معرفی و دانلود کتاب بینش

عکس جلد کتاب بینش
قیمت:
25000 تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بینش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بینش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بینش

کتاب بینش از مجموعه کتاب‌های راهی به سوی سعادت به قلم دو زانتاماتا، درباره شهود و آگاهی است. شما با استفاده از آموزه‌های این کتاب می‌آموزید که به این احساس در درون خود توجه بیشتری داشته باشید، آن را پرورش دهید و در مراحل مختلف زندگیتان استفاده کنید.

درباره کتاب بینش:

بینش مانند دیگر حواس بدن است و برای بروز و ظهور آن به انجام کار خارق العاده‌ای نیاز نیست. هر کس به طور ذاتی و طبیعی این احساس را در وجودش دارد و نیازی به خلق آن نیست. نسبت به بینش دو دیدگاه وجود دارد: بعضی افراد آن را احساس و فرایندی درونی می‌دانند و بعضی دیگر آن را نوعی آگاهی و دانش می‌دانند. با این حال بینش همان چیزی است که به شما این امکان را می‌دهد درست را از نادرست تشخیص دهید و مسیری را که شایسته‌اش هستید برای خود برگزینید.

بسیاری از افراد به‌طور طبیعی بینش قوی‌تری دارند، مانند افرادی که از بدو تولد حس شنوایی قوی دارند. از طرفی برخی از افراد، زمانی را صرف می‌کنند تا بینش خود را تقویت کنند؛ مانند بسیاری از شما که آموزش دیده‌اید از دوران کودکی سایر حواستان را نیز به کار ببرید. برای شنیدن به صدا، برای دیدن به تصاویر سه بعدی و برای بینش به عواطف نیاز دارید.

آموزش و به‌کارگیری بینش به‌اندازه سایر حواس ارزشمند است. اگر بینش نداشته باشید، بخش مهمی از دنیا را از دست می‌دهید. معنای لغوی بینش، یادگیری از درون است. آگاه باشید و یاد بگیرید به حس درونی خود اعتماد کنید. در این صورت قوی‌تر خواهید شد. در مسیر خلاف آن چیزی که فکر می‌کنید درست است، حرکت و عمل نکنید و در مورد چیزهایی که حس می‌کنید درست نیست، گفت‌وگو نکنید.

وقتی یاد می‌گیرید به حس بینش خود اعتماد کنید و آن را به کار ببندید، این حس نیز تقویت شده و دیر یا زود به حواس دیگر درون شما شبیه خواهد شد و شما را به سمت خوبی‌ها هدایت و از خطر دور خواهد کرد.

دو زانتاماتا (Doe Zantamata) در کتاب بینش (Happiness in Your Life - Book Two: Intuition) به شما کمک می‌کند تا این احساس را در درون خود تقویت کنید یا اینکه از آن در برای بهبود وضعیت زنگیتان بهر برید.

کتاب بینش مناسب چه کسانی است؟

این کتاب مناسب کسانی است که به دنبال افزایش آگاهی و به کارگیری آن در زندگیشان هستند.

جملات برگزیده کتاب بینش:

- بینش احساسی را در حال حاضر نشان می‌دهد، اما آن احساس ممکن است تحت تأثیر ضربه‌های روحی و عاطفی گذشته قرار گیرد.
- چیزى را که بدان علم ندارى دنبال مکن؛ زیرا گوش و چشم و قلب همه مورد پرسش واقع خواهند شد.
- ذهنی که به ‌درستی هدایت شده باشد بیشتر از آشنا یا دوست، خوبی به ارمغان می‌آورد.
- بینش نوعی پدیده ذهنی نیست؛ بلکه فقط استفاده از حس و مغز برای پردازش آن است.
- انتخاب مسیر در زندگی با افکار، تردیدها و احساسات زیادی همراه است؛ چه این مسیر نسبتاً ناچیز باشد و چه زندگی‌تان را دگرگون کند

در بخشی از کتاب بینش می‌خوانیم:

وقتی خود را می‌پذیرید، دیگران را نیز همان‌گونه که هستند می‌پذیرید و می‌توانید تشخیص دهید که چه کسی از اطرافیان خود را دوست دارید و چه کسی اکنون سازگار نیست و می‌توانید از خشم به عشق برسید. شما دنیا را خیلی متفاوت‌تر از آنچه تاکنون بود خواهید دید و حتماً زیبا خواهد بود.

مراقبه، آگاهی‌تان را در حال حاضر و افکار و احساسات مربوط به خودتان را افزایش می‌دهد. مراقبه ذهنتان را شفاف و متمرکز می‌کند. با این کار مهم‌ترین مسائل در خط مقدم قرار می‌گیرند و حافظه، خلق‌وخو و قاطعیت شما بهبود می‌یابد. علاوه بر بیست دقیقه تا یک ساعتی که به‌صورت اختصاصی وقت می‌گذارید، می‌توانید مراقبه افزایش آگاهی را چند بار در روز به مدت چند دقیقه انجام دهید؛ مثلاً زمانی که از خواب بیدار می‌شوید، در حین دوش گرفتن، در زمان خاصی از روز و قبل از اینکه به خواب ‌روید.

مراقبه افزایش آگاهی ممکن است آگاهانه باشد یا متمرکز. مراقبه آگاهانه دلیل و هدف خاصی دارد و می‌توان آن را تجسم فکری یا هدف‌گذاری نامید. مراقبه متمرکز یا غیرآگاهانه این است که ذهن خود را در جای آرام و ساکت قرار دهید و اجازه دهید وظیفه و دلیل، خودش به سراغ شما بیاید. اگر مانند خرید کردن به آن فکر کنید، مراقبه آگاهانه به مثابه رفتن به فروشگاهی خاص برای خریدن اقلامی خاص خواهد بود و مراقبه متمرکز به مثابه گشت زدن بی‌هدف. گاهی اوقات در رسیدن به اهداف متفاوت، یکی بهتر از دیگری است.

فهرست مطالب کتاب

1- حس
2- استفاده روزمره از بینش
3- تقویت و پرورش بینش
4- تشخیص سیگنال‌های بینشی
5- انواع بینش
6- موانع بینشی
7- اندیشه‌های زودگذر، پیش‌آگاهی‌ها، خیالات و پدیده‌های روحی
8- تله‌پاتی، ذهن‌خوانی و نفوذ بر دیگران
9- هر چیزی به غیر از بینش
10- چاکراها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بینش
نویسنده
مترجمنرگس رسولی دوگاهه
ناشر چاپینشر ترنگ
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات109
زبانفارسی
شابک978-622-668349-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
25000 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بینش

علی علیزاده
۱۴۰۱/۲/۲۲
هرچند کتاب کوتاه بود اما توضیحات عمیقی داشت
دوست کتاب خوان عزیزم اگر دنبال کتابی کوتاه برای آشنایی با بینش که یکی از توانایی‌های چشم سوم است کتاب مناسبی را انتخاب کرده ای
برای حرفه ای‌ها اصلاااااا توصیه نمیکنم کتاب‌های بهتری هم برای چشم سوم هست
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب بینش

برای دریافت کتاب بینش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.