معرفی و دانلود کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی

عکس جلد کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی
قیمت:
9000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی

جیمی جانسون در کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی قصه‌ی ربکا، شاهین دم سرخی را روایت می‌کند که همه جای محل زندگی‌اش را دیده بود مگر مخوف‌ترین قسمت آن؛ یعنی جایی که شبح مزرعه زندگی می‌کرد... داستانی آموزنده برای کودکان که آن‌ها را با زیستگاه‌ و سازگاری‌های محیطی یک جغد و شاهینی دم قرمز آشنا می‌سازد.

درباره کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی:

با گوش سپردن به کتاب شبح مزرعه‌ی دانلی (The Ghost of Donley Farm) با ربکا همراه شوید؛ شاهینی که تا نیمه شب بیدار می‌ماند تا با دوست تازه‌اش صحبت کند و بفهمند که چه ویژگی‌های یکسان و یا متفاوتی با یکدیگر دارند.

ربکا، شاهین دم قرمز محل زندگی فوق‌العاده‌ای داشت. مزارع و علفزارهای وسیع، برکه و درخت افرا‌ی بزرگ کافی بود تا زیستگاه او را به یک جای زیبا تبدیل کند. ربکا به خوبی مزرعه را می‌شناخت اما هرگز شبح معروف انبار را ندیده بود تا شبی که تا دیروقت بیدار مانده بود. شاهین قصه‌ی ما شجاعانه وارد انبار شد تا با روح معروف مزرعه ملاقات کند. اما وقتی او را دید متوجه شد که او بسیار آشناتر از چیزی‌ست که دیگران تصور می‌کنند. از اینجا بود که ماجرای آشنایی با شبح مزرعه آغاز شد...

نسخه‌ی چاپی کتاب شبح مزرعه‌ی دانلی اولین بار در سال 2014 منتشر شد. این اثر اطلاعات فراوانی را درباره‌ی جغدها و شاهین‌ها ارائه می‌دهد و مخاطبان را برای آشنایی با حیوانات به چالش می‌کشد. کتاب جیمی جانسون چیزهای زیادی را به کودکان شما خواهد آموخت.

نکوداشت‌های کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی:

- این کتاب حقایق را به شیوه‌ای جالب ارائه می‌کند. (Library Media Connection)
- داستانی قوی درباره‌ی دو پرنده‌ی شکاری. (Kirkus Reviews)

کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی مناسب چه کسانی است؟

جیمی جانسون این کتاب شنیدنی را برای کودکان 3 تا 7 سال تالیف کرده است.

با جیمی جانسون بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده و معلم انگلیسی کلاس نهم است. جیمی جانسون (Jaime Gardner Johnson) به عنوان یک دوست‌دار مادام‌العمر طبیعت در مراکز مختلف مرتبط با حیات وحش فعالیت می‌کند. کتاب شبح مزرعه‌ی دانلی اولین کتاب مصور اوست.

در بخشی از کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی می‌شنویم:

هیچ جایی توی مزرعه‌ی دانلی وجود نداشت که ربکا بهش سرک نکشیده باشه، همه‌ی سوراخ سمبه‌ها رو می‌شناخت، حتی از تعداد درخت‌های توت آمریکایی و خانواده‌ی پرنده ‌ی سارگَپِه که با سرعت، بین درخت‌های قدیمیِ بلوطِ اطراف لونشون پرواز می‌کردن، با خبر بود، اما شاهین شجاع ما هیچ وقت به گوشه‌ی مزرعه نمی‌رفت چون انبارِ کاهِ شبح زده اون جا بود.

اون در مورد شبح چیزهایی می‌دونست مثلا این که فقط شب‌ها بیرون میومد. بعضی از موجودات شب‌زی هستن یعنی فقط در زمان تاریکی فعالیت می‌کنن البته برخلاف ربکا. اون کنجکاو بود و دلش خیلی می‌ خواست که بفهمه واقعا شبحی توی انبار هست یا نه. برای همین تصمیم گرفت که بعد از غروب خورشید بیدار بمونه تا بتونه شبح رو در تاریکی پیدا کنه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
17 دقیقه
شبح مزرعه دانلی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهمحمد طالشیان، مهدی صفری، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
9000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی

برای دریافت کتاب صوتی شبح مزرعه‌ی دانلی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.