معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو

عکس جلد کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو

کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو، داستان عروسک چوبیِ بازیگوشی به نام پینوکیو را روایت می‌کند که آرزو دارد تبدیل به پسربچه‌ای واقعی شود اما دائماً به دردسر می‌افتد.

موضوع کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو چیست؟

داستان پینوکیو (Pinocchio) با پیرمرد نجاری به نام ژپتو آغاز می‌شود که عروسکی چوبی می‌سازد و متوجه می‌شود که عروسک زنده است. ژپتو از این موضوع بسیار خوشحال می‌شود و تصمیم می‌گیرد که پینوکیو را مانند یک پسر واقعی بزرگ کند اما این عروسک شیطان و بازیگوش دائماً خود را به دردسر می‌اندازد و پدر پیر خود را ناراحت و نگران می‌کند.

داستان پینوکیو، حکایت جذابی دارد و یکی از داستان‌های محبوب اروپایی محسوب می‌شود. مجموعه‌ی قصه‌های شیرین جهان تلاش می‌کند تا با بازنویسی این داستان‌های قدیمی، روایتی نو ارائه دهد.

کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان مشهور و پرطرفدار شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان دبستانی آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو می‌خوانیم:

پیرمرد بیرون رفت، او را گرفت و به خانه برگرداند. او نام این عروسک را پینوکیو گذاشت. پیرمرد، از کاغذ براق برای پینوکیو لباس، یک جفت کفش و یک کلاه نرم و زیبا درست کرد. پیرمرد نجار، خیلی پینوکیو را دوست داشت. او چند کتاب برای عروسک دوست داشتنی خود خرید و گفت: «برای اینکه مثل یک پسر واقعی باشی، باید به مدرسه بروی و خیلی چیزها یادبگیری.»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو
مترجمحوا میر محمدیان
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات34
زبانفارسی
شابک978-622-95139-7-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو

برای دریافت کتاب قصه‌های شیرین جهان: پینوکیو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.