معرفی و دانلود کتاب اثر مرکب

عکس جلد کتاب اثر مرکب
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اثر مرکب

دارن هاردی در کتاب اثر مرکب به شما می‌آموزد که چگونه از توانایی‌های خاص خود، برای به حداکثر رساندن بهره‌برداری از فرصت‌هایی که دارید، استفاده کنید. این کتاب که یکی از آثار پرفروش نیویورک‌تایمز و سایت آمازون محسوب می‌شود و گنجینه‌‌ای لبریز از ایده‌های بکر است که شما را به موفقیتی مافوق تصورتان می‌رساند.

کتاب اثر مرکب (The Compound Effect) شامل دستورالعملی‌هایی است که به شما می‌آموزد، چگونه زندگی خود را بسازید، تحت کنترل درآورید و مهارت کسب کنید. در حقیقت دارن هاردی (Darren Hardy) قصد دارد تا به شما کمک کند زندگی‌تان را شخصی‌سازی کنید و متناسب با اهدافتان به آن شکل دهید.

وقتی بر مبنای اصول این کتاب عمل کنید، هیچ‌چیزی دور از دسترس نخواهد بود. چرا که اثر مرکب همان نقشه‌ی کامل گنج و برنامه‌های راهبردی‌ شماست. همین حالا شروعش کنید و اجازه دهید اهداف و ارزش‌هایتان را تغییر دهد، تصورات پیشین‌تان را از میان بردارد، حس حرکت به جلو را در شما برانگیزد و به شما و زندگی‌تان ارزش بیشتری ببخشد. شما می‌توانید از این کتاب، به عنوان مشاور و راهنما در مسیر رسیدن به موفقیت دلخواهتان بهره ببرید. اگر با اصول این کتاب پیش روید و به آن اعتماد کنید، در انتخاب‌هایتان دقت کنید و تصمیماتتان را روزانه عملی کنید، مطمئناً بهترین چیزی را که ممکن است در یک زندگی اتفاق بیفتد، تجربه خواهید کرد.

این کتاب، با حذف حواشی و موارد کم اهمیت، به موضوعات و سوالاتی می‌پردازد که واقعاً از اهمیت زیادی برخوردارند. سوالاتی مثل اینکه واقعاً راهکار ثمر‌بخش کدام است؟ کدام شش اصل اولیه است که با تسلط و تمرکز بر آن، سیستم‌عاملی پدید می‌آید که می‌تواند به ما کمک کند تا به تمام اهداف و خواسته‌هایی که در زندگی داریم، برسیم؟

هر انسانی، تمام آنچه را که برای رسیدن به موفقیت نیاز است، در خود دارد و نسبت به آن آگاه است. لازم نیست چیز بیشتری بیاموزد. اگر شما به کسب اطلاعات بیشتر نیازمند بودید، می‌توانستید با دسترسی به اینترنت، در یک قصر زیبا و باشکوه، شاد و خوشبخت زندگی کنید. اما شما هیچ نیازی به اطلاعات جدید ندارید، بلکه به یک طرح، برنامه‌ی کاربردی و یک دستورالعمل جدید نیازمندید. اکنون، زمان ایجاد عادات‌ و رفتارهای جدید است تا شما را از اشتباهات دور کرده و به سمت موفقیت سوق دهد؛ راه به همین سادگی است.

در پایان اما قبل از شروع به خواندن این کتاب کاربردی و جذاب لازم است بدانید: دست‌یابی به موفقیت دشوار است. روند آن آهسته، پرزحمت و گاهی خسته کننده است. ثروتمند شدن، بانفوذ شدن، قدرتمند شدن و به فردی مطرح در زمینه‌ی کاری خود در صحنه‌ی جهانی تبدیل شدن، کاری تدریجی و دشوار است. پس اگر فردی هستید که اهل تلاش، نظم و تعهد نیستید، بهتر است مقابل تلویزیون بنشینید و دلتان را به برنامه‌های تبلیغاتی آن گرم کنید.

