مدام می‌خواهند از اول ابتدایی شروع کنند، اما روزها یکی پس از دیگری می‌گذرند و آن‌ها کارهایشان را پشت گوش می‌اندازند.

درباره‌ی کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم

شرم ناشی از بدقول شدن برای بیشتر آدم‌ها آزاردهنده است. اما این که به خودمان بدقول شویم شاید شرم و رنج عمیق‌تری در پی داشته باشد و باعث شود تصویری که ذهنمان از خودمان برایمان می‌سازد تصویر یک انسان سست‌عنصر و بی‌اراده باشد. این تصویر ممکن است ما را از خودمان منزجر کند و تبعات روانی بسیاری برایمان داشته باشد.

با خودمان قراری می‌گذاریم، تنبلی باعث می‌شود به قرارمان عمل نکنیم، دچار سرخوردگی می‌شویم، قولی را که به خودمان یا دیگری داده‌ایم پشت گوش می‌اندازیم و ترکیب تنبلی و سرخوردگی برایمان یک چرخه‌ی زیان‌بار می‌سازد. اما یک جایی باید این چرخه را قطع کنیم. کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم (Stop Procrastinating) می‌تواند در شکستن این زنجیره به شما کمک کند. نیلز سالزگبر (Nils Salzgeber) در این اثر علل و عوامل پشت گوش انداختن کارها را شرح و سپس راهکارهای عملی مناسبی به شما ارائه می‌دهد که از طریق آن‌ها بتوانید این نقص را برطرف کنید. با این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه کارهای معوق‌تان را از پشت گوشتان بیاورید جلوی چشمتان و توی دست‌هایتان...!

در این کتاب نکات مفیدی درباره‌ی آسیب‌های به تعویق انداختن کارها و روش‌های جلوگیری از آن می‌خوانید. در ادامه به ذکر عنوان برخی از مطالب گفته‌شده در کتاب می‌پردازیم:

- تحقیقات تازه‌ای که به تفاوت میان اهمال‌کاران و غیراهمال‌کاران پرداخته‌اند
- یک استراتژی ساده که با آن بتوانید برای ضمیر ناخودآگاهتان برنامه‌ریزی کنید
- یک ترفند سه‌سوته برای ایجاد عادت‌های ضروری مثل سحرخیزی و ورزش منظم
- ریشه‌یابی این مسئله که چرا خودسرزنشگری باعث می‌شود بیشتر کارهایمان را پشت گوش بیندازیم
- بیش از 20 راهکار برای این که بر تنبلی خود غلبه کنید، از شر عذاب وجدان رها شوید و هر طور شده کارهایتان را انجام دهید

نکوداشت‌های کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم

- نیلز سالزگبر با‌ این کتاب به هزاران نفر کمک کرده است تا بر اهمال‌کاری غلبه کنند. او اسوه‌ی من در زمینه‌ی کنترل نفس است. (پروفسور دتلف بیکر، پژوهشگر شادی و کارشناس مقابله با استرس)

- نیلز راه و چاه غلبه بر پشت گوش انداختن را یادتان می‌دهد. در عرض چند سال، او از یک پشت‌گوش‌انداز حرفه‌ای به یک نویسنده‌ی موفق تبدیل شد و زندگی هزاران نفر را در سراسر دنیا تحت تأثیر خود قرار داد. (تیبو موریس، نویسنده‌ی کتاب‌های روان‌شناسی انگیزشی)

- نیلز سالزگبر بیشتر از هر کسی درمورد بهره‌وری و اهمال‌کاری می‌داند. (زوی مک‌کی، نویسنده‌ی پرفروش آمازون)

کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از گفتن جمله‌ی «از شنبه شروع می‌کنم» خسته شده‌اید و دنبال راهی می‌گردید که بتوانید از شر پشت گوش انداختن کارها و عذاب وجدان بعدش خلاص شوید، این کتاب را هیچ‌جوره از دست ندهید.

با نیلز سالزگبر بیشتر آشنا شویم

نیلز سالزگبر نویسنده‌ی پرفروش آمازون و یکی از مؤسسان وبلاگ محبوب NJlifehacks است. او پس از آن که موفقیت چشم‌گیری در زمینه‌ی کارآفرینی به‌دست آورد، دانشگاه را در سن 21 سالگی ترک کرد. از آن زمان به بعد، نیلز تصمیم گرفت به دور دنیا سفر کند، و از خلال تجربه‌های متنوع زیستی خود توانست چند کتاب بنویسند و کسب‌وکارهای موفقی را هم دست‌وپا کند.

در بخشی از کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم می‌شنویم

شرط‌گذاری رو امتحان کنید. چند دقیقه وقت بذارید و به عادت‌های به تعویق انداختنون فکر کنید. معمولاً چه کارهایی رو به تعویق می‌اندازید؟ چه وقت‌هایی بیشتر کارهاتون رو به تعویق می‌اندازید؟ اکثراً دوست دارید که چه فعالیت‌هایی رو انجام بدید؟ دوست دارید چه عادت‌های جدیدی داشته باشید؟ وقتی درباره‌ی نقش به تعویق اندختن توی زندگی‌تون فکر می‌کنید، متوجه می‌شید چیزهایی زیادی وجود داره که می‌تونید واسه‌شون از شرط‌گذاری استفاده کنید. بهترین ایده‌هایی که به ذهنتون می‌رسن رو به شکل شرطی «اگر اون‌وقت» بنویسید و چند بار با صدای بلند توی سرتون تکرار کنید و نگران این نباشید که این برنامه‌ها رو انجام نمی‌دید. تا وقتی که یک پیشامد رو توی ذهنتون به یه عملکرد وصل کنین، هر لحظه آماده‌اید که انجامش بدید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
مقدمه
۱۸ دقیقه
قسمت اول
۱۸ دقیقه
قسمت دوم
۱۶ دقیقه
قسمت سوم
۱۶ دقیقه
قسمت چهارم
۱۸ دقیقه
قسمت پنجم
۱۸ دقیقه
قسمت ششم
۱۹ دقیقه
قسمت هفتم
۱۷ دقیقه
قسمت هشتم
۱۶ دقیقه
قسمت نهم
۱۸ دقیقه
قسمت دهم
۱۷ دقیقه
قسمت یازدهم
۱۷ دقیقه
قسمت دوازدهم
۱۰ دقیقه
قسمت سیزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم؟
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهحجت یوسفی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۵۸۰۰۰ ت - 10.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم؟

برای دریافت کتاب صوتی چرا کارها را پشت گوش می‌اندازیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.