معرفی و دانلود کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ

عکس جلد کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ
قیمت:
25000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ

کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ اثر رفیق شامی روایت بره‌ای باهوش و کنجکاو به نام هیلو است که توانایی تقلید صدای حیوانات دیگر را دارد. همین توانایی باعث می‌شود که وسوسه شود در پوست گرگی مرده برود و گوسفندان را بترساند.

به این ترتیب او سر از گله گرگ‌ها در می‌آورد و درگیر عملی ناخواسته و غیرمنتظره می‌شود. گرگ‌ها از هیلو، که می‌تواند صدای گوسفندان را تقلید کند، می‌خواهند که در شکار گوسفندان آن‌ها را همراهی کند.

گرچه کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ (A sheep is wolf skin) به طور اختصاصی برای گروه سنی کودک و نوجوان نوشته نشده، اما در اجرای اثر لحنی انتخاب شده که این گروه سنی نیز دریافتی متناسب با سن و سال فرد داشته باشند و از سوی دیگر این امکان برای مخاطب بزرگسال هم فراهم باشد تا با لایه‌های عمیق اثر که مورد نظر نویسنده بوده است ارتباط برقرار کنند. در واقع این کتاب صوتی، داستانی عبرت انگیز از وسوسه‌ی رفتن در جلد دیگری است.

رفیق شامی (Rafik Schami) با نام اصلی سهیل فاضل، نویسنده، داستان‌گو و منتقد سوری-آلمانی است. رفیق شامی، در سال ۲۰۱۱ آخرین کتاب خود را با نام «زنی که همسرش را در بازار کهنه‌فروشان فروخت» منتشر کرد. او در این کتاب داستان دوران کودکی خود را که در دمشق می‌گذرد، بازگو کرده‌ است.

در قسمتی از کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ می‌شنویم:

گرگ‌های دیگر هم بیدار شدند. گرگ پیر جای هیلو را نشان‌اش داد و گفت: اینجا می‌خوابی. بی‌اجازه من هم قدم از قدم بر نمی‌داری. هیلو سرش را پایین انداخت و روی زمین دراز کشید. جوان‌ترین گرگ بلند گفت: من فکر می‌کنم یه چیزیش می‌شه...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
26 دقیقه
بره‌ای در پوست گرگ - بخش اول
20 دقیقه
بره‌ای در پوست گرگ - بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ
نویسنده
مترجمبیژن شکرریز
گویندهنورالدین جوادیان
ناشر چاپیانتشارات تجربه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۴۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
25000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ

برای دریافت کتاب صوتی بره‌ای در پوست گرگ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.