معرفی و دانلود کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت

عکس جلد کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت

آیا دوست دارید بدانید بعد از مرگ چه اتفاقی برایتان می‌افتد؟ کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت خاطرات یکی از مدافعان حرم را روایت کرده که در طی یک عمل جراحی برای سه دقیقه روح از بدنش جدا می‌شود و به عالم دیگری می‌رود. این کتاب پرفروش و پرطرفدار لحظات و اتفاقات خاصی را تعریف می‌کند که شاید درکشان برای شما کمی سخت و غیرقابل باور باشد.

درباره کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت:

بعد از مرگ ما چه اتفاقی می‌افتد؟ آیا به جهانی دیگر می‌رویم؟ یا برای همیشه فانی می‌شویم و در نیستی فرو می‌رویم؟ اگر دوست دارید جواب این سوالات را بدانید، کتاب سه دقیقه در قیامت را گوش کنید. این کتاب شامل حقیقت‌هایی درمورد مرگ، عالم برزخ و حیات پس از مرگ می‌شود. روایت‌هایی که در این کتاب می‌شنوید مربوط به یکی از مدافعان حرم است که بعد از ایجاد شوک به او، دوباره به جهان هستی برمی‌گردد.

همانطور که می‌دانید «برزخ» در لغت به معنی چیزی است که حایل بین دو چیز باشد. به همین خاطر، جهانی را که بین دنیا و آخرت است نیز برزخ می‌نامند. در این شرایط انسان پس از مرگش به آن وارد می‌شود و روحش تا هنگام قیامت در آن‌جا باقی می‌ماند.

کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت نیز شامل خاطرات مربوط به تجربه نزدیک به مرگ یک جانباز می‌شود که گویی وارد جهان برزخ شده و دوباره بازگشته است. این کتاب نخستین بار در سال 1398 به انتشار رسید و خیلی زود به یکی از کتاب‌های پرفروش کشور تبدیل شد.

داستان کتاب حاضر از دوره نوجوانی این فرد شروع می‌شود که در یک خانوادهٔ مذهبی رشد کرد و بیشتر وقتش را در مساجد و هئیت‌ها می‌گذراند. وی در سال 1390 متوجه می‌شود که غده‌ای در چشمش وجود دارد و باید با عمل جراحی آن را درآورد. در طول عمل جراحی به شکلی ناگهانی احساس سبکی می‌کند و متوجه می‌شود که از جسمش خارج شده است.

در هر یک از فصول این کتاب یکی از مسائل انسانی و دینی همراه با آیات و روایت مرتبط با موضوع مطرح شده که باعث جذابیت و باورپذیر بودن ماجرا می‌شود. با شنیدن این کتاب دیدگاهتان نسبت به زندگی دگرگون خواهد شد و در رفتار و اعمالتان تغییراتی ایجاد خواهید کرد.

کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت مناسب چه کسانی است؟

اگر دوست دارید بدانید چه چیزی بعد از مرگ انتظارتان را می‌کشد، شنیدن این کتاب اطلاعات مفیدی در اختیارتان قرار خواهد داد.

در بخشی از کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت می‌شنویم:

در این سفر کوتاه به قیامت، نگاه من به شهید و شهادت تغییر کرد. علت آن هم چند ماجرا بود. یکی از معلمین و مربیان شهر ما در مسجد محل تلاش فوق‌العاده‌ای داشت که بچه‌ها را جذب مسجد و هیئت کند. او خالصانه فعالیت می‌کرد و در مسجدی شدن ما هم خیلی تاثیر داشت. این مرد خدا یک بار که با ماشین در حرکت بود، از چراغ قرمز عبور کرد و سانحه‌ای شدید رخ داد و ایشان مرحوم شد.

من این بندهٔ خدا را دیدم که در میان شهدا و هم درجهٔ آن‌ها بود. من توانستم با او صحبت کنم. ایشان به خاطر اعمال خوبی که در مسجد و محل داشت و رعایت دستورات دین به مقام شهدا دست یافته بود. او در دنیا شهید زندگی کرد و به مقام شهدا دست یافت. اما سوالی که در ذهن من بود، تصادف او و عدم رعایت قانون و علت مرگش بود.

ایشان به من گفت من در پشت فرمان ماشین سکته کردم و از دنیا رفتم و سپس با ماشین مقابل برخورد کردم. هیچ چیزی از صحنهٔ تصادف دست من نبود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۸ دقیقه
مقدمه
۲۲ دقیقه
گذر ایام
۱۰ دقیقه
حسابرسی
۴ دقیقه
نیت
۴ دقیقه
نجات یک انسان
۵ دقیقه
سفر کربلا
۶ دقیقه
آزار مومن
۴ دقیقه
حسینیه
۵ دقیقه
اعجاز اشک
۶ دقیقه
بیت‌المال
۵ دقیقه
صدقه
۹ دقیقه
گره‌گشایی
۶ دقیقه
با نامحرم
۷ دقیقه
باغ بهشت
۴ دقیقه
جانبازی در رکاب مولا
۶ دقیقه
شهید و شهادت
۵ دقیقه
قرآن
۶ دقیقه
حق‌الناس و حق‌النفس
۴ دقیقه
شراکت
۴ دقیقه
تشکیل خانواده و صلهٔ رحم
۵ دقیقه
اعمال
۶ دقیقه
شیطنت‌های جوانی
۱۰ دقیقه
یا زهرا علیها سلام
۴ دقیقه
بازگشت
۶ دقیقه
دکتر
۴ دقیقه
تنهایی
۶ دقیقه
نشانه‌ها
۱۱ دقیقه
مدافعان حرم
۵ دقیقه
مدافعان وطن
۱۰ دقیقه
توفیق شهادت
۸ دقیقه
حسرت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سه دقیقه در قیامت
نویسنده
گویندهامیر فرحان نیا
ناشر چاپیانتشارات شهید ابراهیم هادی
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت

