معرفی و دانلود PDF کتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر

عکس جلد کتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر

کتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر از مجموعه قصه‌های آموزنده‌ی دیروز برای بچه‌های امروز، حکایت‌های آموزنده‌ای از ازوپ را ارائه می‌دهد. این کتاب در سه داستان مصور با نام‌های خفاش و راسو، قورباغه و گاو نر و خفاش فریب‌کار، پیام‌های اخلاقی گوناگونی نظیر: خرد ورزی و صبوری را برای کودکان با گروه سنی «ب» و «ج» ارائه می‌دهد.

هدف اصلی قصه‌های آموزنده‌ی دیروز برای بچه‌های امروز، سرگرم‌ کردن کودکان و ایجاد اوقاتی لذت‌بخش همراه با افزایش خلاقیت و مهارت‌های یادگیری است.

در بخشی از کتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر می‌خوانیم:

روزی روزگاری، کلاغی در جست و جوی غذا بود. کلاغ لبه پنجره خانه‌ای، یک تکه پنیر پیدا دید. خیلی سریع پایین رفت و پنیر را برداشت و دوباره پرواز کرد. او به جایی خلوت پرواز کرد و روی شاخه‌ درختی نشست تا پنیر بخورد.

درست همان موقع، روباهی از کنار درخت گذشت. او کلاغ را دید که تکه پنیری به منقار دارد. دهانش آب افتاد و تصمیم گرفت پنیر را از کلاغ بگیرد. روباه با خودش گفت: «اگر فقط بتوانم منقارش را باز کنم، پنیر پایین می‌افتد و بعد می‌توانم پنیر را بردارم. فکر کنم گول زدن این کلاغ، کار سختی نباشد.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر
مترجمحسین حبیبی
ناشر چاپیانتشارات دادجو
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۸
زبانفارسی
شابک978-622-6210-43-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر

برای دریافت کتاب کلاغ و روباه و داستان‌های دیگر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.