معرفی و دانلود کتاب صوتی به من میگن کرگدن

عکس جلد کتاب صوتی به من میگن کرگدن
قیمت:
5000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به من میگن کرگدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به من میگن کرگدن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی به من میگن کرگدن

مژگان مشتاق در کتاب صوتی به من میگن کرگدن به کودکان یاد می‌دهد داشتن یک دوست خوب چه تاثیری در زندگی ما دارد. در این قصه یک کرگدن تنها با پرنده‌ای کوچک آشنا می‌شود و برای اولین‌بار طعم دوستی را می‌چشد اما چون می‌خواهد قوی به‌نظر برسد، از دوست جدیدش فاصله می‌گیرد... .

درباره‌ی کتاب صوتی به من میگن کرگدن

این داستان آموزنده درباره‌ی کرگدنی است که در دشتی بزرگ زندگی می‌کند. او از تنهایی خسته شده و دلش می‌خواهد یک دوست خوب پیدا کند، برای همین از آشنایی با پرنده‌ای پرانرژی به اسم دم‌جنبانک خوشحال می‌شود. آن‌ها روز خوبی را با هم می‌گذرانند، تا اینکه کرگدن فکر می‌کند چون حیوان قوی و پر زوری است نباید احساسات خودش را نشان بدهد و از او دوری می‌کند... . مژگان مشتاق در کتاب صوتی به من میگن کرگدن -که توسط نشر صوتی شیما منتشر شده- به کودکان می‌آموزد نباید از نیاز به ارتباط با دیگران خجالت بکشند و برای قوی نشان دادن خود، از ابراز علاقه به دوستانشان خودداری کنند.

کتاب صوتی به من میگن کرگدن مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این اثر آموزنده را به کودکان 3 تا 7 سال پیشنهاد می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی به من میگن کرگدن می‌شنویم

یه روز کرگدن مشغول چرا بود. هوا بهاری بود و علف‌ها تازه بودن. کرگدن با خودش گفت: «همممم.... خیلی این سبزه‌ها خوشمزه هستن اما من شنیدم که اگه یه کرگدن دوستی هم داشته باشه خیلی عالی می‌شه.» همون موقع یه صدایی شنید.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
به من میگن کرگدن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی به من میگن کرگدن
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی به من میگن کرگدن

milad ranjbar
۱۴۰۱/۱۲/۷
هیچوقت نشد که با این داستان ارتباط برقرار کنیم
هانیه طاهری
۱۴۰۱/۱۱/۶
خیلی راوی خوبی نداشت
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی به من میگن کرگدن

برای دریافت کتاب صوتی به من میگن کرگدن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.