معرفی و دانلود PDF کتاب کلید نصب نرم‌افزار

عکس جلد کتاب کلید نصب نرم‌افزار
قیمت:
28000 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کلید نصب نرم‌افزار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کلید نصب نرم‌افزار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلید نصب نرم‌افزار

کتاب کلید نصب نرم‌افزار به قلم محمدتقی مروج، شما را با اصول و مراحل نصب یک نرم‌افزار آشنا کرده و به معرفی محدودیت‌های نرم‌افزاری می‌پردازد.

دانستن چگونگی نصب نرم‌افزارهای گوناگون و اصول حاکم بر آن‌ها از مهارت‌هایی است که توانایی کاربران کامپیوتر را در استفاده‌ی درست و بهینه از سیستم افزایش می‌دهد. برای اضافه کردن نرم‌افزار جدید به کامپیوتر، ملزم به انجام عملیات نصب آن برنامه هستید و به واسطه‌ی این عملیات است که یک برنامه‌ی خاص به روی کامپیوتر منتقل گشته و قابل استفاده می‌شود. به علاوه بسیاری از مشکلاتی که کاربران حین استفاده از ویندوز با آن روبه‌رو می‌شوند، مربوط به درست کار نکردن برخی از برنامه‌ها و یا خراب شدن آن‌هاست. پس برای حل این مشکل باید برنامه‌ را از نصب خارج کرده و آن را دوباره نصب کنید.

در صورتی که بتوانید نرم‌افزارهای مورد نظرتان را خودتان نصب کرده و یا از نصب خارج نمایید، عملاً خواهید توانست در بسیاری از موارد رفع اشکال‌های نرم‌افزاری سیستم را خودتان انجام دهید که منجر به صرفه‌جویی در زمان و هزینه شده و به هنگام بروز مشکل و یا نیاز به استفاده از یک برنامه جدید، دیگر یک کاربر دست و پا بسته نخواهید بود.

اما نکته‌ی مهمی که باید در اینجا اشاره شود مربوط به حق استفاده از نرم‌افزارهای مختلف است. نرم‌افزار نیز مانند دیگر محصولات تجاری توسط یک تولید کننده ساخته شده و به بازار عرضه می‌شود. و کاربران نیز صرفاً باید نسخه‌های اصلی را که شرکت تولید کرده خریداری نمایند و از نسخه‌های غیر اصلی استفاده نکنند و هر گونه کپی‌برداری از برنامه‌ها و استفاده از آن‌ها بدون پرداخت وجه به شرکت تولید کننده خلاف قانون خواهد بود که این یک قانون جهانی با نام کپی رایت (Copy right) یا حق تکثیر است که از حقوق تولید کنندگان نرم‌افزار (و البته درباره‌ی دیگر محصولات نظیر کتاب، فیلم، موسیقی و... نیز این قانون وجود دارد.) در سراسر جهان حمایت می‌کند.

اما ایران هنوز به این قانون نپیوسته است و هم‌چنین به دلیل برخی مشکلات، اکثر تولید کنندگان نرم‌افزاری به صورت تبعیض‌آمیزی از فروش محصول خود به ایران جلوگیری می‌کنند و لذا در حال حاضر برای کاربران ایرانی راهی به جز استفاده از نسخه‌های غیراصلی وجود ندارد.

آنچه در کتاب کلید نصب نرم‌افزار می‌آموزید:

- روش نصب کرک
- رفع اشکال نرم‌افزارهای نصب شده
- گذر از محدودیت‌های نرم‌افزاری نسخه‌های غیر اصلی
- آموزش مراحل و روش نصب نرم‌افزار‌های کاربردی، بازی و...

فهرست مطالب کتاب

پیش گفتار
فصل اول: اصول و مراحل نصب نرم‌افزار
فصل دوم: گذر از محدودیت‌های نرم‌افزاری
فصل سوم: نکته‌ها و ناگفته‌هایی از نصب نرم‌افزارها
فصل چهارم: حذف نرم‌افزارهای نصب شده
فصل پنجم: نصب نرم‌افزار راه‌انداز» سخت‌افزار
ضمیمه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کلید نصب نرم‌افزار
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
سال انتشار۱۳۸۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات106
زبانفارسی
شابک978-964-2553-04-4
موضوع کتابکتاب‌های آموزش کامپیوتر و اینترنت
قیمت نسخه الکترونیک
28000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کلید نصب نرم‌افزار

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب کلید نصب نرم‌افزار

برای دریافت کتاب کلید نصب نرم‌افزار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.