دارن هاردی را بیشتر بشناسیم:

دارن هاردی تاکنون هزاران کارآفرین را آموزش داده، به بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک مشاوره داده و عضو هیأت مدیره‌ی چند شرکت و سازمان غیرانتفاعی بوده و هست. او، به ‌عنوان مدیر نشریه‌ی موفقیت، در موقعیت ویژه‌ای برای مصاحبه با کارشناسان برجسته، در زمینه‌ی کسب موفقیت و پیروزمندی قرار دارد.

او هر هفته و هر ماه، اطلاعات و استراتژی‌های بسیار مفید موجود در فضاهایی چون توییتر، فیس‌بوک، وبلاگ و نشریه‌ی «موفقیت» را انتخاب می‌کند و با کمال دقت، باتجربه‌های خود در زمینه‌ی اصول موفقیت ترکیب نموده و در اختیار مخاطبانش، در سراسر دنیا قرار می‌دهد. محوری‌ترین موضوع برای دارن، در تجارت و زندگی، اشتیاق و علاقه‌ی بیش از ‌حد او به خودسازی است. او خود را موظف می‌داند، به دلیل اشتیاق مردم به زندگیِ غنی‌تر و هدفمندانه‌تر، به آنان کمک کند تا به ظرفیت‌های وجودی خود و زندگی شایسته، دست یابند.

آقای هاردی، از محبوب‌ترین سخنرانان دنیای امروز است و مرتباً در رسانه‌هایی مانند FOX, ABC, CBS, MSNBC, CNB دیده و شنیده می‌شود.

جملات برگزیده‌ی کتاب اثر مرکب:

- ضرب ‌آهنگ اعمال روزانه‌ی هم‌سو با اهداف، انرژی مورد نیاز برای حرکت را در شما ایجاد می‌کند. همین انرژی است که افراد خیال‌پرداز را از افراد موفق جدا می‌کند.
- برای اکثر ما بزرگ‌ترین خطر، دور و دراز بودن اهدافمان و نرسیدن به آن‌ها نیست، بلکه کوچک بودن و دم دستی بودن آن‌هاست
- یک کشتی، زمانی ‌که در بندرگاه ایستاده، ایمن است، اما این چیزی نیست که کشتی‌ها برای آن ساخته شده باشند.
-رویاهای کوچک نداشته باشید، چرا که آن‌ها هیچ قدرتی برای به حرکت درآوردن شما ندارند.

برخی نظرات درباره‌ی کتاب اثر مرکب:

- فرمولی کارآمد در راستای کسب یک زندگی ایده‌آل. اثر مرکب را بخوانید و مهم‌تر از آن، بر مبنای اصول آن رفتار کنید! (جک کانفیلد)

- دارن هاردی، کتاب جدیدی در زمینه‌ی موفقیت و خودسازی نوشته است. اگر به دنبال دستورالعملی کاربردی و ابزار واقعی هستید که بتوانید زندگی‌تان را تغییر دهید و رؤیاهایتان را به واقعیت تبدیل کنید، قطعاً راهکار آن، اثر مرکب است! من تصمیم گرفته‌ام، با استفاده از این کتاب، نگاهی به گذشته‌ام انداخته و هرآنچه را در زندگی‌ام نیاز به توجه و فعالیت بیشتر دارد بشناسم! ده نسخه از این کتاب را بخرید. یکی برای خودتان و بقیه را به کسانی که دوستشان دارید، هدیه کنید. کسانی که با هدیه گرفتن این کتاب، از شما سپاسگزار خواهند شد! (دیوید باخ)

- این کتاب، به شما توان این را می‌دهد که نردبان موفقیت را سریع‌تر بالا بروید. آن را بخرید، بخوانید و همراه داشته باشید. (جفری گیتومر)

