معرفی و دانلود کتاب صوتی با چرا شروع کن: چگونه رهبران بزرگ برای اقدام کردن به مردم الهام می‌بخشند؟

عکس جلد کتاب صوتی با چرا شروع کن: چگونه رهبران بزرگ برای اقدام کردن به مردم الهام می‌بخشند؟
قیمت:
۳۳۰۰۰ تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی با چرا شروع کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی با چرا شروع کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی با چرا شروع کن: چگونه رهبران بزرگ برای اقدام کردن به مردم الهام می‌بخشند؟

آیا می‌دانید چرا برخی از شرکت‌ها نسبت به بقیه تأثیرگذارتر هستند و درآمد بیشتری دارند؟ سایمون سینک در کتاب صوتی با چرا شروع کن که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز است، با تعریف مفهوم رهبری و ویژگی‌های آن به شما تکنیک‌هایی یاد می‌دهد که با کمک آن‌ها می‌توانید به رهبری الهام‌بخش تبدیل شوید.

درباره کتاب صوتی با چرا شروع کن:

آیا دوست دارید سازمانتان مشتری‌های وفادارتری داشته باشد؟ حتماً در میان خود کسانی را دیده‌اید که پشت‌سرهم موفقیت‌های خود را تکرار می‌کنند و هیچ عاملی مانع آن‌ها برای رسیدن به اهداف و رؤیاهایشان نمی‌شود. لابد پیش خود فکر می‌کنید رمز اصلی پیشرفت آن‌ها چیست؟ شاید این جمله کمی باورناپذیر به نظر برسد اما باید بدانید هرکسی به‌صورت مادرزادی با توانایی الهام بخشیدن به دنیا می‌آید.

اگر حس می‌کنید این توانایی در شما وجود ندارد باید گفت تنها باید آن را شکوفا کنید و از اعماق درون خود بیرون بکشید. تنها کافی است تکنیک‌هایی را یاد بگیرید و با رعایت نظم به آن چیزی که می‌خواهید دست پیدا کنید. اولین قدم این است که با یک چرا شروع کنید. سایمون سینک در سال 2009 جنبشی را راه‌اندازی کرد که در آن به افراد کمک می‌کرد تا از کارکردن لذت ببرند و الهام‌بخش دیگران باشند.

طی این جنبش افراد خیلی زیادی این راه ادامه دادند و از آن ایده استفاده کردند. سخنرانی تد سینک درمورد این موضوع بود که بیش از 28 میلیون نفر بیننده داشت. او در این سخنرانی و در کتاب با چرا شروع کن (Start with Why) به شما این پیام را می‌رساند که تمام افراد موفق در جهان با چرا شروع کردند؛ بدین معنی که باید کاری کنید که مردم چرایی یک محصول، خدمات یا ایده را درک کنند تا بابت آن پول بپردازیم.

ایدهٔ شگفت‌انگیزی که سینک مطرح کرده «دایرهٔ طلایی» نام دارد. بر اساس چارچوبی که او ارائه کرده است، سازمان‌ها می‌توانند شکل بگیرند، پیشرفت کنند و الهام‌بخش دیگران شوند. تکنیک‌هایی که در این کتاب آموزش داده می‌شوند، در تمامی کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ قابلیت اجرا دارد. نویسنده با روایت داستان‌های واقعی تصویر شفافی از آن چیزی را که برای رهبر الهام‌بخش شدن لازم است به شما نشان می‌دهد.

با شنیدن کتاب صوتی با چرا شروع کن یاد می‌گیرید یک رهبر موفق به‌جای کنترل دیگران به آن‌ها الهام می‌بخشد. این کتاب دربارهٔ الگویی است که به طور طبیعی و مداوم اتفاق می‌افتد، اگرچه ممکن است رهبران تأثیرگذار با استعدادی ذاتی در ترغیب و الهام‌بخشی به دیگران به دنیا آمده باشند، اما این توانایی فقط مختص آن‌ها نیست.

نویسنده این کتاب عقیده دارد اینکه بدانید «چرا»ی شما چیست کافی نیست. اما برای رسیدن به یک موفقیت پایدار چیزی لازم و ضروری به شمار می‌آید. سینک در این کتاب شواهدی را پیش‌روی شما می‌گذارد که با دانستن آن‌ها می‌توانید درک کنید که چگونه شرکت‌های بزرگ و موفقی مثل «اپل» و «برادران رایت» موفق شدند به اهداف خود دسترسی پیدا کنند و الهام‌بخش دیگران شوند. لازم به ذکر است کتاب حاضر از سال 2016 تا 2017 به‌عنوان «پرفروش‌ترین کتاب رهبری» آن دوره شناخته شد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی با چرا شروع کن:

