معرفی و دانلود کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید

عکس جلد کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید
قیمت:
۲۳۰۰۰ تومان - 4.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید

همه چیزهایی که لازم است در مورد مردان بدانید، در کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید پیدا خواهید کرد. استیو هاروی در اثر خود که پرفروش‌ترین کتاب نیویورک‌تایمز نیز لقب گرفت، راهنمایی کامل برای شناخت بیشتر و بهتر آقایان به شما ارائه می‌دهد.

درباره کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید:

هر زنی که واقعاً خواستار ارتباطی مستحکم است، اما نمی‌داند چطور باید به چنین ارتباطی دست بیابد، همین طور زنانی که هم‌اکنون در رابطه‌ای هستند و سعی دارند راه بهتر شدنش را پیدا کنند، باید هر چیزی را که تا به امروز در مورد مردان یاد گرفته‌اند دور بیاندازند. هر افسانه‌ای که شنیده‌اند، هر بدعت، هر چیزی که مادرشان به آن‌ها گفته، هر چیزی که از زبان دوستان هم‌جنس خود شنیده‌اند و توصیه‌های مجلات و تلویزیون را از ذهنشان پاک کنند. در عوض در کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید (Act Like a Lady Think Like a Man) متوجه شوند که مردان واقعاً چطور مخلوقاتی هستند. مردان روی همین نکته حساب باز کرده‌اند که شما همچنان توصیه‌های لازم در مورد روابط با جنس مخالف را از زنان دیگر می‌گیرید. زنانی که نه تاکتیک‌ها و نه ذهنیت مردان را نمی‌دانند. اما این کتاب می‌خواهد آن معادله را به هم بزند.

هر کدام از اصول، قواعد و نکات این کتاب راهنما را جدی گرفته و برای پیش‌بینی طرح بازی مردان به کار بگیرید و با تهاجم و دفاع بی‌امان مردان مقابله کنید.

آن کتابچۀ دستور بازی که تا به حال در روابط‌تان استفاده می‌کردید، دیگر قدیمی شده است و بازی‌هایش روی مردان جواب نمی‌دهد. در واقع، بزرگ‌ترین بازی‌ای که زنان در روابط خود از آن بهره می‌گیرند، وارد رابطه می‌شوند و فکر می‌کنند توان تغییر دادن مرد مقابل را دارند، بدترین و اشتباه‌ترین بازی از میان همه‌شان است. چرا؟ چون صرف‌نظر از همه چیزهایی که زنان روی جلد مجلات رنگارنگ یا خانم‌های حاضر در برنامه‌های گفتگوی تلویزیونی فریاد می‌زنند، حرف‌هایی که در سفرهای دوستانه با هم‌جنسان خود رد و بدل کرده یا در وبلاگ‌های مختلف می‌خوانید، یک سری چیزهای اصولی در مردان هست که هرگز قرار نیست تغییر کنند.

مهم نیست چقدر شما با مردی خوب رفتار کنید، مهم نیست چقدر برایش خوب هستید، تا زمانی که ندانید ساختار و جوهر یک مرد چگونه است، چه چیزی او را به حرکت وامی‌دارد، چه چیزهایی به او انگیزه می‌دهد و نحوۀ عشقش چگونه است، در معرض آسیب دیدن از فریب و بازی‌های او قرار خواهید داشت.

با گوش دادن به این کتاب صوتی، می‌توانید به ذهنیت مردان نفوذ کنید و آن‌ها را بهتر بفهمید. در نتیجه خود را در بازی، طرح‌ها، رویاها و تمایلات او وارد می‌کنید و بهتر از همه خواهید دانست آیا همسرتان قصد دارد با شما بماند یا فقط درصدد بازی کردن با شماست؟ بنابراین مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید.

