معرفی و دانلود کتاب صوتی بعد از طلاق

عکس جلد کتاب صوتی بعد از طلاق
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بعد از طلاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بعد از طلاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بعد از طلاق

اگر شما هم تجربه طلاق را پشت سر گذاشته‌اید و با این مسئله دست‌وپنجه نرم می‌کنید، کتاب صوتی بعد از طلاق نوشته‌ی شلی استایل، در قالب 95 نکته آموزنده و مفید به شما کمک می‌کند تا شرایط زندگی جدید خود را بپذیرید و در جهت سلامت روان خود تلاش کنید.

درباره کتاب صوتی بعد از طلاق

طلاق یکی از پدیده‌هایی است که در جوامع و فرهنگ‌های گوناگون از منظری خاص به آن نگاه می‌شود و ممکن است در یک جامعه امری مذموم و قبیح باشد و در سرزمینی دیگر برعکس. به هر صورت هر انسانی ممکن است چنین تجربه‌ای را پشت سر بگذارد. البته بعضی از زنان و مردان نیز تجربه طلاق عاطفی را دارند که فقط به صورت قانونی و رسمی ثبت نشده است اما درواقع زندگی دور از همدیگر را تجربه می‌کنند.

به هر صورت هم مردان هم زنان پس از این اتفاق، آسیبی جدی می‌بینند. چراکه طلاق از جمله مسائلی‌ست که بیشترین فشار روانی را بر فرد وارد می‌کند و هرچه روند این جدایی با سختی‌ها و تنش‌های بیشتری همراه باشد، این امر تلخ‌تر خواهد بود.

با این حال زندگی ادامه دارد و با گذر زمان بسیاری از زخم‌های روحی التیام می‌یابند. کتاب بعد از طلاق (95 Transformational Tips for) اثر شلی استایل (Shelley Stile) نیز در همین رابطه نوشته شده است. هر زن و مرد مطلقه‌ای با عبور از این بحران، دوباره وارد زندگی مجردی می‌شود و بسیاری از مسئولیت‌هایی را که زمانی در زندگی زناشویی خود داشت از دست می‌دهد. به‌علاوه نگاه خانواده و اطرافیان نیز ممکن است به این افراد تغییر کند و اگر زن و شوهری دارای فرزند نیز باشند، شرایط خاص و دشواری برای طرفین به وجود می‌آید که باید برای مدیریت شرایط جدید چاره‌ای اندیشید و با مشورت و مطالعه و توسعه فردی به نتیجه دلخواه دست پیدا کرد.

به همین خاطر آثاری همچون کتاب صوتی بعد از طلاق به شما در این مسیر یاری می‌رسانند و با کمک آموزه‌ها و نکات کاربردی خود شما را به سلامت از این طوفان ناپایدار زندگی‌تان نجات می‌دهند.

کتاب صوتی بعد از طلاق برای چه کسانی مناسب است؟

کسانی که به تازگی تجربه طلاق را پشت سرگذاشته‌اند و یا تصمیم به جدایی دارند، از آموزه‌های این کتاب نکات مفیدی را خواهند آموخت.

در بخشی از کتاب صوتی بعد از طلاق می‌شنویم

همه‌ی ما در مغزمان عقایدی را درمورد زندگی پایه‌گذاری می‌کنیم و مدت‌های طولانی آن‌ها را در خودآگاه و ناخودآگاه ذهنی‌مان نگه می‌داریم. شاید انتظار داریم که زندگی عادلانه و همه مردم مهربان باشند. گاهی چنین عقایدی تایید و گاهی نیز رد می‌شوند. این قانون زندگی‌ست.

متاسفانه بسیاری از این باورها و انتظارات عمیق ما غیرواقع‌گرایانه هستند و نمی‌توانیم آن‌ها را عملی کنیم. زیرا ما قادر به مهار همه جوانب زندگی نیستیم. هنوز درسی دیگر در پشت رفتارهای بیهوده ما وجود دارد. هنوز ممکن است تعدادی از این انتظارات غیرعملی و غیرواقع‌گرایانه را داشته باشید. مانند اینکه من از همسر سابقم انتظار دارم عاطفی و حمایت‌گر باشد و به من امنیت مالی بدهد. هر دوی این خواسته‌ها غیرواقعی و غیرعملی هستند.

چنین انتظاراتی شما را به سمت رنجش و افسردگی سوق می‌دهد و موجب می‌شود که خودتان احساس بدی را در وجودتان شکل دهید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۷ دقیقه
بخش اول
۱۷ دقیقه
بخش دوم
۱۸ دقیقه
بخش سوم
۱۷ دقیقه
بخش چهارم
۲۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۵ دقیقه
بخش ششم
۲۰ دقیقه
بخش هفتم
۱۷ دقیقه
بخش هشتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بعد از طلاق
نویسنده
مترجمسید شمس الدین حسینی، الهام آرام نیا
گویندهمحمد نظری
ناشر چاپینشر پیکان
ناشر صوتیانتشارات موج کتاب
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۳۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بعد از طلاق

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بعد از طلاق

برای دریافت کتاب صوتی بعد از طلاق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.