معرفی و دانلود کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان

عکس جلد کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان
قیمت:
۷۹۰۰ تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان

کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان نوشته‌ی یاشار کاندمیر، مجموعه‌ای از سخنان و احادیث پیامبر اسلام است که مفاهیم مهم اخلاقی و دینی را در قالب داستان‌هایی کودکانه توضیح می‌دهد.

درباره کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان:

حضرت محمد (ص) برای آنکه بتوانند دین اسلام و دستورات پروردگار را به انسان‌ها منتقل کنند، با بهره‌گیری از آیه‌های قرآن کریم، احادیثی را از خود بر جای گذاشته‌اند که هر کدام حاوی مفاهیم اخلاقی و دینی مختلفی است. درواقع پیامبر اسلام براساس این احکام الهی به تمامی مسلمانان می‌آموزند که چه کارهایی را باید انجام دهند تا در زندگی و آخرت به خوشبختی و عاقبت به خیری برسند.

یاشار کاندمیر (Mehmet Yasar Kandemir) نیز در کتاب چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان (40Hadiths for Children with Stories) چندین داستان کوتاه را به تصویر می‌کشد که می‌تواند علاوه بر سرگرم کردن کودکان، آن‌ها را با بسیاری از احادیث رسول الله آشنا کند.

کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب آموزنده و شنیدنی به کودکان 10 تا 12 ساله پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان می‌شنویم:

احسان عمویی خسیس داشت؛ او بسیار کم خرج می‌کرد. هیچ چیز از پولش را نه خرج می‌کرد و نه به کسی می‌داد؛ به همین دلیل هیچکس او را دوست نمی‌داشت. این بی‌‌نوای خسیس هرچه را که داشت با طلا معاوضه می‌کرد چون می‌خواست هر چه را که دارد در مقابل چشمان خود ببیند. او تمام طلا را در باغچه خود پنهان کرده بود و هر روز طلاها را از باغچه خارج می‌کرد و سکه به سکه آن را می‌شمارد. سپس دوباره آن‌ها را همانجا خاک می‌کرد.

یک روز او دیگر نتواست طلاهای خود را بیابد؛ یک نفر باید آن را دزیده باشد. او از عصبانیت دیوانه شد. احسان زمانیکه از این اتفاق آگاهی یافت، به دیدار عمویش رفت و گفت: برای پول گریه نکن! مال تو نبود. اگر پول مال تو می‌بود، تو آن را در باغچه پنهان نمی‌کردی و آن را نفع خود استفاده می‌کردی. پیامبران درباره خساست می‌گوید: فرد خسیس از خدا، بهشت و دیگر انسان‌ها دور است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
بخش اول
۲۱ دقیقه
بخش دوم
۲۰ دقیقه
بخش سوم
۲۳ دقیقه
بخش چهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد
گویندهفرهاد جان سریان
ناشر چاپیانتشارات راز نهان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۷۹۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان

ghazale rafeie
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
خوب بود و مفید ممنون
mohammad zare
۱۴۰۰/۳/۳۱
عالی بود
و خیلی خیلی اموزنده بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان

برای دریافت کتاب صوتی چهل حدیث همراه با قصه برای کودکان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.