معرفی و دانلود کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان

عکس جلد کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان
قیمت:
۵۵۰۰۰ تومان - 10.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان

کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان به قلم جی. کی. رولینگ، شما را به هاگوارتز مدرسه‌ای آن سوی دیوارها و جهان عادی می‌برد. جایی که صداهای عجیب و غریب دارد و ارواح و چوب‌های پرنده در آسمانش پرواز می‌کنند و جادوگرانش فرمول‌های سحر و جادو را یاد می‌گیرند. این رمان خارق‌العاده از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ است و کسی نیست که نام هری پاتر را نشنیده باشد.

درباره کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان:

مدرسه هاگوارتز و جادوگرانش این بار به سراغ یک زندانی قدیمی و خطرناک رفته که به دنبال هری می‌گردد و رازهای زیادی را در سینه دارد. کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان (Harry potter and the prisoner of Azkaban‬) سومین کتاب از مجموعه هری پاتر است که در سال 1999 در انگلستان منتشر شد. جی. کی. رولینگ آن را طی یک سال نوشت و تنها پس از سه روز از انتشار آن، 6800 نسخه به فروش رفت و تاکنون حدود سه میلیون از این رمان دوست داشتنی خوانده شده است.

رمان هری پاتر و زندانی آزکابان جوایز متعددی را کسب کرده است که می‌توان به جایزه کتاب کودکان Whitbread در سال 1999، جایزه برام استوکر و جایزه 2000 Locus برای بهترین رمان فانتزی اشاره کرد.

همچنین مجموعه فیلم‌های هری پاتر نیز مخاطبان خود را دارد و اقتباس فیلم تحسین برانگیز این رمان در سال 2004 ساخته شد که در هفتاد و هفتمین آکادمی اسکار نامزد دریافت جایزه بهترین جلوه‌های تصویری و جایزه بهترین موسیقی فیلم شد و بیش از 796 میلیون دلار فروش داشت.

خلاصه داستان کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان:

سومین سال حضور هری پاتر در هاگوارتز پر از خطرات جدید است. یک قاتل به نام سیریوس بلک از زندان آزکابان خارج شده و به نظر می‌رسد که می‌خواهد به سراغ هری بیاید. حتی می‌گویند که او پدر و مادرش را به ولدمورت، جادوگر سیاهی‌ها فروخته و باعث مرگ‌شان شده است. به همین خاطر هوگوارتز در شرایط فوق‌العاده قرار دارد و گشت‌زنی‌های نگهبانان آزکابان شروع شده است اما زندگی به طور معمول در هاگوارتز ادامه دارد.

همچنین هری پاتر با معلم جدید دفاع از جادوی سیاه که دوست کودکی پدرش بود، صمیمی می‌شود. اما علیرغم ایمنی نسبی زندگی در هاگوارتز، تهدید سیریوس هرچه بیشتر نزدیک می‌شود... اما سرانجام آن دو باهم دیدار می‌کنند و هری متوجه می‌شود واقعیت متفاوت از چیزی است که فکر می‌کند...

به هرحال در این کتاب هری پاتر به همراه دو دوست صمیمی‌اش رون ویزلی و هرمیون گرنجر تجربه‌های هیجان‌انگیزی خواهند داشت و شما در طول قصه با افشاگری‌های غم‌انگیز، شگفتی‌ها و ماجراهای جادویی پرمخاطره مواجه خواهید شد.

درباره مجموعه کتاب‌های هری پاتر:

مجموعه داستان هری پاتر که از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین آثار ادبیات داستانی در سراسر جهان است، قصه جادویی سه دوست به نام‌های هری پاتر، رون ویزلی و هرمیون گرنجر است که در مدرسه‌ای عجیب و غریب درس جادوگری می‌خوانند و هربار با اتفاقات و چالش‌های جدیدی رو به رو می‌شوند تا در نهایت جادوگر سیاه را نابود کنند.