- دارن هاردی، یکی از موفق‌ترین مردم دنیا، موقعیتی منحصر به فرد در یکپارچه‌سازی قدرت ذهن دارد. این را با بیانی ساده ارائه می‌کند و بدون هیچ حاشیه‌ای به اصل مطلب می‌پردازد. این اصول زندگی، من و هر فرد خواهان موفقیتی را که در تجارت می‌شناسم، رهنمون کرده‌ است. این کتاب، راه رسیدن به موفقیت و نیک‌بختی را به شما نشان می‌دهد. (دونی دویچ)

- اثر مرکب، یک فرمول کارآمد، برای رسیدن به زندگی رؤیایی‌تان است. بنابراین اجازه دهید تا گام‌به‌گام شما را راهنمایی کند. آن را مطالعه کنید و مهم‌تر از همه اینکه به اصول آن عمل کنید! (کریس ویدنر)

- دارن هاردی، در اثر مرکب ثابت می‌کند که مفاهیم معمولی و متداول، قطعاً نتایج خیره کننده و غیرقابل‌باوری به وجود می‌آورند، مخصوصاً اگر برای هدفی معین بکار بروند. این مراحل ساده را دنبال کنید تا به کسی تبدیل شوید که قرار بوده باشید! (دنیس وینتلی)

در بخشی از کتاب اثر مرکب می‌خوانیم:

همه می‌دانیم «حرکت تدریجی، اما مستمر، بسیار ثمربخش خواهد بود و نتیجه‌ای عالی خواهد داشت.» حتماً داستان لاک‌پشت و خرگوش را شنیده‌اید؟ خانم‌ها و آقایان! من لاک‌پشت هستم. اگر به من فرصت کافی بدهید، می‌توانم هرکسی را در هر زمان و هر مسابقه‌ای، شکست ‌دهم؛ نه به این دلیل که بهترین، باهوش‌ترین یا سریع‌ترین باشم، بلکه به دلیل عادت‌های مثبتی که در خود ایجاد کرده‌ام و «ثبات قدمی» که در استفاده از آن‌ها دارم. من بزرگ‌ترین طرفدار «ثبات قدم» در دنیا و دلیل زنده‌ای بر این ادعا هستم که کلید نهایی موفقیت، ثبات قدم است. درحالی‌که برای عده‌ی زیادی از مردم، این موضوع، هنوز یکی از سرپوشیده‌ترین مسائل است که با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. اکثر مردم نمی‌دانند، چگونه باید ثبات قدم خود را حفظ کنند، من این موضوع را به خوبی می‌دانم و بابت آن، از پدرم ممنونم. او اولین مربی من در به ‌کارگیری نیروی اثر مرکب بود.

هجده ماهه که بودم، پدر و مادرم از هم جدا شدند و پدرم به ‌تنهایی، البته نه با ملایمت، مرا بزرگ کرد. او مربی سابق فوتبال در دانشگاه بود و مرا برای رسیدن به موفقیت، تشویق می‌کرد.

به مرحمت پدر، هرروز صبح، سر ساعت شش بیدار می‌شدم، البته نه با نوازش‌های محبت‌آمیز روی شانه‌ام و نه با صدای رادیو، بلکه با صدای تکراری ساییده شدن ماشین شمع‌کوب، روی کف بتُنی گاراژی که دیوار به دیوار اتاقم بود. مثل این بود که در چند قدمی‌ محوطه‌ی‌ ساختمان‌سازی بودم. پدر، با خطی درشت و خوانا روی دیوار گاراژ نوشته بود: «بدون سختی و تلاش، هیچ آسایشی به دست نمی‌آید» و هر بار که کاری را به اتمام می‌رساند، به آن زل می‌زد. در هر شرایط آب و هوایی، حتی یک روز کار را تعطیل نمی‌کرد. او طوری کار می‌کرد که می‌شد ساعت را از روی اعمال روزمره‌اش تنظیم کرد.

