معرفی و دانلود کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام

عکس جلد کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام
قیمت:
6500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام

کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام نوشته‌‌ی دارسی پتیسن درباره‌ی دخترخاله و پسرخاله‌ای است که دلشان می‌خواهد گربه داشته باشند و قصد دارند با نوشتن یک مقاله بفهمند چه گربه‌ای برایشان مناسب است.

موضوع کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام (I Want a Cat My Opinion Essay) چیست؟

ملی و دنیس پسرخاله و دخترخاله هستند و سال گذشته هرکدام صاحب سگی شدند و امسال هم قصد دارند یک گربه بخرند. یک روز ملی با معلم خود آقای ایگل صحبت می‌کند و معلم هم به او پیشنهاد می‌دهد تا یک مقاله بنویسد تا متوجه شود که چه گربه‌ای مناسب او و خانواده‌اش است.

ملی همین که به خانه می‌رسد، دست به کار می‌شود و از ویژگی‌های تک تک اعضای خانواده می‌نویسد و نژادهای مختلف گربه‌ها را هم مورد بررسی قرار می‌دهد. ملی به حدی در این موضوع دقت به خرج می‌دهد که خصوصیات گربه‌ی ایده‌آل خود را هم ذکر می‌کند. آیا مقاله‌ی ملی او را به گربه‌ی رویاهایش می‌رساند؟ آیا این دختربچه می‌تواند خانواده‌اش را راضی به خرید گربه بکند؟

کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام مناسب چه کسانی است؟

دارسی پتیسن (Darcy Pattison) در این داستان به کودکان 3 تا 7 سال اطلاعات جذابی درباره‌ی نژاد گربه‌ها ارائه می‌دهد. از طرف دیگر کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام مسئولیت‌پذیری داشتن حیوان خانگی را به کودکان یادآور می‌شود. با این اوصاف، کتاب حاضر برای بچه‌هایی که به حیوان خانگی به خصوص گربه علاقه دارند بسیار مفید و جذاب خواهد بود.

در کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام می‌شنویم:

- من یه گربه‌ی شیطون و پرتحرک می‌خوام. ولی مطمئنم دنیس دلش میخواد گربه‌اش تنبل باشه. درست مثل سگ تنبلش کلارک کنت.

- دوست داری گربه‌ات بازیگوش باشه؟

- اوه آره... دلم می‌خواد وقتی نخ کاموا رو روی زمین ول میکنم دائم باهاش بازی کنه. ولی دنیس خیلی براش مهم نیست. می‌گه همینقدر که گربه‌ش دستاش رو چنگول نزنه راضیه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
13 دقیقه
من گربه می‌خوام

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی من یک گربه می‌خوام
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهپرستو دهقان، نرگس داغمه چی، امیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
6500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام

برای دریافت کتاب صوتی من یک گربه می‌خوام و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.