نکوداشت‌های کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید:

- هاروی بینش جالبی از ذهنیت مردانه ارائه می‌دهد. او به زنان راهکارهایی را برای رام کردن مردان می‌دهد. (Philadelphia Inquirer)

- یک راهنمای کامل و طنز برای انسان‌های مدرن. کسانی که نیاز به توصیه‌های عاشقانه محکمی دارند باید این کتاب را بخوانند. (Publishers Weekly)

- زنان هنگامی که صحبت از اینکه یک مرد خوب چگونه است، می‌شود؛ باید به استیو هاروی مراجعه کنند. او اطلاعات بسیار زیادی درباره مردان دارد. (Aretha Franklin)

- هاروی احتمالاً کلید باز کردن قفل ذهن مردان و درک بازی‌های آن‌ها را دارد. (Los Angeles Sentinel)

کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید برای چه کسانی مناسب است؟

اگر در مراحل آشنایی با مردی هستید، اگر می‌خواهید ببینید چطور باید رابطه‌تان را به مرحله بعدی ارتقا دهید، این کتاب مناسب شماست. اگر در رابطه‌ای مبتنی بر تعهد حضور دارید و می‌خواهید به مرحلۀ خرید حلقۀ ازدواج برسد، این کتاب را گوش دهید. اگر متأهل هستید و می‌خواهید مجدداً کنترل از دست رفته‌تان را در رابطه بازیابید و پیوندتان را با همسرتان محکم کنید یا از بازی خوردن خسته‌اید، از شما می‌خواهیم از کتاب حاضر به عنوان یک ابزار بهره ببرید.

با استیو هاروی بیشتر آشنا شویم:

مجری و کمدین برجسته، بازیگر و برنامه‌سازی درخشان و نویسنده‌ای نامدار، استیو هاروی (Steve Harvey) در سال 1957 چشم به جهان گشود. او 20 سال است که رسالت خنداندن مردم را به عهده گرفته و در برنامه‌های مختلفی به عنوان کمدین اجرا داشته و در این زمینه نیز استعداد خوبی از خود به نمایش گذاشته است.

او سختی‌های بسیاری را در زندگی تحمل کرده و سال‌ها در بیمه به عنوان فروشنده کار کرده است تا اینکه روزی در یک نمایش کمدی شرکت می‌کند، دیده می‌شود و درآمد خوبی هم از آن نمایش به دست می‌آورد. این درآمد بالا به او انگیزه داد تا این کار را ادامه دهد، اما خانواده‌اش با این موضوع مخالف کردند و وی را از خانه بیرون انداختند. استیو تا مدت‌ها در فقر و سختی زندگی خود را سپری کرد تا در نهایت به یکی از ستارگان طنز در جهان تبدیل شد. هاروی از سال 2007 تا 2014 نامزد جوایز گوناگون بین‌المللی مانند امی (emmy awards) شده است.

در بخشی از کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید می‌شنویم:

هیچ چیز روی زمین، با عشق زنانه قابل قیاس نیست، عشقی که مهربانانه و با شفقت، صبور و تغذیه‌کننده، بخشنده و شیرین و بدون قیدوشرط است. این عشق، پاک است. اگر شما مرد او باشید، آن زن حاضر است روی آب راه برود و دل کوه‌ها را به خاطر شما بشکافد. مهم نیست از شما چه عملی سر زده است، مهم نیست چه کار احمقانه‌ای انجام داده‌اید، مهم نیست چه زمان و چه شرایطی بوده است. اگر شما مرد او باشید، آنقدر حرف برای گفتن با شما دارد تا وقتی هیچ کلامی باقی نماند.

وقتی دیگر دل و دماغی برایتان باقی نمانده و فکر می‌کنید راه خلاصی نیست، او شما را تشویق می‌کند، وقتی بیمار هستید شما را در آغوشش نگاه خواهد داشت. وقتی هم سرحالید با شما خواهد خندید. اگر شما مرد او باشید و آن زن شما را دوست داشته باشد - منظورم این است که واقعاً عاشق شما باشد - وقتی سر و رویتان را غبار پوشانده، غبار را از تن شما می‌تکاند، اگر بی‌حوصله باشید دلگرمی به شما می‌دهد. وقتی حتی مطمئن نیست حق با شما بوده باشد، از شما دفاع خواهد کرد و اگر چیزهایی که می‌گویید ارزش گوش دادن هم نداشته باشد به تک‌تک کلماتتان دل می‌دهد.