فهرست مطالب کتاب

چرا «دارن هاردی»؟
چرا «اثر مرکب»؟
«اثر مرکب» از زبان دیگران
پیش‌گفتار آنتونی رابینز
مقدمه
فصل اول: کاربرد «اثر مرکب»
نتیجه‌ی حاصل از اثر مرکب
سکه‌ی جادویی
سه دوست
اثر مواج
موفقیت، روش قدیمی
ذهنیت ماکروویوی
خلاصه‌ی مراحل عملی فصل اول
فصل دوم: انتخاب‌ها
فیل‌ها گاز نمی‌گیرند!
سپاس‌گزاری در تمام طول سال
مسئولیت 100 درصدی!
خوش‌شانسی
شهریه‌های بالای دانشگاه UHK (University of hard knocks)
سلاح سرّی شما، برگ برنده‌تان
تله‌ی پول
آرام و راحت حرکت کنید
قهرمان گمنام
قدم زدن
درخت پول
وقت طلاست!
موفقیت، دویِ نیمه‌ماراتن است
خلاصه‌ی مراحل عملی فصل دوم
فصل سوم: عادت‌ها
آنچه عادت‌ها خلق می‌کنند
با رها شدن از دام لذت‌های آنی شروع کنید
پیدا کردن جادوی موفقیت؛ قدرت چرایی‌
چرا هر چیزی امکان‌پذیر است؟
انگیزه‌ی‌ اصلی
مبارزه‌ی خود را شروع کنید!
اهداف
تعیین اهداف چگونه عمل می‌کند؟
«راز» پنهان آشکار شد!
باید به چه کسی تبدیل شوید؟
رفتار مناسب داشته باشید.
پنج راهکار برای ریشه‌کن کردن عادت‌های بد.
اشتباهات را بررسی کنید!
عوامل تغییردهنده‌ی موقعیت‌ها
تغییر سخت است: هوراااا!
صبور باشید.
خلاصه‌ی مراحل عملی فصل سوم
فصل چهارم: نیروی حرکت آنی
بهره‌برداری از نیروی حرکت آنی.
قدرت رویه‌ی روزمره
هر روز خود را کنترل کنید!
بالا بروید و بدرخشید.
رویاهای شیرین
تغییراتی سازنده در برنامه‌ی‌ خود ایجاد کنید.
وارد شدن به ضرب‌آهنگی جدید، پیدا کردن شیار جدید.
آهنگ زندگی
اهمیت ثبات قدم
تلمبه‌ی آب
خلاصه‌ی مراحل عملی فصل چهارم
فصل پنجم: تأثیرات
1) ورودی: ورودی زباله = خروجی زباله
آب آلوده ننوشید
قدم اول: نگهبانی
رژیم رسانه‌ای بگیرید
فیلتر شخصی زباله
قدم دوم: در دانشگاه‌ِ زمانِ رانندگی ثبت‌نام کنید
2) روابط: چه کسی بر شما تأثیرگذار است؟
جدایی‌ها
ارتباطات محدود
ارتباطات گسترده
یک دوستِ اوج عملکرد پیدا کنید
روی مربی‌ها سرمایه‌گذاری کنید
انجمن شخصی مشاورین خود را تشکیل دهید
3) محیط: تغییر چشم‌انداز؛ افق دیدتان را تغییر می‌دهد
فصل ششم: سرعت بخشیدن
لحظات حقیقت
چند برابر کردن نتایج
فراتر از انتظارات بروید!
کارهای غیرمنتظره انجام دهید
بهتر از حد انتظار باشید
خلاصه‌ی مراحل عملی فصل ششم
نتیجه‌گیری
ضمایم و پرسش‌نامه‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اثر مرکب
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
ناشر چاپیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۲۴
زبانفارسی
شابک978-600-451-502-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اثر مرکب