Z M
۱۴۰۱/۱/۲۴
بینهایت زیبا بود.
اتفاقات و نحوه بیان آن‌ها به شکلی بود که کاملا درک میکردم که در برزخ، مطابق آیات قرآن همه چیز حساب و کتاب میشود.
حالات ایشان را می‌فهمیدم و بسیار متحول شدم.
صوت بسیار خوب بود و تاثیرگذاری مطلب را منتقل میکرد.
تصمیم گرفتم نسخه چاپی این کتاب را برای نزدیکانم هدیه بخرم تا آنان نیز متحول شوند.
ممنونم
Z zarezadeh
۱۴۰۱/۱۰/۲
بسیار عالی و سرشار از معنویت
اگر برنامه زندگی پس از زندگی شبکه چهار را دیده باشید مانند یکی از داستان‌های همان برنامه است من خود به شخصه اینگونه موضوعات را بسیار قبول دارم وخوشحالم که با شنیدن این کتاب باز هم اعتقاداتم محکم تر شد.
Elias Mohammadi
۱۴۰۱/۴/۱۲
سلام دوستان از کسانی که این کتاب را نوشتند درخواست دارم چه این داستان واقعی هست چه نه بخشی از ان را که اغراق امیز است حذف کنید مثل جایی که افراد مختلف را مثل حیوانات میبیند خب اگر اینطور است ابروی طرف که رفت اینم یه حق الناس دیگه ما نمیشناسیم این افراد رو اما اطرافیان این اقا که میشناسن حق الناس حق الناس مثل اینکه برگشت به این دنیای این اقا درس عبرتی نشد
م.عالینژادیان
۱۴۰۱/۱۰/۱۹
بسیاااااار بسیااااار کتاب خوب و پرمعنا و در عین حال آگاه کننده‌ای میباشد و انسان را به تفکر و پاکسازی وادار میکنه از راوی و همه دست اندرکاران ممنونم که این معلومات را به این مجموع درآوردید و در اختیار عموم قرار دادید🙏🙏🙏
مرتضی معصومی
۱۴۰۰/۱۰/۱۷
کتاب بسیار پرمحتوایی هست وبا توجه به زندگی پراز استرس وهیاهوی این روزها چراغ راه خوبی میتونه باشه برای رسیدن به تمرکز وارامش، توصیه میکنم که حتما گوش کنید..
حسین دهقان
۱۴۰۱/۱۰/۱۶
سلام عرض ادب، این کتاب و کتاب شنود خیلی در تغییر تفکر و معاد و خودسازی و ارامش و سوق دادن انسان به رعایت حق الناس و ادب کمک میکنند، پیشنهاد میکنم حتماً با هر تفکری که هستید گوش بدید و به دیگران هدیه بدید
پریسا دوستی
۱۴۰۱/۱۱/۳
خیلی خوبه به نظر من کسانی ک طرز فکرشون این هست ک در آن وادی حساب و کتابی هست ولی بی تفاوت عمل می‌کنند گوش دادن به این کتاب براشون واجبه من ک خیلی دوسش بارم بارها بهش گوش دادم
علی رستمی ابیوردی
۱۴۰۱/۸/۱۵
بعضاً در تمام ادوار تاریخ و حتی ایام خداوند نشانه‌هایی را به خواص میشناساند تا درس آموزی غیب و جهان باقی را عنوان و یا درج کنند تا مردم به خودشان برگردند و متنبه شوند. /ر
ستار گودرزی
۱۴۰۱/۸/۱۳
سلام خیلی عالی بود درود بر شما واقعا تاثیر گذار بود خدا ان شاالله به شما سلامتی عنایت کند باز هم از این آثار تولید کنید امروز جوانان و نو جوانان ما به این گونه آثار نیاز دارند
مجید جنت پیکر
۱۴۰۱/۴/۱۱
فوق العاده است
من دو ماه بود این کتاب رو خریده بودم ولی وقت نکردم بخونم تا اینکه نسخه صوتی تهیه کردم
چندین مرتبه گوش دادم
صدای گوینده عالی بود
ممنون از گروه ماه آوا
سیده زهرا موسوی
۱۴۰۱/۱۰/۲۰
قبلا این کتابراه بهم پیشنهاد دادن ولی فکر نمیکردم انقدر خوب باشه! خیلی مفیده برای یاداوری اینکه این دنیا همه چی نیست! و اجرای فوق العاده گویندش!
طلا طالبی
۱۴۰۱/۴/۳۰
کتاب بسیار خوبی بود و باور انسان را متقاعد میکرد به جز قسمتی که اسم از بزرگان حکومت آورده بود و اینگونه تردید و شک را به شنونده القا میکرد..
مریم بابایی
۱۴۰۰/۱۱/۱۴
بسیار عالی کتاب صوتی خیلی عالیه برنامه زندگی پس از زندگی رو در ماه مبارک رمضان ببینید اطلاعات مارو کاملتر میکنه
شهرزاد مقصودی
۱۴۰۱/۱/۹
برای من مث هدیه بود این کتاب. و باعث این هست که حواسم و جمع کنم
Bahman Shahbabaee
۱۴۰۰/۹/۲۵
چندبار گوش بدین عالیه
مشاهده همه نظرات ۴۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت

برای دریافت کتاب صوتی سه دقیقه در قیامت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.