معرفی و دانلود کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید

عکس جلد کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید
قیمت:
19000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید

کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید اثر کیت مک مولان، از مجموعه «مدرسه نابودکنندگان اژدها»، درباره‌ی پسر فقیری‌ست که از لحاظ توانایی جسمی قوی نیست اما با استفاده از قدرت هوش و فکرش در برابر مسائل و مشکلات پیروز می‌شود.

قهرمان اصلی این مجموعه پسر نوجوان و فقیری به نام ویگلاف است که مورد آزار و اذیت برادرانش قرار می‌گیرد و از دست آن‌‌ها کتک می‌خورد. پدر و مادرش نیز به آن توجهی ندارند. ویگلاف اعلامیه‌ای را که بر روی درخت اعلانات زده شده می‌بیند و به ناگاه تصمیم می‌گیرد وارد مدرسه نابود کنندگان اژدها بشود و راه و رسم کشتن اژدها را یاد بگیرد. او با کمک مرد دوره‌گرد موفق می‌شود، سر از این مدرسه درآورد. این آشنایی با مدرسه زندگی‌ او را تغییر می‌دهد. پس از ورود به این مدرسه به آن علاقمند می‌شود اما مشکل بزرگش این است که او حتی نمی‌تواند به یک عنکبوت یا مورچه آسیب برساند چه برسد به کشتن اژدهای غول‌پیکر و بی‌رحم. ویگلاف در این مدرسه حوادث خاص و هیجان‌انگیزی را پشت سر می‌گذارد و با شخصیت‌های عجیب و غریبی روبه‌رو می‌شود، او سعی می‌کند با استفاده از قدرت فکر و هوش بالایش، بر تمامی مشکلات و مسائل غلبه کند و پیروز شود.

در داستان به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید (Hail! Hail! Camp Dragononka)، مدرسه اژدهاکشی به دلیل شروع تابستان تعطیل می‌شود. ویگلاف و دوستانش به اردوی اژدهانکا می‌روند، فردی یا چیزی می‌خواهد آن‌ها را مجبور به ترک آن‌جا کند. آن‌ها پشت سر هم غافلگیر می‌شوند و رویدادهای حیرت‌آوری برایشان اتفاق می‌افتد.

کیت مک مولان (Kate McMullan) در سنت لوئیس، میسوری در سال 1974 متولد شد. او زندگی حرفه‌ای خود را در زمینه کاری با شغل شریف معلمی شروع کرد. وی مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته آموزش ابتدایی و از دانشگاه ایالتی اوهایو دریافت کرد. کیت تا به امروز حدود پنجاه جلد کتاب برای کودکان نوشته است. از جمله دیگر آثار کیت مک مولان می‌توان به انتقام بانو اژدها، سنگ سیاه‌چال، تربیت اژدها در 97 مرحله، شاگرد جدید مدرسه، یک روز با شوالیه، گردش علمی در غبار مرگبار، پیرترین اژدهای جهان و... اشاره نمود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
فصل اول
12 دقیقه
فصل دوم
11 دقیقه
فصل سوم
12 دقیقه
فصل چهارم
10 دقیقه
فصل پنجم
16 دقیقه
فصل ششم
9 دقیقه
فصل هفتم
11 دقیقه
فصل هشتم
17 دقیقه
فصل نهم
13 دقیقه
فصل دهم
14 دقیقه
فصل یازدهم
10 دقیقه
فصل دوازدهم
11 دقیقه
فصل سیزدهم
20 دقیقه
فصل چهاردهم
15 دقیقه
فصل پانزدهم
10 دقیقه
فصل شانزدهم
15 دقیقه
فصل هفدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید
نویسنده
مترجمفرزانه مهری
گویندهاعظم حبیبی
ناشر چاپیانتشارات آفرینگان
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۳۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
19000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید

امیرسام علی پور
۱۴۰۱/۱۰/۱
مهرکی عاشق اردوگاه تابستانی هست و وحشت و روح اژدها هم دوست دارد این کتاب را بخواند
امین طاها زارع طبیبی
۱۴۰۱/۹/۱۶
برای بچه‌ها جالبه
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید

برای دریافت کتاب صوتی به اردوگاه اژدهانکا خوش آمدید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.