معرفی و دانلود کتاب شمسه

عکس جلد کتاب شمسه
قیمت:
۱۵۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب شمسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شمسه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شمسه

در کتاب "شمسه"، تالیف "سید علیرضا مهرداد" گوشه‌ای از ایثار و مقاومت رزمندگان، در جنگ تحمیلی رژیم عراق علیه ایران  به تصویر کشیده شده است.

در بخشی از این کتاب می خوانید:

پریشب‌ شب‌ سختی‌ بود صدبار مُردَم‌ و زنده‌ شدم‌. خودمم‌ نمی‌دانم‌ چرا دست‌ به‌ این‌ کار زدم‌. به‌ خاطر شما من‌ حاضر شدم‌ با هاشم‌ قول‌ ازدواج‌ بدهم‌ولی‌ از قدیم‌ از هاشم‌ بدم‌ می‌آمد. وقتی‌ عدنان‌ اسیر شد بیشتر و حالا از اومتنفرم‌. اما دیشب‌ کاری‌ کردم‌ که‌ حتی‌ اگر علی‌ بفهمد با تبر تکه‌تکه‌ام‌ می‌کند.

قیافه‌ شمسه‌ را مجسم‌ کرد.وقتی‌ سوار ماشین‌ شدند جواد می‌دانست‌ که‌شمسه‌ کنار در حیاط‌ ایستاده‌ و به‌ آن ها نگاه‌ می‌کند گرمی‌ نگاهش‌ را احساس‌می‌کرد. اما به‌ خودش‌ اجازه‌ نداد سر بلند کند و به‌ شمسه‌ نگاه‌ کند. فکر می‌کرد حتماً اشک‌ در چشمان‌ شمسه‌ حلقه‌ زده‌ است‌ و وقتی‌ شمسه‌ با خودش‌ خلوت‌کند حتماً گریه‌ خواهد کرد اما نمی‌دانست‌ چرا؟ اصلاً نمی‌دانست‌ چرا این‌خانوادۀ‌ عراقی‌ به‌ او کمک‌ کرده‌اند. تیمارش‌ کردند و برایش‌ وسایل‌ فرار رامهیّا کرده‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شمسه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ستاره ها
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۳۰
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های انقلاب و دفاع مقدس
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شمسه

علی اصغر تیموری
۱۴۰۱/۶/۳
کتابی که به واقعیت دفاع مقدس نزدیک بود نویسنده داستان را ارام شروع کرد و با پایانی باز تمام. قلمی زیبا و نثری روان تا انتهای ماجرا مخاطب را منتظر میگذارد و چه انتظار زیبایی امیدوارم از این نویسنده کتابهای بیشتری بخوانم. با تشکر از کتابراه
سعید قرونه
۱۳۹۶/۱۰/۱۶
واقعاعالیه. ممنونم ازتون. فقط لطفابجای بقیه کتابها بیشترکتب دفاع مقدس رو رایگان کنید. این‌ها جزهء کتابهای ارزشی این مملکت ونظام هستند. ممنونم ازلطفتون. موفق باشید
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب شمسه

برای دریافت کتاب شمسه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.