این مجموعه داستانی به 65 زبان دنیا ترجمه و حدود 450 میلیون نسخه از آن منتشر شده است. کتاب‌های مجموعه هری پاتر شامل این عناوین است: «هری پاتر و سنگ جادو، هری پاتر و تالار اسرار، هری پاتر و زندانی آزکابان، هری پاتر و جام آتش، هری پاتر و محفل ققنوس، هری پاتر و شاهزاده دورگه، هری پاتر و یادگاران مرگ، هری پاتر و فرزند نفرین‌شده.»

جی. کی. رولینگ خالق این مجموعه جذاب را بیشتر بشناسیم:

زنی تنها و افسرده را تصور کنید که زندگی مشترکش از بین رفته و باید خرج زندگی خود و دختر کوچکش را بدهد. اما در این بین به رویای همیشگی خود گوش می‌دهد و شروع به نوشتن می‌کند. جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) خالق مجموعه ماندگار و پرفروش هری پاتر همان زنی است که توانست قصه‌ای بنویسد که تمام دنیا را مجذوب خود کند.

در حال حاضر او یکی از ثروتمندترین و مشهورترین نویسندگان جهان است که بارها و بارها کتاب‌هایش چاپ شده و شاید فکرش را هم نمی‌کرد که روزی مجله تایمز، نام او را پس از ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به عنوان دومین شخص تاثیرگذار سال 2007 انتخاب کند. حتی در همان سال مجله فوربز این نویسنده موفق را بعنوان چهل و هشتمین شخصیت مشهور جهان معرفی کرد.

جی. کی. رولینگ از سال 1997 تا سال 2017 میلادی دوران طلایی خود را رقم زد و توانست جوایز و افتخارات متنوعی را دریافت کند. او بیش از چهار بار برنده جایزه کتاب کودک سال بریتانیا شده است و در سال 2010 جایزه هانس کریستن آندرسن و سال 2017 جایزه افتخاری خانواده سلطنتی بریتانیا را توانست از آن خود کرد.

این نویسنده بریتانیایی برای انتشار اولین کتابش سختی زیادی کشید و حتی در ابتدا دوازده ناشر داستان او را رد کردند اما سرانجام انتشارات بلومزبری کتاب اول این مجموعه یعنی هری پاتر و سنگ جادو را به مبلغ 4000 هزار دلار خرید. درواقع این شروع ثروت اعجاب انگیز رولینگ است؛ چرا که فهرست ثروتمندان ساندِی تایمز میزان ثروت رولینگ را در سال 2007 حدود 454 میلیون پوند (1/07 میلیارد دلار) تخمین زد.

خواندن کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان به چه کسانی توصیه می‌شود؟

جادوگری در این داستان حرف اول را می‌زند. پس اگر از کتاب‌های تخیلی و فانتزی لذت می‌برید و دوست دارید خود را ساعت‌ها در دنیای سحر و جادو و خیال غرق کنید، این رمان جذاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب هری پاتر و زندانی آزکابان می‌شنویم:

هری پاتر از بسیاری جهات پسر بچه‌ی عجیبی بود. از یک سو از تعطیلات تابستان از هر وقت دیگر سال متنفر بود. از سوی دیگر واقعا دوست داشت تکالیف مدرسه‌اش را انجام دهد اما مجبور بود به طور مخفیانه در نیمه‌های شب به این کار بپردازد. آخر می‌دانید او جادوگر بود!

چیزی به نیمه شب نمانده بود و او در تخت خوابش دمر دراز کشیده بود. پتوها را مانند یک چادر درست بالای سرش آویخته بود و چراغ قوه‌ای در دست داشت. کتاب قطوری با جلد چرمی، کتاب تاریخچه جادوگری با صفحات باز به بالش تکیه داشت.

