معرفی و دانلود کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

عکس جلد کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت اثر جیمز آدلر به شما کمک می‌کند تا معنای فنگ شویی را به منظور موفقیت بیشتر و داشتن روابط بهتر در زندگی به خوبی درک کنید.

کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت (Fengshui for wellenss and weaith) نشان می‌دهد که منظور از فنگ شویی چیست، بنابراین می‌توانید از اصول این رسم دیرینه‌ی چینی استفاده کنید تا در خانه و دفتر کارتان نظم و هماهنگی بیشتری ایجاد کنید و این باعث می‌شود علاوه بر موفقیت، روابط بهتری با دیگران داشته باشید. خواهید دید که انجام فنگ شویی بسیار آسان است. وقتی که تمامی چیزهای خوب را جذب زندگی‌تان کردید، آهنربای موفقیت را در دست خواهید داشت!

این موضوع در شرق پذیرفته شده است که شیوه‌ی چیدمان محیط بر طرز احساس افراد در آن محیط تاثیر می‌گذارد. گرچه در غرب، اغلب این اعتقاد را خرافات می‌دانند و نادیده گرفته می‌شود. دکوراسیون داخلی چطور می‌تواند بر افراد تاثیر بگذارد؟ ولی پژوهش‌ها این اعتقاد را تایید کرده‌اند. برای مثال این نکته کاملا پذیرفته شده است که رنگ یک اتاق بر خلق و خوی افراد ساکن در آن تاثیر می‌گذارد. بسیاری از ادارات پلیس دارای سلول‌ها و اتاق‌هایی به رنگ صورتی می‌باشند. زیرا بسیاری از کارشناسان معتقدند که صورتی باعث ایجاد پاسخ منفعلانه می‌شود و به این ترتیب زندانیان را می‌توانند آرام کنند. آبی و سبز نیز از رنگ‌های آرام‌بخش می‌باشند و به همین دلیل در بیمارستان‌ها و مراکز آزمایش برای آرام کردن مردم از این رنگ‌ها استفاده می‌شود. جراحان برای آرام کردن بیماران لباس‌های سبز می‌پوشند.

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید درباره‌ی فنگ شویی بدانید این است که اگرچه این فن در چین شروع شد، اما لازم نیست در فنگ شویی‌تان حتما از نمادهای خاص چینی استفاده کنید. آنچه مهم است، این است که فلسفه‌ی اصلی آن را بدانید و از نمادهای مرتبط با فرهنگ خود استفاده کنید که معنای خاصی برایتان دارند. محیطی را ایجاد کنید که انرژی مثبتی برایتان ایجاد کند، این است که اهمیت دارد.

مطابق با این، باید از فنونی استفاده کنید که باعث ایجاد حس خوبی در شما می‌شوند. از روش‌های مختلفی استفاده کنید و آن‌ها را ترکیب کنید تا محیط کار و زندگی مثبتی را ایجاد کنید که در آن بتوانید خوب زندگی کنید و کارهایتان را به بهترین نحو انجام دهید.

در بخشی از کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت می‌خوانیم:

اتاق خواب باید پناهگاه‌تان باشد، که از تمام دنیا به آن‌جا پناه ببرید. گرچه اغلب اتاق خواب ما تبدیل به اتاق پذیرایی و محل کارمان می‌شود، یعنی مکانی که کارهایی که به خانه برده ایم را با کار روی لپ تاپ در آن جا تمام می‌کنیم در حالیکه از تماشای تلویزیون و بازی‌های ویدئویی نیز لذت می‌بریم. باید این کار را متوقف کنیم و در عوض از اتاق خواب به عنوان مکانی برای خواب و استراحت و نیز داشتن روابط جنسی استفاده کنیم.

بنابراین، اولین نکته‌ی فنگ شویی برای اتاق خواب این است که هر چه به خواب مرتبط نیست را از آن جا بردارید. تلویزیون و وسایل بازی را در اتاق پذیرایی‌تان قرار دهید، لپ تاپ و یا نوت بوکتان را در کیفش قرار داده و فقط در تختخوابتان یک تخت و وسایل مرتبط همانند پاتختی و لامپ قرار دهید. تختخوابتان را همیشه مرتب نگه دارید. این شامل فضای زیر تخت‌تان نیز می‌شود که همیشه فضایی تصادفی برای انبار کردن وسایل است. در اتاق خواب فقط وسایلی را قرار دهید که آن‌ها را لازم دارید و به صورت منظم از آن‌ها استفاده می‌کنید، مثلا کفش‌ها را زیر تخت بگذارید.

