معرفی و دانلود کتاب شهر شیرین

عکس جلد کتاب شهر شیرین
قیمت:
۱۶۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شهر شیرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شهر شیرین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شهر شیرین

کتاب شهر شیرین مجموعه‌ای از پنج داستان کوتاه به قلم زینب دلیری را دربردارد که هر کدام از آن‌ها شما را به دنیایی فانتزی و دلچسب می‌برند و یادآور لحظات شیرین کودکی و آسودگی ذهن هستند.

کتاب شهر شیرین مناسب چه کسانی است؟

دوستداران داستان‌های کوتاه فارسی از خواندن این اثر لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب شهر شیرین می‌خوانیم:

چشمه شربت نیز پر از دانه های ریز شکر بود که آب را شیرین ساخته بود و هر روز به یک طعم و رنگ بود همچون دریا مثل آب لیمو، آلبالو، گیلاس و... هم چنین باتلاق هایی از مربا، شکلات عسل با چوب جادویی اش به آن ها هدیه کرد. چندی گذشت در شهر اطلاعیه ای زدند که پادشاه از خانواده های ثروتمند و اشراف دعوت به عمل آورده تا دختری را برای پسرش انتخاب کند و به عقد او درآورد. قبل از این ماجرا پری ها به نزد پسر پادشاه رفتند و برایش چندی سیب بردند. پسر پادشاه به محض اینکه اولین گاز را زد چهره ی دخترکی معصوم و زیبا را دید.

گاز دیگری زد می خواست که چهره اش لحظه ای از جلوی چشمانش محو نشود. پریان چون از ستمگری پادشاه شنیده بودند و از قلب پاک پسر پادشاه هم چنین فکری به مغزشان خطور کرد. پسر پادشاه گفت من تنها با این دختر ازدواج می کنم یک لشکر آماده و راهی سفر شد به همراه پریان زیباروی برخلاف سخن های پدرش که می گفت تو یک اشراف زاده ای و باید با یک؟ ازدواج کنی. هنگامی که نزدیک زمین اسرارآمیز می شدند یک آن باغی از میوه های سیب بود. همه ی آن ها با خوردن سیب های سحرآمیز به مدت یک روز به خواب رفتند و پسر پادشاه دیگر طاقت نداشت و نمی خواست از دور نظاره گر کسی باشد که آن قدر دوستش دارد راهی شد و چون بسیار قوی بود و فردی جنگاور و سالم بود به سرزمین اسرارآمیز رسید آن قدر شجاع بود که از منظره هایی که می دید نترسید و همچنان دنبال بانوی زیبایی می گشت که چهره اش را در درون یک سیب دیده بود. اسبش تشنه و گرسنه بود و دیگر راه نمی رفت.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
عروسی قاشق و چنگال
داستان کشاورز و دخترش
برف شهر ما از نمک است
شهر آرزوها
شهر شیرین

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شهر شیرین
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات متخصصان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۴
زبانفارسی
شابک978-622-292-089-0
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۶۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شهر شیرین

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب شهر شیرین

برای دریافت کتاب شهر شیرین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.