معرفی و دانلود کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان

عکس جلد کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان

کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان اثر مارگو ریون، داستانی واقعی درباره‌ی سگ بی‌کس و بی‌پناهی به نام رگز است که توسط یک سرباز آمریکایی به اردوگاه جنگی برده می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان می‌شنویم:

جنگ جهانی اول در 28 جولای 1914 شروع و 11 نوامبر 1918 تمام شد. این جنگ بیش از 8 کشور در نقاط مختلف دنیا را درگیر خودش کرد. نکته‌ی جالب این بود که ارتش چند کشور، سگ­‌ها را تربیت می‌کردند و از آن‌ها در رساندن پیغام، کمک‌‌های اولیه و مبارزات استفاده می‌کردند.

در سال­‌های گذشته، در طول جنگ جهانی اول، سگی در یک خیابان در فرانسه زندگی می‌کرد. او سگ، پشمالو و کوچکی بود و هیچ صاحبی نداشت. حتی اسمی هم برایش انتخاب نکرده بود ولی گاهی­ اوقات صاحب کافه‌ تریا­ی آن خیابان به خاطر بودن آن سگ در مغازه‌اش، با اسم‌های بدی صدایش می‌زد و دنبالش می‌کرد.

یک سرباز آمریکایی در حال قدم زدن در خیابان بود که یک‌دفعه آن سگ را دید، سرباز تصمیمی عجیب گرفت و سریع به اردوگاه برگشت و رگز را هم با خودش برد…

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
رگز، سگ قهرمان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی رگز، سگ قهرمان
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهامیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان

بهزاد رستمی رستمی
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
بنظرمن داستان خوبی هست بخصوص وقتی که فقط باید بدقت گوش بدی.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان

برای دریافت کتاب صوتی رگز، سگ قهرمان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.