لیلا محمدی
۱۳۹۹/۱۱/۱۰
من این کتاب فقط خلاصشو خوندم، اما میخوام تو مسابقه شرکت کنم برا همین کاملشم میخونم، ‌ی چیز خیلی مهم و مثبتی که داره اینه که به زندگی آدم نظم و جهت میده، حتما خودشم نخوندین خلاصه شو بخونین چون رو زندگیتون بدون شک اثرات مثبتی خواهد گذاشت، با انجام کارهای کوچیک میشه به جاهای بزرگ رسید پیامی که من از این کتاب دریافت کردم این بود.
علیرضا محمدی
۱۴۰۱/۳/۱۳
این کتاب بهتون راه موفقیتو نشون میده به شرطی که تنبلی بذارید کنار و واسه هدفتون بجنگید و صد البته که سخت گیری نداره و بهتون یاد میده آروم آروم و نامحسوس عادت‌های خوب تو رفتارتون ایجاد کنید و اثر محسوسشو خیلی زود ببینید و لذت ببرید
Farzad Abbaspour
۱۳۹۹/۶/۲۰
سلام و درود به همه کتابراهی ها... مطالب بسیار خوبی رو در این شلوغی‌ها و هرج و مرج‌های زندگی امروزی ذکر کرده و میتونیم جهت انجام و محقق شدن برنامه ریزی زندگی و کار ازش استفاده کنیم.
Maryam Faraji
۱۴۰۰/۶/۷
بنده این کتاب رو قبلا هم مطالعه کرده بودم اما پون مانند گنج وسرمایه‌ای با ارزش هست خواستم در گوشیم هم داشته باشم تا درمسیر رفت وامد گوش کنم ونکات طلاییش برایم تکرار شوند
شادی ور
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
کتابی که به جز ارائه مطالب تئوری راهکارهای عملی و ساده ارائه میده و یاد میده چطور با تغییرات کوچک و جزئی تحولات بزرگ رقم بزنیم.
Armin Roozbahani
۱۳۹۹/۱۰/۲۶
من با این کتاب موفق شدم و الان زندگی عالی و درآمدی میلیاردی دارم زندگی سالم و شاد و......
توصیه میکنم بخوانید و عمل کنید
Mehdi Behbahani
۱۳۹۹/۵/۱۶
من در دهه سوم زندگیم تازه استارت زدم واسه دستیابی ب موفقیت و بالابردن توان مالیم واین کتاب عجیب کمک کنندست
محمد صدیق سپهری نیا
۱۳۹۹/۳/۱۳
بنده مترجم کتاب هستم و شدیدا توصیه ش میکنم. این کتاب واقعا محشر و کاربردی هست. یکی از امتیازات اثر مرکب نشر گیا، ترجمه بسیار خوبشه. امیدوارم لذت ببرید.
sadegh soltani
۱۳۹۹/۳/۱۵
عالی و کاملاً کاربردی، مطالعه اثر مرکب رو به همه توصیه میکنم، ممنونم کتابراه عزیزم
Zahra mirzaiyan
۱۳۹۹/۵/۲۵
این کتاب میتونه دیدتونو ب مسائل عوض کنه و متوجه میشید هر کار کوچیک چ اثرموجی روی کل زندگیتون میذاره
Hooman Rahmani
۱۴۰۰/۱۲/۱۷
کتابی فوق العاده برای اوردن نظم و متوجه شدن تاثیر انتخابهای روزمره کوچکمان در بلند مدت
مینا معتمدی
۱۴۰۰/۱۱/۱
این کتاب از اون کتابهایی هست که هر چند وقت‌ی بار باید خوند، و مخصوصا با انجام تمرینات اون
مهدیه توفیقی
۱۳۹۹/۱۲/۱۹
این کتاب راهکارهای بسیار عالیی برای زندگی و موفقیت داره و برخی اون را سلطان کتابها می‌دانن
فائزه بخشی نژاد
۱۳۹۹/۸/۱۵
بی نهایت عالی, کاربردی و بی نظیر هستش. این کتاب باید تو هر خونه‌ای باشه
ر گودرزی
۱۳۹۹/۳/۵
عالی وکاربردی است عملا برای تغییر قابل استفاده است
مشاهده همه نظرات ۵۰

راهنمای مطالعه کتاب اثر مرکب

برای دریافت کتاب اثر مرکب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.