معرفی و دانلود کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین

عکس جلد کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین
قیمت:
42000 تومان - 7.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین

کودکان شما در کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین شنونده‌ی 31 داستان جذاب و آموزنده خواهند بود، و در هر شب از ماه زیبای فروردین، حین گوش سپردن به قصه‌ای زیبا به خواب می‌روند... گفتنی‌ست که هر یک از آثار حاضر در این مجموعه، محصول قلم یکی از نویسندگان ایرانی یا خارجی‌ست.

درباره کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین:

آشنا ساختن کودکان با جهان قصه و روایت، علاوه بر اینکه آنان را از سرگرمی‌های بیهوده یا خطرناک دور می‌سازد، چند مزیت‌ دیگر نیز دارد. نخست اینکه تخیل و نیروی خلاقه‌شان را به طرز قابل ملاحظه‌ای تقویت می‌کند، و رشد شناختی و ذهنی‌شان را سرعت می‌بخشد. دوم آنکه کودکان از طریق گوش سپردن به داستان، نکات و مسائلی را می‌آموزند که شاید هرگز به طریقی دیگر فرصت آموختن آن‌ها را به دست نیاورند.

داستان‌خوانی برای کودکان، همچنین این فرصت را برای والدین ایجاد می‌کند که زمان بیشتری را با فرزندان خود بگذرانند، و از این رهگذر، پیوندهای خویش را با ایشان محکم‌تر و همدلانه‌تر سازند. البته لزوماً این شما والدین نیستید که داستان می‌خوانید؛ بلکه شما نیز می‌توانید همراه فرزندان خردسال خود شنونده‌ی داستان‌های شیرین باشید. چگونه؟ با گوش سپردن به کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین. در این اثر گلچینی رنگارنگ از داستان‌های سرگرم‌کننده گرد آمده و خدمت شما مخاطبین گرامی عرضه شده است. برخی از قصه‌ها به قلم نویسندگان ایرانی، و بعضی دیگر، توسط نویسندگان خارجی نوشته شده‌ است. (تعداد معدودی از داستان‌ها هم بازسازی و بازتألیفِ قصه‌های معروفند).

ژانرها و مضامین مطرح‌شده در داستان‌های پیش رو بسیار متنوع و رنگارنگ است؛ مثلاً برخی از قصه‌ها کاملاً سرگرم‌کننده‌‌اند، در حالی که بعضی دیگر کمابیش آموزنده‌اند. با این حال همگی‌شان آثاری شنیدنی و شیرین به شمار می‌روند.

درباره مجموعه قصه‌هایی برای خواب کودکان:

هر کدام از عناوین این مجموعه نام یکی از ماه‌های تقویم شمسی، مثلاً دی، اسفند یا آذر را بر خود دارد. همچنین، تعداد داستان‌های موجود در هر اثر، با تعداد روزهای ماهی که عنوان کتاب از آن گرفته شده، یکی‌ست. مخاطب مجموعه‌ی حاضر کودکانی‌اند که دوست دارند شب خود را با گوش سپردن به یک داستان قشنگ و جذاب به پایان ببرند. مهم‌ترین خصیصه‌ی مجموعه‌ی قصه‌هایی برای خواب کودکان این است که تمام آثار گردآمده در آن حاوی نگاه و پیامی بشردوستانه بوده، و عاری از نگاه‌های تبعیض‌آمیز قومی، مذهبی، جنسی و جنسیتی‌اند.

کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین مناسب چه کسانی است؟

کودکان 6 تا 8 ساله مخاطبین اصلی اثر حاضرند.

در بخشی از کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین می‌شنویم:

یکی بود یکی نبود. زیر گنبد کبود، سرزمین سبز و قشنگی بود. در گوشه‌ای از این سرزمین زیبا، دو قارچ بزرگ روییده بود که زیر هرکدوم، خونه‌ی تمیز و کوچکی بود. توی یکی از این خونه‌ها، خاله‌ پینه‌دوز، و در خونه‌ی دیگه، جیرجیرک خانم زندگی می‌کرد. اون‌ها باهم همسایه بودن. حیاط خونه‌هاشون رو دیوار سبز و قشنگی که از شاخه و برگ درخت‌ها درست شده بود، از هم جدا می‌کرد. خاله‌پینه‌دوز و جیرجیرک خانم، با اینکه باهم همسایه بودند، اما هیچ کاری به کار هم نداشتند.

یک شب که اونها تو خونه‌هاشون خوابیده بودن، باد شدیدی اومد؛ باد سختی که همه‌ی شاخه و برگ دیوار حیاط رو، با خودش به دوردورها برد. صبح که خاله پینه‌دوز و جیرجیرک خانم از خواب بیدار شدن، دیدن که «وای وای»! دیوار حیاطشون خراب شده...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
6 دقیقه
شب اول
9 دقیقه
شب دوم
10 دقیقه
شب سوم
8 دقیقه
شب چهارم
7 دقیقه
شب پنجم
9 دقیقه
شب ششم
12 دقیقه
شب هفتم
7 دقیقه
شب هشتم
7 دقیقه
شب نهم
7 دقیقه
شب دهم
3 دقیقه
شب یازدهم
8 دقیقه
شب دوازدهم
7 دقیقه
شب سیزدهم
8 دقیقه
شب چهاردهم
12 دقیقه
شب پانزدهم
7 دقیقه
شب شانزدهم
8 دقیقه
شب هفدهم
8 دقیقه
شب هجدهم
5 دقیقه
شب نوزدهم
9 دقیقه
شب بیستم
9 دقیقه
شب بیست و یکم
4 دقیقه
شب بیست و دوم
10 دقیقه
شب بیست و سوم
5 دقیقه
شب بیست و چهارم
11 دقیقه
شب بیست و پنجم
11 دقیقه
شب بیست و ششم
5 دقیقه
شب بیست و هفتم
13 دقیقه
شب بیست و هشتم
5 دقیقه
شب بیست و نهم
6 دقیقه
شب سی‌ام
6 دقیقه
شب سی و یکم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهژیلا اشکان
ناشر چاپینشر پیدایش
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
42000 ت - 7.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین

مریم پژواک
۱۴۰۱/۴/۳
خیلی عالیه هر شب وقت خواب برای دخترام یه قصه شو پخش میکنم خودمم گوش میدم، بامزه هستن. گوینده با تغییر صداش جای هر شخصیت بچه رو خوب به خودش جذب میکنه، بچهام خیلی به کتاب علاقه مند شدن.
Maryam Khazan
۱۴۰۱/۵/۱۶
عالی عالی واقعا مجموعه قشنگی از داستانهای دنیا.
علیرضا فهمیده
۱۴۰۱/۳/۲۵
این کتاب برای دخترم خریدم خیلی دوست داره موقع خواب گوش بده
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین

برای دریافت کتاب صوتی قصه‌هایی برای خواب کودکان: فروردین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.