معرفی و دانلود کتاب صوتی شپ، سگ وفادار

عکس جلد کتاب صوتی شپ، سگ وفادار
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شپ، سگ وفادار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شپ، سگ وفادار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی شپ، سگ وفادار

کتاب صوتی شپ، سگ وفادار نوشته‌ی اسنید بی کالرد، درباره‌ی سگ مهربان و شجاعی است که از گله‌ای از گوسفندان در برابر حمله گرگ‌ها و مارهای زنگی محافظت می‌کند.

موضوع کتاب صوتی شپ، سگ وفادار (Shep: Our Most Loyal Dog) چیست؟

این کتاب صوتی داستان سگی به نام شپ را روایت می‌کند که به صاحبش بسیار وفادار است و او را دوست می‌دارد. پس از مدتی صاحب او می‌میرد و شپ هر روز را به امید پیدا کردن صاحبش به پایان می‌رساند. او هر روز صبح به ایستگاه قطار می‌رود تا صاحبش برگردد و بتواند او را ببیند.

کتاب صوتی شپ، سگ وفادار مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان و نوجوان مناسب و بسیار آموزنده خواهد بود. والدین گرامی اگر علاقه دارید فرزندان‌تان در مورد موضوعاتی مانند عشق و محبت به حیوانات بیشتر بدانند، این کتاب صوتی را برای‌شان تهیه نمایید.

در قسمتی از کتاب صوتی شپ، سگ وفادار می‌شنویم:

فردای اون روز بعد از اینکه شِپ به ایستگاه اومد، استیو و مامانش کیتی (Kitty)، با آب و غذا پیش اون سگ رفتن. بعد از اینکه غذا رو بهش دادن، گوشه‌ای قایم شدن تا ببینن شِپ چیکار می‌کنه. شِپ اول فقط غذا رو بو کشید و رفت. کمی بعد به سمت غذا برگشت و شروع به خوردن کرد.

هیچ‌کس نمی‌تونست جای صاحبش رو برای شِپ بگیره. وقتی که اِستیو، کیتی یا کارکنان ایستگاه می‌خواستن نوازشش کنن، اون عصبی می‌شد، ازشون دوری می‌کرد و وقتی قطار بعدی به ایستگاه می‌رسید اون هم به ایستگاه برمی‌گشت. خونواده‌ی مک‌سویینی دست از تلاش برنداشتن. اون‌ها هرروز برای شِپ آب و غذا می‌آوردن و بعد از گذشت شش هفته، شِپ بالاخره به اِستیو و کیتی اجازه داد تا نوازشش کنن.

آقای شَنش دوباره سعی کرد شِپ رو به داخل ساختمون ایستگاه هدایت کنه تا اون سگ بتونه توی جای راحت‌تر و گرم‌تری بمونه اما شِپ قبول نمی‌کرد. اون همچنان جای دِنج گوشه‌ی دیوار خودش رو به هرجای دیگه‌ای ترجیح می‌داد.

زمستون رسید و هوا خیلی سرد شد. یک‌روز غروب، تونی چند تکه گوشت توی ساختمون گذاشت و شِپ از روی کنجکاوی وارد اونجا شد. اون با دقت به دور و برش نگاه کرد و همه‌جا رو بو کشید تا مطمئن شه خطری تهدیدش نمی‌کنه. بعد به سمت ظرف غذا رفت و گوشت رو با اشتهای زیادی خورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۹ دقیقه
شپ، سگ وفادار

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی شپ، سگ وفادار
نویسنده
مترجمکارن اقوامی
گویندهسامان قلیچ خانی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی شپ، سگ وفادار

احمد خلعتبری
۱۴۰۰/۱۰/۱۷
داستان جالب و سرگرم کننده‌ای است و وفاداری رو به خوبی آموزش می‌دهد.
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی شپ، سگ وفادار

برای دریافت کتاب صوتی شپ، سگ وفادار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.