در نهایت، گذشته از اینکه شما چه بکنید، بدون توجه به اینکه دوستانش چند بار به او هشدار داده باشند که مناسبش نیستید و بدون در نظر گرفتن اینکه شما چند بار فاتحه این رابطه را خوانده باشید، باز هم با جان و دل برای شما حاضر است و به تلاش خود برای برنده شدن قلبتان ادامه می‌دهد، حتی وقتی طوری رفتار می‌کنید انگار هر کاری که برای اثبات خودش به شما کرده، عمداً کوچک می‌شمارید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
مقدمه
۱۵ دقیقه
بخش اول - ذهنیت مردان چگونه است؟ - فصل اول: چه چیزی مردان را تعریف می‌کند؟
۳۷ دقیقه
فصل دوم - تعریف مردان از عشق مشابه تعریف زنان نیست
۲۴ دقیقه
فصل سوم - سه چیزی که هر مردی نیاز دارد
۱۸ دقیقه
فصل چهارم - باید صحبت کنیم و سایر جملاتی که باعث فرار مردان است
۱۵ دقیقه
بخش دوم - علت کارهایی که مردان می‌کنند چیست؟ - فصل پنجم: اول از هر چیزی مردان به دنبال رابطه هستند
۲۹ دقیقه
فصل ششم - ماهیگیری تفریحی در برابر ماهیگیری برای غذا
۱۹ دقیقه
فصل هفتم - بچه‌ننه‌ها
۳۵ دقیقه
فصل هشتم - چرا مردان خیانت می‌کنند؟
۲۴ دقیقه
بخش سوم - کتاب دستور بازی - فصل نهم: مردان به استانداردها احترام می‌گذارند
۳۷ دقیقه
فصل دهم - پنج سؤالی که هر زنی قبل از عمیق‌تر شدن ارتباط باید از مرد مقابل بپرسد
۲۸ دقیقه
فصل یازدهم - قاعدۀ 90 روزه - به دست آوردن احترامی که لایقش هستید
۳۰ دقیقه
فصل دوازدهم - اگر بعد از تصمیم در مورد ارتباط جدی با مردی، تازه بخواهید او را با فرزندانتان آشنا کنید بسیار دیر است
۲۸ دقیقه
فصل سیزدهم - زنان قوی، مستقل و تنها
۲۵ دقیقه
فصل چهاردهم - چطور ارتباط را رسمی کنیم؟
۱۰ دقیقه
بخش چهارم - چگونه به همسری مرد خود دربیاییم؟ - فصل پانزدهم: مدیریت پرونده‌های گذشته
۲۱ دقیقه
فصل شانزدهم - شمارش اولین دورۀ 90 روزه
۱۷ دقیقه
فصل هفدهم - حرفۀ شما و بلندپروازی‌های او چگونه با یکدیگر هم‌جهت می‌شوند
۱۳ دقیقه
فصل هجدهم - وقتی رابطه جذابیت خود را از دست می‌دهد، چگونه عطر و طعم سابق را به ارتباط‌مان برگردانیم؟
۱۷ دقیقه
فصل نوزدهم - آیا وقتش رسیده که حلقۀ نامزدی را دستتان کنید؟
۱۰ دقیقه
فصل بیستم - خودداری از نزاع خانوادگی
۳۷ دقیقه
فصل بیست‌ویکم - پاسخ‌هایی سریع به سؤالاتی که همیشه می‌خواستید جوابشان را بدانید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید
نویسنده
مترجمهنگامه خدابنده
گویندهمحمد یزدانی، فرزانه فائزی، اعظم حبیبی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۸ ساعت و ۲۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
۲۳۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید

