معرفی و دانلود کتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد

عکس جلد کتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد

کتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد اثر الهام خطیبی از مجموعه قصه‌های خاله خرگوشه، داستان آموزنده‌ای است که خاله خرگوشه برای خواهرزاده‌های بازیگوش خود تعریف می‌کند.

داستان درباره سه بچه گربه کوچک است که در یک شب سرد زمستانی در یک ماجرای دزد و پلیسی خانه خود را از دست می‌دهند. بچه‌ها و مادرشان مجبور می‌شوند در هوای خیلی سرد، درحالی که برف شروع به باریدن کرده است دنبال یک خانه گرم و امن جدید بگردند. در خیابان‌های تاریک و خلوت درحالی که خطرات زیادی مثل سگ‌های ولگرد گرسنه و... در کمین آن‌هاست.

آیا ترس، ناامیدی و سختی‌ها گربه کوچولوها و مادرشان را شکست می‌دهد یا آن‌ها موفق می‌شوند یک خانه گرم و امن جدید پیدا کنند؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
19 دقیقه
توی یک شب سرد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد
نویسنده
گویندهالهام خطیبی
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۱۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد

برای دریافت کتاب صوتی توی یک شب خیلی سرد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.