معرفی و دانلود کتاب ملکه‌ی سایه‌ها

عکس جلد کتاب ملکه‌ی سایه‌ها
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ملکه‌ی سایه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ملکه‌ی سایه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ملکه‌ی سایه‌ها

دانیال باقریه در کتاب ملکه‌ی سایه‌ها شما را با خانواده جسوری آشنا می‌کند که با شجاعت به دل ماجراهای ترسناک و عجیب می‌روند. کتاب پیش‌رو، پر از اتفاقات هیجان‌انگیز، ارواح و طلسم‌های سحرآمیز است. پس اگر شما هم مثل آلبرت شخصیت اصلی داستان ترسی برای ورود به عالم ماوراء ندارید، در زمان سفر کنید و به دنیای سایه‌های مخوف قدم بگذارید.

درباره کتاب ملکه‌ی سایه‌ها:

آلبرت میلر پسر سیزده ساله‌ای با قد و جثه‌ای متوسط و دارای تناسب اندام با مو‌های قهوه‌ای بود که در مدرسه سرفرانسیس واقع در نزدیکی محل سکونتش تحصیل می‌کرد. او روز‌های زیادی را در این مدرسه همراه با دوستانش از جمله دوست صمیمی‌اش جان پارکر پسری مو طلایی با قدی نسبتا کوتاه و جثه‌ای ریز نقش می‌گذراند. آن‌ها اوقات خوشی با هم داشتند. همه چیز بسیار عادی بود. تا اینکه خانواده آلبرت به دلیل شرایط کار پدرش مجبور شدند، شهر را ترک کنند و به روستایی در آن نزدیکی بروند.

خانه‌ جدید آن‌ها بسیار بزرگ بود و ساختاری قدیمی داشت و تقریبا معماری خانه به سبک قرون وسطی بود. همچنین سر تا پای خانه را گرد و غبار گرفته بود و مدت‌ها بود که کسی در آن جا زندگی نمی‌کرد. آلبرت به همراه خواهرش آنا مثل همیشه شروع به کنجکاوی کردند و با اتفاقات عجیبی در خانه جدید مواجه شدند.

آلبرت و آنا که عاشق ماجراجویی بودند، تصمیم گرفتند که از راز و رمز خانه سر در بیاورند. بعد از مدتی آن‌ها چیزهای عجیبی کشف کردند و در کتاب اسرارآمیزی که به دستشان رسید، حقایق جالبی درباره خانه و کسانی که قبلا در آن زندگی می‌کردند، دستگیرشان شد. اگر شما هم اهل هیجان و ماجراجویی هستید با آلبرت، آنا و دوستان جدیدشان در کتاب ملکه‌ی‌ سایه‌ها همراه شوید.

کتاب ملکه‌ی سایه‌ها مناسب چه کسانی است؟

اگر مشتاق خواندن کتابی ترسناک و پر از اتفاقات تکان‌دهنده و هیجانی هستید، این رمان پرماجرا را از دست ندهید.

در بخشی از کتاب ملکه‌ی سایه‌ها می‌خوانیم:

آلبرت با احتیاط طلسم را در جای مشخص شده قرار داد، بعد شاخه‌ی درختی را پیدا کرد و سر تیز آن را بر کف دستش کشید. خون از دستانش جاری شد. همانطور که خون از دستش می‌چکید، دستش را روی طلسم مالید. سپس اورادی را که اسمیت گفته بود بر زبان آورد. همین که آخرین حرف را به زبان آورد، ناگهان چشمانش به سمت بالا رفت و جسم بی جانش به زمین افتاد.

در همین میان قبر جیمز اسمیت شروع به لرزیدن و ترک خوردن کرد. قبرش از هم شکافت و دستان مردی که از کثیفی سیاه شده بود از قبر بیرون آمدند و خود را از درون قبر بیرون کشید. عضلاتش هنوز خشک بودند او پس از دویست سال دوباره به حیات بازگشته بود. جیمز نفس عمیقی کشید و گفت: خونه... آماده باش که دارم میام. و به سوی خانه رهسپار شد.

آلبرت در هوا معلق بود و از بین لایه‌های سیاه و سفید گذشت و همانگونه که در هوا دست و پا می‌زد بر روی زمین افتاد. بله آلبرت مرده بود. درواقع جیمز جان آن را با حیات خودش مبادله کرده بود و حالا داشت با جانی که متعلق به آلبرت بود زندگی می‌کرد. آلبرت گیج و مبهوت از زمین بلند شد در ابتدا مقداری تلو تلو خورد ولی بعد از گذشت مدتی به آن عادت کرد و توانست تعادلش را بدست آورد. او دوباره وارد سرزمین ارواح شده بود ولی اینبار قرار نبود که سر ساعت خاصی به دنیا باز گردد. او محکوم بود تا ابد در این جهان باقی بماند...

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ملکه‌ی سایه‌ها
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات52
زبانفارسی
شابک978-600-451-867-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ملکه‌ی سایه‌ها

سمیه ..
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
موضوع داستان جذاب بود ولی لازم بود که نویسنده خیلی بهتر و بیشتر به این موضوع پروبال دهد. اینکه تمام اتفاقات خیلی سریع و ساده انجام می‌شد نشان از عجله نویسنده برای اتمام داستان داشت.
هانا کیاراراد
۱۴۰۱/۹/۲۲
خیلی جالب و باحال بود کاش دنیای جادو وجود داشت و خب عملا یکم ترسناک بود ولی بازم برای شب خوندن کیف میده پیشنهاد میکنم بخونید من که خیلی خوشم اومد
دDina
۱۴۰۱/۱۲/۲۷
کتاب بسیار کوتاه بود میتوانست بلندتر و جذاب تر باشه انگار نویسنده کارای مهمتری داشته وباعجله هرچه تمام تر کتاب را به پایان رسانده
پری دریایی
۱۴۰۱/۸/۱۸
کتاب خوبی بود. خیلی کوتاه ومختصر بود. میتونست ادامه دار باشه یا شاخ وبرگ بیشتری داشته باشه. باتشکر از نویسنده گرامی
Mohammad Hossein Harati
۱۴۰۱/۲/۸
کتاب بسیار عالی و قشنگی بود واقعا ممنون از نویسنده‌اش ♥️ لطفا باز هم کتاب بنویسین
ممنون ♥️♥️♥️♥️
kazem rahimi
۱۴۰۱/۱۰/۳
فکر کنم برای کودکان زیر 8 سال نوشته شده بود
امیرحسین احمدیان
۱۴۰۰/۱۲/۲۳
کتاب خیلی بچگونه و بی پایه و اساس بود
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب ملکه‌ی سایه‌ها

برای دریافت کتاب ملکه‌ی سایه‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.