معرفی و دانلود کتاب صوتی سنگ انداز

عکس جلد کتاب صوتی سنگ انداز
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سنگ انداز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سنگ انداز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سنگ انداز

کتاب صوتی سنگ انداز نوشته‌ی جیل ریچاردسون، داستان زندگی فوتبالیستی به نام چاک ایلی را به تصویر می‌کشد که با وجود چالش‌های بسیار زندگی‌اش، موفق می‌شود به آرزوی دیرینه‌اش دست پیدا کند.

موضوع کتاب صوتی سنگ انداز چیست؟

چاک ایلی بازیکن فوتبال آمریکایی - آفریقایی است که کودکی خود را در پورتموث اوهایو با رنج و مرارت سپری کرد. او آرزوهای بزرگی در سر می‌پروراند اما تبعیض‌های نژادی‌ای که محیط زندگی‌اش بر او و دیگر رنگین‌پوستان اعمال می‌کرد باعث می‌شد که دستیابی به آن آرزوها برایش ناممکن به نظر برسد.

چاک ایلی کیست؟

چاک ایلی (Chuck Ealey) در سال 1950 در شهر پورتموث ایالت اوهایو به دنیا آمد. او به دلیل سیاه‌پوست بودن محدودیت‌ها و فشارهای بسیاری را متحمل شد. چاک در دوره‌ای زندگی می‌کرد که سیاه‌پوستان تنها به دلیل تفاوت رنگ پوستشان مجبور بودند از آب‌خوری‌ها، سرویس‌های بهداشتی و مدارس جداگانه‌ای نسبت به سفیدپوستان استفاده کنند.

در این میان چاک ایلی می‌خواست برای رسیدن به رویاهایش بجنگد. او با وجود سابقه فوق‌العاده‌ای که در دبیرستان و دانشگاه داشت، هیچ‌گاه به فوتبال حرفه‌ای آمریکا راه نیافت اما توانست با عزم و اراده‌ مثال‌زدنی‌اش به نتایج بسیار خوبی دست پیدا کند و سرنوشت خود را با وجود تمام سختی‌ها تغییر دهد.

کتاب صوتی سنگ انداز برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب با داستان الهام‌بخش و تأثیرگذاری که دارد می‌تواند برای کودکان 8 تا 12 سال بسیار آموزنده باشد و به آنان تلاش و سخت‌کوشی برای دستیابی به آرزوهایشان را آموزش بدهد.

در بخشی از کتاب صوتی سنگ انداز می‌شنویم:

یک بار در مسابقه‌ای مقابل تیم یک مدرسه دیگه، بازیکنای بدجنس و خشن تیم حریف، در طول بازی چاک رو مسخره می‌کردن، با خشونت بهش حمله می‌کردن و همش به همدیگه می‌گفتن که باید هر طور شده، اون رو بزنن.

تو ثانیه‌های آخر بازی، تیم چاک 5 امتیاز عقب بود. اعضای تیم دور هم جمع شدن، دست‌هاشون رو دور همدیگه حلقه و سرهاشون رو نزدیک به هم خم کردن. اون‌ها دلشون نمی‌خواست که ببازن و این آخرین فرصتشون بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
سنگ‌انداز

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سنگ انداز
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهمهدی صفری، امیرحسین صداقتی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سنگ انداز

Babak Mohammadi Mofrad
۱۳۹۹/۵/۲۳
غم تبعیذ نژادی رو خو بیان کرد
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سنگ انداز

برای دریافت کتاب صوتی سنگ انداز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.