هری نوک قلمش را که از پر عقاب ساخته شده بود، به سمت پایین صفحه لغزاند، با ابروهای درهم کشیده به دنبال مطلبی بود که بتواند از آن در نوشتن مقاله‌اش با این عنوان استفاده کند؛ چرا سوزاندن جادوگران در قرن چهاردهم کار بیهوده‌ای بود؟ شرح دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۹ دقیقه
فصل اول: جغد نامه‌رسان
۱۸ دقیقه
فصل دوم: اشتباه بزرگ عمه مارج - بخش اول
۱۳ دقیقه
فصل دوم: اشتباه بزرگ عمه مارج - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل سوم: اتوبوس شوالیه - بخش اول
۱۵ دقیقه
فصل سوم: اتوبوس شوالیه - بخش دوم
۲۹ دقیقه
فصل چهارم: پاتیل درزدار - بخش اول
۱۲ دقیقه
فصل چهارم: پاتیل درزدار - بخش دوم
۲۰ دقیقه
فصل پنجم: دیوانه‌ساز - بخش اول
۱۶ دقیقه
فصل پنجم: دیوانه‌ساز - بخش دوم
۱۹ دقیقه
فصل پنجم: دیوانه‌ساز - بخش سوم
۲۸ دقیقه
فصل ششم: چنگال تیز و تفاله‌های چای - بخش اول
۲۹ دقیقه
فصل ششم: چنگال تیز و تفاله‌های چای - بخش دوم
۱۵ دقیقه
فصل هفتم: لولوخورخوره‌ی درون گنجه - بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل هفتم: لولوخورخوره‌ی درون گنجه - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل هشتم: فرار بانوی چاق - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل هشتم: فرار بانوی چاق - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل نهم: شکست شوم - بخش اول
۱۹ دقیقه
فصل نهم: شکست شوم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل دهم: نقشه‌ی غارتگر - بخش اول
۳۶ دقیقه
فصل دهم: نقشه‌ی غارتگر - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل یازدهم: آذرخش - بخش اول
۲۳ دقیقه
فصل یازدهم: آذرخش - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل دوازدهم: سپر مدافع - بخش اول
۱۷ دقیقه
فصل دوازدهم: سپر مدافع - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل سیزدهم: جدال تیم‌های گریفندور و ریونکلا - بخش اول
۹ دقیقه
فصل سیزدهم: جدال تیم‌های گریفندور و ریونکلا - بخش دوم
۱۷ دقیقه
فصل چهاردهم: کینه‌توزی اسنیپ - بخش اول
۲۵ دقیقه
فصل چهاردهم: کینه‌توزی اسنیپ - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل پانزدهم: مسابقه‌ی نهایی کوییدیچ - بخش اول
۲۱ دقیقه
فصل پانزدهم: مسابقه‌ی نهایی کوییدیچ - بخش دوم
۲۶ دقیقه
فصل شانزدهم: پیش‌گویی پروفسور تریلانی- بخش اول
۱۱ دقیقه
فصل شانزدهم: پیش‌گویی پروفسور تریلانی - بخش دوم
۱۳ دقیقه
فصل هفدهم: گربه، موش و سگ - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل هفدهم: گربه، موش و سگ - بخش دوم
۱۹ دقیقه
فصل هجدهم: مهتابی، دم‌باریک، پانمدی و شاخدار
۱۷ دقیقه
فصل نوزدهم: خادم لرد ولدمورت - بخش اول
۲۷ دقیقه
فصل نوزدهم: خادم لرد ولدمورت - بخش دوم
۱۶ دقیقه
فصل بیستم: بوسه‌ی دیوانه‌ساز
۱۷ دقیقه
فصل بیست‌ویکم: راز هرمیون - بخش اول
۱۷ دقیقه
فصل بیست‌ویکم: راز هرمیون - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل بیست‌ویکم: راز هرمیون - بخش سوم
۲۵ دقیقه
فصل بیست‌ودوم: یک جغد نامه‌رسان دیگر - بخش اول
۱۵ دقیقه
فصل بیست‌ودوم: یک جغد نامه‌رسان دیگر - بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان
نویسنده
مترجمویدا اسلامیه
گویندهآرمان سلطان زاده
ناشر چاپیانتشارات کتابسرای تندیس
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰۰ ت - 10.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان

غزاله بیات
۱۳۹۹/۷/۳۰
خیلی خیلی عالی بود و واقعا لذت بردم، خواهش می‌کنم بقیه قسمت‌های صوتی را بگذارید بیشتر از یک هفته هست منتظرم قسمت بعدیش هستم، در ضمن صدای آقای سلطان زاده فوق العادست، شنیدن کتاب با صدای ایشان بسیار بسیار لذت‌بخش است. از زحمت همگی متشکرم
مهسا روحی
۱۳۹۹/۷/۲۶
مرسیییی آوانامه مرسیییی گویندههههه اقای آرمان سلطان زاده که اگه ایشون نبودن گوش نمیدادم چون جوری تو نقش فرو میرن که ادم از شنیدنش لذت میبره و خودشو تو اون لحظه احساس میکنه مرسی متجرم
ممنون ازتون
مثل همیشه عالی
تا این تموم نشده اون یکی رو هم بذاریننن🙏🏻🙏🏻🙏🏻🤍
Mohammad ALi Kaveh
۱۳۹۹/۱۰/۱۳
واقعا عالی بود. لطفا لطف کنید باقی کتاب‌های هری پاتر رو هم بصورت صوتی قرار بدید. خصوصا کتاب فرزند نفرین شده، همچنین کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن‌ها ۱ و ۲ و...
و اینکه اگر بشه حداقل از ۲ نفر (یک مرد و یک زن) برای کتابخوانی استفاده بسه ایمجینیشن بهتری با شنونده داستان میده
شادی سالک
۱۳۹۹/۱۰/۷
باورم نمیشه بعد این همههههه سال فقط چهارتا کتاب اول صوتی شدن. چطور میشه همچین بازار فروشیو از دست داد. من که قبلا این کتابا رو کامل خوندم بازهم حاضرم پول بدم و صوتیشو بخرم. ضمن اینکه من صوتی دوکتاب اول رو با صدای یک خانم شنیدم که عالی بود
Monir Naghikhani
۱۴۰۰/۵/۱۴
عالی، بعداز اینکه یک عالمه کتاب که از زندگی دلسردتان میکند یا بعد از هر موقعی که احساس خلأ میکنید توصیه میکنم یکی از کتابهای هری پاتر را با صدا و اجرای محشر جناب سلطانزاده گوش کنید وبه دنیای رؤیاها بروید وتمدد اعصاب کنید، با تشکر فراوان از کتابراه عزیزم
حسین خداکرمی
۱۳۹۹/۱۱/۲
آخرش نفهمیدم که کی با چاقو رفت بالا سر رون
پتی گرو بود یا بلک؟ اگه بلک بود چه طور هری به دامبلدور گفت پتی گرو به رون حمله کرد! اگر پتی گرو بود چه طور دامبلدور گفت بلک با یه خنجر وارد برج گریفین دور شده؟
S Beigi
۱۳۹۹/۹/۱۷
بسیار عالی بود.
هم داستان، هم ترجمه، هم صداپیشگیِ فوق العاده آقای سلطان زاده که واقعا آدم رو محو داستان میکنن.
خواهشا بقیه سری‌های هری پاتر رو هم با صدای آقای سلطان زاده بذارید.
ممنون
فیروزه یوسفی
۱۳۹۹/۹/۱۱
صدای آقای سلطان زاده واقعا عالیه، فقط یه ایراد داره اونم صدای خانم‌های جوان داستان هست که‌ای کاش از یه گوینده خانم کمک میگرفتن اما در کل فوق العاده است. امیدوارم هر چه زودتر فصل‌های جدید بیاد
مشاهده همه نظرات ۶۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان

برای دریافت کتاب صوتی هری پاتر و زندانی آزکابان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.