معرفی و دانلود کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟

عکس جلد کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟
قیمت:
۵۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟

کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟ نوشتۀ بکی کویل، ماجرای پسربچه‌ای است که در مدرسه به همراه دوستانش تحت آموزش یک افسر پلیس قرار می‌گیرد و درست در همان روز سگی وارد مدرسه‌اش می‌شود.

موضوع کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟ چیست؟

چرا وقتی کسی می‌خواهد وارد مدرسه شود باید ابتدا از دفتر مدرسه عبور کند و اسمش را در فهرست اسامی بنویسد؟ علت این همه سخت‌گیری چیست؟ چرا افسرهای پلیس در مدرسه‌ها کار می‌کنند؟ برای آنکه بچه‌ها را در صورت زیر پا گذاشتن قوانین شناسایی کنند؟ معلوم است که نه. آن‌ها در مدرسه هستند تا از بچه‌ها مراقبت و محافظت کنند و ایمنی را به آن‌ها بیاموزند، تا زمانی که فردی می‌خواهد وارد مدرسه شود بداند باید چه کار کند.

افسر بران برای جواب دادن به این سؤالات بچه‌ها به مدرسه آمده بود. او به بچه‌ها گفت که هیچ‌گاه در کلاس را برای غریبه‌ها باز نکنند اما یکی از بچه‌های کلاس که فهمیده بود یک سگ در باران و پشت در کلاس مانده، بدون فکر کردن در را برایش باز کرد. او نمی‌دانست سگی که پشت در کلاس حضور داشت نه تنها یک توله کوچولو نبود بلکه حیوانی بزرگ با موهایی بلند و خیس بود.

کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟ برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان آموزنده برای کودکان 3 تا 7 سال جذاب و دلنشین خواهد بود و به آنان یاد می‌دهد که افراد غریبه را وارد حریم خانه و مدرسه خود نکنند.

در بخشی از کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟ می‌شنویم:

سگ توی کلاس پرید و با سرعت به این طرف و اون طرف دوید. اون اصلاً یک هاپوی کوچولو نبود، بلکه یک سگِ بزرگ و غول‌آسا با موهای خیس و بو گندو بود. اون که داشت از سرما می‌لرزید، تکونی به خودش داد و قطره‌های آبی که از موهاش پخش شد، همه‌ی بچه‌ها رو خیس کرد. همون جور که می‌دوید، از روی سه تا میز پرید و توی سالن اصلی بالا و پایین دوید. خانم بلو سعی کرد که بگیرتش اما متوجه شد که کار خیلی سختیه، چون معلوم شد که اون سگ، یک سنت برناردِ بزرگه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
کی سگ رو راه داد؟

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهنرگس داغمه چی، مبینا آقاجانی، پرستو دهقان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟

برای دریافت کتاب صوتی کی سگ رو راه داد؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.