معرفی و دانلود PDF کتاب جنگل

عکس جلد کتاب جنگل
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب جنگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جنگل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جنگل

کتاب جنگل نوشته استفانی لودو، از مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من، انواع درختان و حیواناتی که در جنگل زندگی می‌کنند را به کودکان معرفی می‌کند و مواردی را آموزش می‌دهد که برای رفتن به جنگل باید رعایت شود.

موضوع کتاب جنگل (La foret) چیست؟

استفانی لودو (Stephanie Ledu) در اثر خود، کودکان را به جنگل می‌برد و آنان را با انواع برگ‌ها، تنه درختان و حیوانات مختلف آشنا می‌کند و نکاتی که بچه‌ها باید درباره جنگل بدانند را به آنان می‌آموزد.

یادگیری در زمان کودکی تأثیری بسیار بیشتر از یادگیری در دوره بزرگسالی دارد. مجموعه بهترین کتابخانه آموزشی من با هدف آشنایی بچه‌ها با بسیاری از موضوعات اطرافشان گردآوری شده است. در این کتاب‌ها کودکان با زبانی ساده و تصاویری گویا با موضوعاتی آشنا می‌شوند که در زندگی‌شان نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

کودکان با بسیاری از موضوعات در محیط زندگی‌شان مواجه می‌شوند اما اطلاعات بسیار کمی درباره آن‌ها دارند. در این کتاب‌ها با اطلاعات کافی درباره آن‌ها آشنا می‌شوند. این مجموعه مهارت‌ها و آموزش‌های لازم در زندگی را به کودکان ارائه می‌کند.

کودکان در این مجموعه یاد می‌گیرند اگر جایی آتش گرفت چه کار باید بکنند، اگر خطری پیش آمد و یا دزدی اتفاق افتاد با پلیس و با چه شماره‌ای تماس بگیرند و بعد پلیس چه کار خواهد کرد، یاد می‌گیرند معلم‌ها چرا هستند و چرا درس می‌دهند، یاد می‌گیرند فیلم‌ها چگونه ساخته می‌شوند، یاد می‌گیرند مسافرت با هواپیما چگونه است، درباره باغ‌وحش و حیواناتی که در آن است آشنا می‌شوند، یاد می‌گیرند در اسباب‌کشی چه کار کنند و... .

کتاب جنگل برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 8 سال بسیار آموزنده و جذاب است و اطلاعات مفید و خوبی را به آنان درباره جنگل و حیات وحش می‌دهد.

در بخشی از کتاب جنگل می‌خوانیم:

بزرگ‌ترین جنگل در جهان، در بخش شمالی کره زمین واقع شده است. تایگا یا جنگل بئورال، منطقه گسترده‌ای است که از کانادا آغاز شده و تا سیبری ادامه دارد. این جنگل تا 23 برابر اندازه کشور فرانسه وسعت دارد!

بِرررر! اینجا زمستان‌های طولانی و بسیار سردی دارد. تا جایی که چشم کار می‌کند، شاه‌درخت، درخت صنوبر، کاج اروپایی و در کل درختان مخروطی که در برابر سرما نسبت به درختان پهن‌برگ از مقاومت بیشتری برخوردار هستند، قد کشیده‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جنگل
نویسنده
مترجممجید مجیدی
ناشر چاپیانتشارات اعجاز علم
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات29
زبانفارسی
شابک978-600-7839-87-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جنگل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب جنگل

برای دریافت کتاب جنگل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.