معرفی و دانلود PDF کتاب تخت خواب من

عکس جلد کتاب تخت خواب من
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تخت خواب من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تخت خواب من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تخت خواب من

کتاب تخت خواب من نوشته‌ی فرشته دسترس، داستان آموزنده‌ی پسر بچه‌ای را به تصویر می‌کشد که از تنها خوابیدن در اتاقش می‌ترسد اما یک شب که تنها در اتاقش بود ماجرایی اتفاق افتاد که باعث شد دیگر از تنهایی و تاریکی وحشت نکند. این کتاب به کودکان کمک می‌کند تا به ترس‌های بی‌مورد خود نسبت به تنها خوابیدن و تاریکی غلبه کنند.

موضوع کتاب تخت خواب من چیست؟

این داستان در مورد امیرعلی است که تا به حال تنها نخوابیده بود. روزی مادرش به او می‌گوید: تو دیگر پسر بزرگی شدی و باید تنها در اتاقت بخوابی. امیرعلی از تنها خوابیدن می‌ترسید پس صبر کرد تا پدرش به خانه بیاید و از او بخواهد که شب در اتاقش بخوابد تا تنها نباشد. پدر با خوش‌رویی به امیرعلی توضیح داد که اتاق امیرعلی برای خودش است و تختش هم فقط برای خودش جا دارد و او باید عادت کند که تنها بخوابد و از چیزی نترسد.

شب از راه رسید و مادر امیرعلی را به اتاقش برد. او که خیلی ناراحت بود می‌خواست آنقدر بیدار بماند تا مادرش از اتاق نرود ولی کم‌کم چشم‌هایش سنگین شدند و مادرش هم از اتاق رفت. در همین موقع امیرعلی تصور کرد که اژدها و حیوانات عجیب و غریبی در اتاقش هستند و حسابی ترسید تا اینکه ...

کتاب تخت خواب من مناسب چه کسانی است؟

این داستان زیبا برای کودکان دبستانی آموزنده و دوست‌داشتنی است و به آن‌ها کمک می‌کند تا ترس‌های کودکی خود را کم‌کم کنار گذاشته و بی‌دلیل از چیزی نترسند.

در بخشی از کتاب تخت خواب من می‌خوانیم:

تخت گفت: من بهت یاد می‌دم که چطور خودت به خودت کمک کنی تا دیگه از چیزی نترسی. منم که چاره‌ای نداشتم، قبول کردم. گفتم: چکار باید بکنم؟ تخت گفت: بعد از اینکه دوباره احساس ترس از چیزی کردی، قبل از اینکه سعی کنی مخفی شی و از ترس به خودت بلرزی، کمی آروم باش و چند لحظه با دقت به اون چیز ترسناک نگاه کن. من گفتم: آخه چطور می‌شه. گفت: با آرامی پتو رو از سرت کنار بکش و حرف‌های من رو به یادت بیار. من هم پتو رو از روی سرم کنار زدم و به کف اتاق نگاه کردم و دیدم کف اتاقم پر از اسباب بازی‌های کوچکی هست که عصر، بعد از بازی همون جور کف اتاقم مونده.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تخت خواب من
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات السانا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-96262-0-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب تخت خواب من

آرزو چزانی
۱۴۰۱/۲/۱
برای کمک به کودکم عالی بود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب تخت خواب من

برای دریافت کتاب تخت خواب من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.