معرفی و دانلود کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود

عکس جلد کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود
قیمت:
۱۷۵۰۰ تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود

کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود نوشته‌ی فردریک بکمن داستان تکان‌ دهنده و احساسی پیرمردی است که به زودی همه‌چیز را از یاد خواهد برد و او در قالب نامه‌هایی عاشقانه‌ به روایت خاطرات و گم‌شدگانش می‌پردازد.

درباره‌ی کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود:

کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دورتر و دورتر می‌شود (And Every Morning the Way Home Gets Longer and Longer) درباره ترس، عاطفه و عشق است و زندگی پیرمردی را روایت می‌کند که دچار آلزایمر شده است. خاطرات این پیرمرد به مرور در حال محو شدن هستند و راه خانه‌ برایش هر روز دورتر و دورتر به نظر می‌‌آید اما چیزی که او را به زندگی امیدوار می‌کند، خاطراتی است که با نوه‌اش دارد، گویا همین خاطرات هستند که او را به این جهان زنجیر کرده‌اند.

داستان در ابتدا با لحن و ادبیات متفاوتی در ذهن پدربزرگ آغاز می‌شود؛ پدربزرگی که خاطراتش در حال کم‌رنگ شدن هستند و می‌داند که به زودی تمام گذشته خود را فراموش می‌کند و می‌میرد اما نمی‌داند که چگونه این موضوع را با نوه‌ی خود در میان بگذارد...

فردریک بکمن در این رمان تکان دهنده و تاثیرگذار از انسان‌هایی که می‌ترسند فراموش شوند و یا فراموش کنند، سخن می‌گوید. البته عشق نیز بخش عمده‌ی رمان را دربرمی‌گیرد؛ چرا که این احساس عمیقِ انسانی همواره دست در دست ترس پیش می‌رود. عشقی که در کتاب «و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود» وجود دارد با عشق‌های دیگر متفاوت است. بکمن در این رمان جذاب و خواندنی از عشق و علاقه‌ی یک پیرمرد مهربان نسبت به نوه‌ و پسرش سخن می‌گوید و شما شاهد خداحافظی آرام او با عزیزانش خواهید بود.

چرا شنیدن کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود به شما پیشنهاد می‌شود:

این کتاب صوتی نمایی حیرت‌آور از مردی سالخورده را به تصویر می‌کشد که سعی می‌کند خاطرات خود را که مرتبا به خاطر آلزایمر از بین انگشتانش لیز می‌خورند حفظ نماید. بکمن هم‌چون دیگر کتاب‌های خود کوشیده تا درک عمیقش از طبیعت بشری و احساس همدردی‌اش با مردمی را که در شرایط سخت زندگی می‌کنند، به شما انتقال دهد.

فردریک بکمن کیست؟

فردریک بکمن (Fredrik Backman)، در سال 1981 در سوئد چشم در جهان گشود. نخستین رمان او به اسم «مردی به نام اُوِه» در سال 2012 منتشر شد و با استقبال بسیار زیادی روبرو شد و به وسیله‌ی آن به شهرت جهانی رسید. «مادربزرگ سلام رساند و گفت متأسف است» نیز دومین رمان این نویسنده‌ی مشهور به شمار می‌آید که توانست موفقیت اولین کتاب بکمن را تکرار کند. از بین دیگر آثار او می‌توان به «و من دوستت دارم»، «شهر خرس»، «تمام چیزهایی که پسر کوچولوی من باید درباره‌ی دنیا بداند»، «هر روز صبح راه خانه دورتر و دورتر می‌شود» و ... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود می‌شنویم:

چشمان پیرمرد به‌طور عجیبی خالی است. ناامیدانه به شقیقه‌هایش می‌زند. پسرک دهان باز می‌کند که چیزی بگوید ولی وقتی این صحنه را می‌بیند جلوی خودش را می‌گیرد. در عوض آرام می‌نشیند و همان کاری را می‌کند که پدربزرگ یادش داده‌بود اگر گم شد انجام دهد: محیط اطرافت را زیر نظر بگیر، دنبال ردپاها و سرنخ‌ها بگردد.

نیمکت در احاطۀ درختان است چون بابابزرگ عاشق درخت‌هاست، چون درخت‌ها اهمیتی به افکار آدم‌ها نمی‌دهند. شبحی از پرنده‌ها از آن‌ها بالا می‌آیند و در آسمان پخش می‌شوند و با اطمینان بر باد تکیه می‌زنند. یک اژدها میدان را می‌پیماید، خواب‌آلود و سبز، و یک پنگوئن با رد دستی شکلاتی روی شکم در گوشه‌ای به‌خواب رفته است. یک جغد مهربانِ یک‌چشم هم کنار او نشسته است. نواً همه را می‌شناسد. مال او هستند. اژدها را بابابزرگ درست وقتی که به دنیا آمد به او داده ‌بود، چون‌که مامان‌بزرگ گفته‌بود اژدها برای نوزاد اسباب‌بازی توبغلی مناسبی نیست و بابابزرگ هم گفته‌بود که او هم یک نوۀ مناسب نمی‌خواهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۲ دقیقه
بخش اول
۲۷ دقیقه
بخش دوم
۳۹ دقیقه
بخش سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود
نویسنده
گویندهلیلا موسوی
ناشر چاپیانتشارات آفتابکاران
ناشر صوتی آوای چیروک
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۳۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۱۷۵۰۰ ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود

Azadeh Akbari
۱۴۰۰/۸/۹
بد نبود ولی کتاب مادر بزرگ السا از همین نویسنده جذاب تر بود علاوه بر اینکه صدای گوینده خوب نبود به داستان نمیخورد
مهدی جاوید
۱۳۹۹/۵/۲۳
راوی صدای گرمی داره و به نظر من برای گروه سنی نوجوان مناسبه..
یاسمن هرمزی
۱۴۰۰/۵/۱۰
خیلی توصیف و تشبیه‌های جذابی دارد و باعث میشود خواننده منتظر ادامه‌ی قصه باشد🌸
رابعه نظرپور همدانی
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
نوح نوحی خوش به حالت چه پدربرزگ خوبی داشتی
فروغ یوسفی
۱۴۰۱/۷/۵
بکمن بی‌نظیره. این کتاب از اون کتاب‌های حال‌خوب‌کنه
علی محمدی
۱۴۰۱/۵/۱
فردریک بکمن واقعا قلم فوق العاده‌ای داره
Masood Heidari
۱۴۰۰/۸/۲۱
کتابی سورئال با حس خیلی قوی
زهرا معصومی
۱۴۰۰/۵/۲۲
فردریک بکمن حرف نداره
مشاهده همه نظرات ۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود

برای دریافت کتاب صوتی و هر روز صبح راه خانه دور و دورتر می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.