جای درست تخت نیز اهمیت دارد. بر اساس اصول فنگ شویی، تختخواب نباید مستقیما به سوی در باشد گرچه در باید از تخت قابل دیدن باشد. یک جای خوب برای تخت، گوشه‌ی اتاق خواب در مقابل در می‌باشد. علاوه بر این، پایه‌ی تخت نباید به سوی در باشد چون مانع از خوابی با آرامش می‌شود. اگر اتاق خواب کوچک است و هیچ راه دیگری برای گذاشتن تخت‌تان ندارید، می‌توانید تاثیرات را بهتر کنید به این صورت که در کنار پایه‌ی تخت یک میز قرار دهید. ولی این میز نباید خیلی بلند باشد که نتوانید در را ببینید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل یکم: فنگ شویی چیست؟
فصل دوم: دفتر کار
فصل سوم: اتاق خواب
فصل چهارم: آشپزخانه
فصل پنجم: اتاق پذیرایی (اتاق نشیمن)
فصل ششم: حمام
نتیجه گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت
نویسنده
مترجمیاسین قاسمی بجد
ناشر چاپیانتشارات راز نهان
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۶۲
زبانفارسی
شابک978-600-258-879-1
موضوع کتابکتاب‌های عمومی، کتاب‌های انرژی درمانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

حسنا امانی
۱۳۹۸/۶/۲۰
این کتاب فقط در حد اشاره کردن به موارد هست، کتاب کاملی نیست. اینکه در چه جهت‌هایی از خانه، چه لوازم و تابلوها و سمبل‌هایی استفاده بشه، اصلن اشاره‌ای نشده چه برسه توضیح داده بشه، در کل من از کتاب خوشم نیومد این مطالب رو از پیج‌های باز اینستاگرام هم میشد یاد گرفت که حتا بهتر از این بود ☹️
Shahla Ahmadi
۱۳۹۹/۱/۲۳
برای کسی که اولین بار اسم فنگ شویی رو میشنوه واقعا عالی و پرکاربردی بود که دنبالش باشه تا بیشتر یادبگیره
Reza Hsp
۱۳۹۷/۱۲/۱۳
کتاب خوبیه با مفاهیم اولیه اشنا مکیکته ولی وارد جزئیات نمیشه کلا اگه کسی بخواد اشنایی پیداکنه خوبه
هلن کامرانی
۱۳۹۸/۱۱/۲۷
خیلی خوبه من دوسش دارم خصوصا توضیحات مختصر و معجزه آفرینی که داره،
ممنون کتابراه🌹🙏😊
مهشاد ش
۱۳۹۸/۹/۶
مطالب خیلی ریز و جزئی نبود بیشتر کلی بود، در کل برای کسی که از قبل هم مطالعه داشته مفید نیست
المیرا بینافر
۱۴۰۱/۴/۲۶
برای افرادی که هیچ اشنایی و شناختی از فنگشویی ندارن عالیه و کابردی و کامل نیست
Somayeh Roohagh
۱۴۰۰/۶/۱۰
خیلی کلی و مختصر درباره فنگ شویی توضیح داده شده و کتاب جامعی نیست.
نازنین انورثمرین
۱۴۰۰/۵/۲۴
کتاب خوبیه ولی خیلی کلی توضیح داده شده اگر با جزییات بود خوب خیلی بهتر بود
فاطمه فرمانی
۱۴۰۰/۴/۲۶
بیش از حد خلاصه بود و مطلب جالب توجه و خاصی در این کتاب ذکر نشده بود!!!
Yalda B
۱۴۰۰/۲/۱۳
کتاب خوبیه و اطلاعات زیادی میده در مورد فنگ شویی ولی کامل نیست
mina elyasi
۱۳۹۹/۱/۳
کامل نبود ولی خوب بود ارزش ۲۵۰۰تومنو برای مطالعه داشت
فرحناز صارم
۱۳۹۸/۴/۸
مطالب خیلی ویژه‌ای نداشت. مطالب بیشتر تکراری بود و در سایت‌ها میشه خوند.
SEIRAN SADEGHI
۱۳۹۸/۲/۱۶
عاااااالیه
به زندگیتون انرژی مثبت میده
پیشنهاد میکنم حتما امتحانش کنید.
الهه رحمانی
۱۴۰۱/۵/۱۴
خیلی کلی در مورد فنگشویی صحبت شده و برای آشنایی کتاب خوبیه.
فرهاد لشکربلوکی
۱۴۰۱/۱/۲
خوندنشو توصیه نمی‌کنم، اصلا نمیشه اسمشو کتاب گذاشت
مشاهده همه نظرات ۳۷

راهنمای مطالعه کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت

برای دریافت کتاب فنگ شویی برای سلامتی و ثروت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.