- «با چرا شروع کن» یکی از مفیدترین و قدرتمندترین کتاب‌هایی است که در این چند سال خوانده‌ام. به شکلی ساده و زیبا به ما نشان می‌دهد که رهبران چگونه باید رهبری کنند. (ویلیام یوری - نویسنده، مردم‌شناس و متخصص مذاکره آمریکایی)

- کتاب با چرا شروع کن شعله‌هایی را درون من شعله‌ور ساخت. این کتاب می‌تواند شما را به سطوحی از تعالی برساند که هرگز آن‌ها را دست‌یافتنی نمی‌دانستید. (چاک هورنر - ژنرال چهارستاره نیروی هوایی ایالات متحده)

- هر داستان این کتاب شما را مجبور می‌کند تا مسائل را از دیدگاهی کاملاً متفاوت ببینید. دیدگاهی که چیزی از حقیقت کم ندارد. (مختار لمانی - دیپلمات مراکشی کانادایی تبار)

کتاب صوتی با چرا شروع کن به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

شنیدن این کتاب صوتی به کسانی که ذهن خود را برای ایده‌های جدید باز کرده‌اند و به دنبال ایجاد موفقیتی طولانی‌مدت هستند، توصیه می‌شود.

سایمون سینک را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و سخنران برتر انگیزشی در سال 1973 در ویمبلدون انگلستان به دنیا آمد. او مدرک کارشناسی خود را در رشتهٔ حقوق از دانشگاه لندن سیتی دریافت کرد و پس از آن به‌عنوان مشاور سازمانی و سخنران انگیزشی شروع به فعالیت نمود. سایمون سینک (Simon Sinek) به رهبران و سازمان‌ها می‌آموزد که چگونه ایده‌های خود را در سراسر جهان ارائه کنند.

وی همچنین تابه‌حال دیدگاه‌ها و راهکارهای کاربردی زیادی به مدیران سازمان‌های بزرگ و کوچک پیشنهاد داده است. این نویسنده برجسته در نهایت ایده‌های خود را در کتاب حاضر پیاده‌سازی کرد که با انتشار آن به شهرت جهانی رسید. از کتاب‌های دیگر سینک می‌توان به «رهبران آخر غذا می‌خورند» و «بازی بی‌نهایت» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی با چرا شروع کن می‌شنویم:

کارمندان احساس می‌کردن با اونا بدرفتاری میشه و زمانی که یه شرکت با کارمنداش بدرفتاری میکنه، فقط باید ببینین که این کارمندان چطور با مشتریان برخورد می‌کنن. این موضوع ادامه پیدا میکنه و اگه شما فردی هستین که در پایین‌ترین قسمت قرار گرفته با شدت تمام ضربه خواهید خورد. توی یه شرکت این اتفاق معمولا برای مشتریان میوفته.

در طول دههٔ 1980 این جریان توی خطوط هوایی کنتیننتال اتفاق می‌افتاد. یعنی بدترین شرکت هواپیمایی. بدخلقی با مشتریان. بدخلقی با همدیگه و شرمنده از شرکتشون. بدون وجود افرادی که سرکار اومدن و دوست دارن نمی‌تونین موفق باشین. این اتفاق غیرممکنه. هرپ کلر، رئیس سسوست به مدت بیست سال پایه‌گذار این موضوع بود که شرکت‌ها درمقابل مراقبت از کارمندانشون مسئول هستن.

اون میگفت که کارمندان شاد، شادی مشتریان رو تضمین میکنن و مشتریان شاد، شادی سهامداران رو به دنبال دارن. خوشبختانه مدیر اجرایی جدید کنتیننتال، یعنی گوردون بتون، این باورها رو به اجرا درآورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۴ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
بخش یک
۱۵ دقیقه
بخش دو
۱۵ دقیقه
بخش سه
۱۵ دقیقه
بخش چهار
۱۴ دقیقه
بخش پنج
۱۵ دقیقه
بخش شش
۱۵ دقیقه
بخش هفت
۱۵ دقیقه
بخش هشت
۱۵ دقیقه
بخش نه
۱۵ دقیقه
بخش ده
۱۵ دقیقه
بخش یازده
۱۵ دقیقه
بخش دوازده
۱۶ دقیقه
بخش سیزده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی با چرا شروع کن: چگونه رهبران بزرگ برای اقدام کردن به مردم الهام می‌بخشند؟
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهمحسن پرتویی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۳۳۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی با چرا شروع کن

ابراهیم شادمان
۱۴۰۱/۲/۲۱
سایمون سینک دیگه!!!
بخونیدش👍
رامین قاسمیان
۱۴۰۰/۱۱/۳
حرف نداره توصیه میکنم بخونید
مسعود نظارتی
۱۴۰۱/۱/۲۰
فوق العاده عالی بود
Meysam Bina
۱۴۰۰/۱۲/۱۶
گوینده نامناسب بود
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی با چرا شروع کن

برای دریافت کتاب صوتی با چرا شروع کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.