معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین

عکس جلد کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین

کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین، داستان شهری را روایت می‌کند که پر از موش شده است. مردم به هر راهی متوسل می‌شوند تا از شر موش‌ها خلاص شوند اما در نهایت فلوت زنی غریبه آن‌ها را نجات می‌دهد. شهردار دستمزد او را پرداخت نمی‌کند و فلوت زن تصمیم به انتقام می‌گیرد.

موضوع کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین چیست؟

مردم شهر هاملین، بسیار شریف و مهربان هستند اما به نظافت اهمیتی نمی‌دهند. به همین خاطر تمام شهر پر از موش‌های بزرگ شده که آسایش مردم را سلب کرده‌اند. شهردار برای کسی که موش‌ها را از میان بردارد جایزه‌ای بزرگ در نظر می‌گیرد. روزی فلوت زنی غریبه به شهر می‌آید و می‌گوید که حاضر است در ازای هزار مارک این کار را انجام دهد. شهردار این مبلغ را می‌پذیرد اما پس از آن که می‌بیند غریبه تنها با فلوت زدن موش‌ها را از شهر خارج می‌کند، زیرقولش می‌زند.

فلوت زن از این کار شهردار بسیار ناراحت می‌شود و تصمیم می‌گیرد بار دیگر فلوت بزند اما این بار کودکان شهر را با خود می‌برد و... .

مجموعه‌ی قصه‌های شیرین جهان تلاش می‌کند تا با بازنویسی این داستان‌های قدیمی، روایتی نو ارائه دهد و داستان فلوت زن شهر هاملین (Pied piper of hamelin) نیز در این گروه قرار دارد.

کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان مشهور و پرطرفدار شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان 6 تا 9 سال آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین می‌خوانیم:

تمیز نبودن مردم باعث حمله موش‌ها به شهر هاملین شده بود. فقط این نبود، تعداد موش‌ها روزبه‌روز بیشتر و اندازه آن‌ها هم بزرگ‌تر می‌شد. این موش‌ها بلای جان مردم شهر هاملین شده بودند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین
مترجمحوا میر محمدیان
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۵
زبانفارسی
شابک978-622-6580-08-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین

برای دریافت کتاب قصه‌های شیرین جهان: فلوت زن شهر هاملین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.