معرفی و دانلود کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی)

عکس جلد کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی)
قیمت:
13000 تومان - 1.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی)

کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی) روایتی دیگر از رابین هود، درخشان‌ترین شخصیت‌ داستانی ادبیات انگلستان است که اموال و دارایی ثروتمندان را می‌دزدد و بین فقیران تقسیم می‌کند.

کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی) داستانی زیبا و آموزنده است که با هدف تقویت درک متون زبان انگلیسی به کمک گوش دادن به داستان های اصیل، توسط گروه ویراستاری و قصه خوانی از کشور بریتانیا با لهجه زیبای British صوتی شده است.

کلانتر برای رابین هود نقشه‌ی خیلی خوبی طراحی کرده بود. مانند اغلب مردها، او علاقه داشت که یک مبارز‌ه‌ی ورزشی را نگاه کند. در آن روزها تنها ورزشی که در انگلستان رواج داشت، کمانداری بود. همه از این موضوع آگاه بودند که لقب برجسته‌ترین کماندار در شمال کشور انگلستان رسما به رابین هود تعلق دارد.

کلانتر می‌خواهد فرصتی به رابین هود بدهد تا از لقب خودش دفاع کند. او دستور داد که در یک روز منحصر به فرد یک مبارزه‌ی کمانداری جذاب در میدانی واقع در بیرون شهر برگزار شود. برنده‌ی این مسابقه قرار بود پیکانی به عنوان جایزه‌ بگیرد که مثل آن قبلا در انگلستان دیده نشده بود. بدنه‌ی پیکان از طلای سفید و نوک و باله‌هایش از طلای زرد ساخته شده بود و بسیار زیبا و درخشان بود و...

Part of the story:

Some time after that memorable dinner, the Sheriff was drinking ale with his friend the Abbott.
“Let no one say that I am an ill-mannered man, he mused. “One favour deserves another. It is time for me to return an invitation to Robin Hood and pay his hospitality back in kind.”
The Abbott shook his head:
“The outlaw has not remained at large for so long by being a simpleton. I do not think that he will walk so easily into your hospitable trap.”
The Sheriff smiled over the top of his tankard of frothy brown ale and the Abbott realised by the self-satisfied curl of his friend’s upper lip that the sheriff was confident of his plan.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
بخش اول
13 دقیقه
بخش دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی)
ناشر صوتیموسسه فرهنگی هنری قوی سفید کودکان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی آموزش زبان، کتاب آموزش زبان کودک
قیمت نسخه صوتی
13000 ت - 1.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی)

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی)

برای دریافت کتاب صوتی The Golden Arrow (پیکان طلایی) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.