معرفی و دانلود کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو

عکس جلد کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو
قیمت:
7000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو

کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو داستانی کودکانه درباره‌ی حیوانات است. جین هالپرین دیل در این اثر علاوه بر سرگرم کردن مخاطبین خردسال خود، نکاتی مهم درباره‌ی رفتار صحیح با حیوانات را نیز به آنها آموخته است.

درباره کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو:

داستان حاضر درباره‌ی سه بیور (سگ آبی) تپلی و بامزه به اسم‌های بئاتریکس، بورلی و بون است که با هم خواهر و برادرن. این سه بیور هر کدام در کاری استعداد دارن. مثلاً یکیشون (بورلی) استاد شیرجه زدنه، و اون یکی (بون) متخصص سدسازی با شاخه‌ها. بئاتریس هم استعداد خارق‌‌العاده‌ای داره، ولی خودش از این موضوع اطلاع نداره و به خاطر همین هم، حسابی پیش خواهر و برادرش احساس سرشکستگی می‌کنه.

اوضاع به این منوال دنبال می‌شه. روز از پی روز می‌ره و اتفاق خاصی نمی‌افته. تا اینکه یه روز حادثه‌ای مهم رخ می‌ده: آدم‌ها با قفس‌های تنگ و تاریکشون از راه می‌رسن. سه سگ آبی کوچولوی داستان ما زندانی می‌شن. حالا نه مهارت شیرجه زدن به کار اونا میاد، نه توانایی سدسازی. تو این شرایط، شاید فقط استعداد خارق‌العاده‌ی بئاتریس بتونه اون و خواهر و برادرشو نجات بده...

نکوداشت‌های کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو:

- این داستان مخاطبین خردسال خود را به یادگیری هر چه بیشتر درباره‌ی بیورها ترغیب می‌کند. (Portland Book Review)
- یک کتاب فوق‌العاده درباره‌ی سازگاری با حیوانات. (Horn Book Guide)

کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو مناسب چه کسانی است؟

داستان سه سگ آبی کوچولو (Three Little Beavers) برای کودکان 3 تا 7 ساله نوشته و خوانده شده است. آنها با گوش سپردن به این اثر هم نکاتی درباره‌ی رفتار با حیوانات می‌آموزند، هم به اهمیت کار تیمی پی می‌برند.

با جین هالپرین دیل بیشتر آشنا شویم:

جین هالپرین دیل (Jean Heilprin Diehl) در واشنگتن دی سی به دنیا آمده و در همین شهر رشد کرده و به نویسنده بدل شده است. او در دانشگاه ییل زبان انگلیسی خوانده و تاکنون چندین و چند کتاب کودک جذاب و خواندنی به انتشار رسانده است.

در بخشی از کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو می‌شنویم:

تله‌ها رو بلند کردن و روبه‌روی هم روی علف‌ها گذاشتن. بِوِرلی خودش رو به سمت دیگه­‌ی قفس پرت کرد و بِوِن از استرس زیاد حالش بهم خورد اما بئاتریکس همون‌طور کنجکاو و آروم به اطرافش نگاه می‌کرد. این بار هم بِوِن و بِوِرلی بعد از دیدن آرامش خواهرشون، آروم‌تر شدن و گوش­‌هاشون رو تیز کردن تا حرف ­زدن آدم‌ها رو بشنون.

یکی از آدم‌ها گفت که باید سگ‌های آبی رو به یک جای خیلی دور ببرن تا دیگه گل‌ها و درخت‌هاشون رو خراب نکنن. دوستش که مهربون‌تر بود در جوابش گفت که ممکنه سگ‌های آبی نتونن توی خونه‌ی جدید دووم بیارن و حتی اگه نقشه‌شون بگیره ممکنه بیوِرهای دیگه‌ای به جاشون بیان...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
سه سگ آبی کوچولو

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو
نویسنده
مترجمفاطمه زهرا حافظی
گویندهمبینا چیت سازان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو

سارینا دهدشتی
۱۴۰۱/۴/۳
بنظرم کلا اکثر کتاب‌ها اگر خوب نباشند، بد هم نیستند
حداقل شنیدن و یا خواندنشان، بهتر از افکار بیهوده و حرف‌های بیهوده گفتن است.
این کتاب بنظرم باید با یک موفقیت برای سگ آبی کوچک به پایان میرسیدی.
ممنون.
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو

برای دریافت کتاب صوتی سه سگ آبی کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.