معرفی و دانلود کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟

عکس جلد کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟

عبدالحسین رفعتیان در کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟ به پرسش‌هایی پیرامون مادر بودن پاسخ می‌دهد و اطلاعات جالبی در اختیارتان قرار می‌دهد که به کمک آن می‌توانید فرزندی سالم‌تر پرورش دهید.

درباره‌ی کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم (Am I a good Mother):

این کتاب به بلوغ عاطفی مادران و ابزارهای رسیدن به چنین بلوغی می‌پردازد. این مسئله بسیار مهم است؛ چرا که شرایط روانی مادر تأثیر مستقیمی در پرورش فرزندان دارد. نکاتی که عبدالحسین رفعتیان در این کتاب صوتی مطرح می‌کند به مادران کمک می‌نماید که عقاید اشتباه عامی پیشینیان را کنار بگذارند و با روش‌هایی مفید و مؤثر، فرزندان سالم‌تری تربیت کنند تا نسل آینده، جامعه‌ای پربارتر و بهتر را تشکیل دهند.

این کتاب صوتی گفت‌وگو محور، دربردارنده‌ی مجموعه‌ای از مسائلی است که علی طاهری به عنوان ویراستار کتاب از دکتر عبدالحسین رفعتیان در خصوص «مادری کردن» می‌پرسد. هر بخش از این گفت‌وگو، موضوع متفاوتی دارد که برای شما مشخص شده است.

کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم مناسب چه کسانی است؟

اگر به تازگی مادر شده‌اید یا چنین قصدی دارید این کتاب می‌تواند به شما کمک کند.

با عبدالحسین رفعتیان بیشتر آشنا شویم:

او امروزه به عنوان یکی از بهترین متخصصان اعصاب و روان شناخته می‌شود. رفعتیان پس از گرفتن مدرک پزشکی عمومی برای تکمیل تحصیلات خود راهی فرانسه شد و توانست در رشته‌ی روان‌پزشکی‌ - روان‌کاوی تحصیل نماید. او در این کشور اروپایی اقدامات شایان ذکری صورت داد. این پزشک زبده از سال 1371 تا به ‌امروز در ایران به روان‌کاوی و روان‌پزشکی مشغول است و در دانشگاه‌‌های تهران نیز تدریس می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم می‌شنویم:

برخی از زن‌ها مادر شدن را امری مثبت و ارزشمند نمی‌دانند، اما برای برآورده کردن انتظار و خواست شوهر یا خانواده‌شان، به این نقش تن می‌دهند و از آن‌جا که بدون میل و رغبت شخصی در این نقش قرار گرفته‌اند، احساس گناه می‌کنند و مضطرب و نگران می‌شوند.

هم‌چنین ممکن است از این که مجبورند برخلاف میل باطنی، طبق خواست اجتماع و انتظاری که دیگران از آنان به عنوان یک زن دارند، نقشی را قبول کنند که تمایلی به پذیرفتن آن ندارند، احساس خشم کنند.

این‌گونه مادرها پذیرفتن نقش مادری را یک امر اجباری می‌دانند که جامعه، فرهنگ و به طور کلی زنانگی شان به آنان تحمیل کرده و آن را مرحله‌ی اجتناب‌ناپذیری از چرخه‌ی زندگی‌شان می‌بینند؛ در نتیجه مادر شدن برای‌شان امری اضطراب‌زا و نگران‌کننده خواهد بود که مقاومتی دائمی را در درون‌شان ایجاد می‌کند و آنان را وامی‌دارد از آن اجتناب کنند. طبیعتا چنین مادرانی نمی‌توانند تعریف درستی از مادر خوب ارائه کنند یا حداقل نمی‌توانند آن نقش را خوب اجرا کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۱ دقیقه
مقدمه
۳۴ دقیقه
مادر خوب
۲۹ دقیقه
نگاه مادرانه
۳۴ دقیقه
ماندن یا رفتن
۴۰ دقیقه
به جا آوردن احساسات
۳۰ دقیقه
مدیریت احساسات
۳۳ دقیقه
مرزگذاری
۴۴ دقیقه
آسیب‌های مرزگذاری افراطی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟
نویسنده
گویندهحسن آزادی، مصطفی هرآیینی
ناشر چاپینشر قطره
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟

الهام زارعی
۱۴۰۰/۱۱/۴
مطالعه‌ی این کتاب کمک کرد بار سنگینی از روی دوشم برداشته بشه و با دیدگاه مناسب تری مادر بودن و ارتباطم با فرزندم رو ارزیابی و مدیریت کنم
Sara Ebrahimi
۱۴۰۰/۲/۹
صدای گوینده متن مناسب این کتاب نبود از نظر من
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟

برای دریافت کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.