معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های شیرین جهان: کفاش و کوتوله‌ها

عکس جلد کتاب قصه‌های شیرین جهان: کفاش و کوتوله‌ها
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: کفاش و کوتوله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های شیرین جهان: کفاش و کوتوله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های شیرین جهان: کفاش و کوتوله‌ها

کتاب قصه‌های شیرین جهان: کفاش و کوتوله‌ها ماجرای مرد کفاشی است که موجواتی مرموز نیمه شب برایش کفش‌های خارق‌العاده‌ای می‌سازند. کفاش و همسرش کنجکاوند تا متوجه شوند این موجودات چه هستند.

موضوع کتاب کفاش و کوتوله‌ها چیست؟

روزی روزگاری، کفاشی با همسرش در خانه کوچکی زندگی می‌کردند. آن‌ها خیلی سخت مشغول کار بودند اما باز هم نمی‌توانستند پول کافی جمع کنند تا چیزهایی را که نیاز دارند، بخرند. کفاش در مغازه‌اش سخت کار می‌کرد و همسرش کارهای خانه را انجام می‌داد.

کتاب کفاش و کوتوله‌ها (The Elves and the Shoemaker)، حکایتی جذاب دارد و یکی از معروف‌ترین داستان‌های سراسر دنیا محسوب می‌شود. مجموعه‌ی قصه‌های شیرین جهان تلاش می‌کند تا با بازنویسی داستان‌های قدیمی، روایتی نو ارائه دهد.

کتاب کفاش و کوتوله‌ها مناسب چه کسانی است:

این داستان معروف و پرطرفدار شهرت و محبوبیتی جهانی دارد و برای کودکان دبستانی آموزنده و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب کفاش و کوتوله‌ها می‌خوانیم:

روزی، کفاش فقط تکه‌ای چرم برای یک جفت کفش، داشت. وقتی شب شد، چرم را برید و آن را در مغازه گذاشت و با خود فکر کرد: «فردا با این چرم یک جفت کفش می‌دوزم.»

کفاش به خانه رفت و خیلی ناراحت بود و فکر می‌کرد: «این روزها پول جمع کردن خیلی برایم سخت شده است.» اما بعد همه نگرانی‌اش را به خدا سپرد و در تختش دراز کشید و خوابید.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های شیرین جهان: کفاش و کوتوله‌ها
مترجمحوا میر محمدیان
ناشر چاپیانتشارات آبستا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات35
زبانفارسی
شابک978-622-6580-10-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های شیرین جهان: کفاش و کوتوله‌ها

برای دریافت کتاب قصه‌های شیرین جهان: کفاش و کوتوله‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.