eli mo
۱۴۰۰/۱/۱۰
کتابش تاثیر گذار مخصوصا با صدای گوینده 👌🏻👌🏻من با گوش دادن این کتاب ترس از دست دادن مرد رو حل کردم، خودم با ارزشم، و وارد شدن تو یه رابطه سالم مهمه، رابطه در صورتی خوبه که تعادل حفظ بشه. کتابش عالیه، توصیه میکنم حتما گوش بدین، ممنون از کتابراه 🙏🏻🌹
mahsa vakilian
۱۴۰۱/۷/۲۶
این کتاب عالیه. با اینکه برای من که تجربه‌ی جدایی داشتم خیلی سخته که این کتاب رو گوش بدم و دوباره موقعیت‌های زندگی قبلیم رو بسنجم ولی واقعا با گوش دادن به این کتاب میفهمم که مردی که عاشق باشه چه جوری رفتار میکنه و کسی که به خانومش اهمیت نده چه جوری رفتار میکنه.
سپیده ناصری پور
۱۴۰۰/۱/۱۱
کتاب بسیار عالی بود. البته من بعد از ازدواج کتاب رو مطالعه کردم ولی تاثیر بیشتری برای قبل از ازدواج داره. من که بسیار راضی بودن مخصوصا صدای گوینده و لحن بیان عالی بود
پریا شقاقی
۱۴۰۱/۷/۱۲
فوق العاده زن ستیز و غیر منطقی، نویسنده که یه کمدینه جای یه روانشناس کتاب نوشته اون از تجربه شخصی خودش و اطرافیانش تو زندگی. وای خیلی خیلی خیلی بد بود
Nazanin Khademifar
۱۴۰۱/۲/۶
ای کاش ۱۸ سال پیش من این‌ها رو بلد بودم نمیدونم خوشحال باشم که الان یاد گرفتم یاناراحت که چرا اینقدر دیر اصلا مگر ممکنه کتابی رو استیو هاروی بنویسه و بد باشه
حدیث خدامرادی
۱۴۰۰/۲/۱۸
کتاب پر محتوایی هست از این بابت که خیلی جمع و جور و واضح از دیدگاه آقایون صحبت میشه و اینکه خانم‌ها باید چه رفتاری متقابلا داشته باشن
سوی نادری
۱۴۰۰/۱۲/۸
خوندن این کتاب نه یک بار بلکه چندین بار در جامعه فعلی نیازمنده هردختره. بدون درک یک سری از مسائل ازدواج خوب‌ اتفاق نمیفته
مهناز عبدی
۱۴۰۱/۹/۳
کتاب از زبان یک کمدین بیان شده که نمونه‌های برخوردی خودش را هم مثال میزند
کتاب خیلی خوبیست و ارزش شنیدن را دارد.
پریسا میرزایی
۱۴۰۱/۴/۲۸
خیلی خوب بود ولی یکم سنتی و یکم اظهار نظرای نپخته و شخصی داشت
ولی در کل خوبه که بیشتر بفهمیم طرز فکر مردها چجوریه
نیلوفر سفیداری
۱۴۰۱/۲/۲۶
کتاب بسیارخوبی است ونکات بسیارارزشمندی رابیان میکندومطالب تاثیرگذاری رابیان میکنند. صدای گوینده هم خوبه...
مونا بابادی
۱۴۰۰/۱۱/۶
واقعا برای خانوم‌هایی ک شناخت کافی ندارن و یا یکبار شکست خوردن میتونه خیلی مفید باشه تا ب درک بهتری از مردان برسند
نرگس عطری نژاد
۱۴۰۱/۹/۵
بسیار و آموزنده و کاربردیه این کتاب، کمک میکنه انتخاب بهتری داشته باشیم. ممنون از کتابراه🌹🌹
F.s
۱۴۰۱/۲/۳۱
کتاب خیلی خوبی هست برای خانومایی که تازه میخوان وارد رابطه بشن پیشنهاد میکنم حتما این کتابو بخونن
مریم لیموچی
۱۴۰۱/۱/۲۷
من فعلا کامل گوش ندادم اما اصل مطلب رو بدون پیچیدگی با راه حل گفتن
کتاب خوب و کاربردی هستش
Reyhaneh Kian
۱۴۰۰/۸/۱۷
کتاب مفیدیه و پیشنهاد میشه، صدا و لحن گویندگان هم بسیار خوب و دلنشین و گیرا بود، ممنون کتابراه
مشاهده همه نظرات ۴۰

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید

برای دریافت کتاب صوتی مثل یک مرد فکر کنید، مثل یک زن رفتار کنید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.