معرفی و دانلود کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام

عکس جلد کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام
قیمت:
۲۹۰۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام

حسین سعادت مهر در کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام، علمی‌ترین و عملی‌ترین مطالب روز دنیا در حوزه‌ی رژیم لاغری و کاهش وزن را در اختیار کسانی قرار می‌دهد که تا به امروز در کاهش وزن موفق نبوده‌اند. نیازی نیست زحمت زیادی بکشید تا به تناسب اندام برسید، فقط کافی است راه را بدانید!

کتاب‌های بسیاری تاکنون در حوزه‌ی لاغری و تناسب‌اندام منتشر شده‌اند خیلی از این کتاب‌ها تنها مباحث و موضوعات تئوری را مورد بررسی قرار داده و یا اصول لاغری را بیان می‌کنند، اما نهایتاً گام‌های عملی را جهت دستیابی به لاغری و تناسب‌اندام شرح نمی‌دهند.

این کتاب شامل نکات کلیدی ده‌ها دورۀ آموزشی، سمینار و... است که سبب تناسب‌اندام افراد بسیاری شده، مطمئن باشید که استفاده از روش‌های ارائه شده در کتاب «گام‌های مخفی افراد خوش اندام»، تغییر چشمگیری در وزن و اندام شما ایجاد خواهد نمود.

آنچه سبب تمایز این کتاب با سایر کتاب‌های لاغری و تناسب‌ اندام می‌شود آن است که راهنمایی‌های مفید و ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد که ‌اجرایی هستند و به شما کمک می‌کنند تا در مسیر لاغری سلامت خود را از دست نداده و در سریع‌ترین زمان به نتیجه برسید.

جملات برگزیده‌ی کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام:

- شناخت ورزش، کلید شناخت جامعه است.
- اگر مداوم ورزش کنید، هیچ‌گاه دچار یبوست نخواهید شد.
- رژیم گرفتن و کم‌خوردن مثل نگه‌ داشتن نَفَس است؛ در هر صورت، محکوم به شکست هستید.
- کسی که به تمرینات بدنی می‌پردازد به هیچ دارویی نیاز ندارد، درمان او در جنبش و حرکت است.

برخی از نظرات اساتید و قهرمانان برتر ورزشی درباره کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام:

- با خواندن کتاب «گام‌های مخفی برای افراد خوش‌اندام» می‌توانید به رمز سلامتی خود پی ببرید و به اهداف پیش‌بینی خود زودتر دست پیدا کنید. (مهدی عبدالوند، قهرمان مچ‌اندازی جهان)

- با مطالعه کتاب علمی «گام‌های مخفی برای افراد خوش‌اندام» راحت‌تر می‌توانید مسیر درستی را برای کاهش وزن و داشتن اندام مناسب طی کنید. (دکتر کوروش جعفریان، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران )

- با مطالعه کتاب علمی «گام‌های مخفی افراد خوش‌اندام» به دنبال اصلاح عادت غذایی خود باشید تا زودتر به اهداف پیش‌بینی‌شده خود دست پیدا کنید. (پروفسور سید علی کشاورز، دبیر بورد تخصصی تغذیه وزارت بهداشت)

- تمام کسانی که به دنبال تناسب‌ اندام و داشتن وزنی ایده‌آل هستند، مطالعه کتاب «گام‌های مخفی افراد خوش‌اندام» بهترین کتابی است که می‌توان با بهره گرفتن از تجربیات و نظریه اساتید علمی این کتاب به اهداف پیش‌بینی‌شده دست‌یافت و اندام مناسبی داشت. (بهروز تابانی، قهرمان قهرمانان پرورش اندام جهان)

- شما را به خواندن کتاب «گام‌های مخفی افراد خوش‌اندام» توصیه می‌کنم؛ خواندن چنین کتاب‌هایی سبب افزایش آگاهی فرد می‌شود تا در مسیر کاهش وزن و داشتن اندامی مناسب کمتر اشتباه کند و مسیر درستی را با خواندن این کتاب برای خود طراحی کند. (دکتر مرتضی بهرامی نژاد، رئیس انجمن بدنسازی ایران)

در بخشی از کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام می‌خوانیم:

آقای دکتر نیستانی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، دراین باره می‌گوید: چاقی در مردان با تغییرهایی که در سطح هورمون‌های مردانه ایجاد می‌کند، باعث ناتوانی جنسی مثل اختلال در نعوظ، انزال زودرس و... می‌شود. ناتوانی جنسی ناشی از چاقی ارتباطی به سن ندارد و افراد جوان و مسن چاق دیر یا زود درگیر این موضوع خواهند شد. وقتی مردان چاق دچار ناتوانی جنسی می‌شوند، نخست اعتماد به نفسشان را از دست می‌دهند و رابطه زناشویی برایشان به عاملی اضطراب آور تبدیل می‌شود و شکست را در برقراری روابط زناشویی بیشتر می‌کند.

چاقی ممکن است باعث ایجاد وضعیتی به نام آلت تناسلی پنهان شود که در آن آلت تناسلی مردان باطول متوسط زیر پوست ناحیه شرمگاهی یا پوست اضافه بدنه آن مدفون می‌شود. این وضعیت مشکلاتی از جمله عفونت‌های مزمن، جوش‌های پوستی و التهاب را ایجاد کند.

چاقی در خانم‌ها نیز باعث بروز اختالالتی در برقراری روابط زناشویی می‌شود. تغییرات فیزیولوژیکی که باعث کاهش میل جنسی می‌شود از یک‌سو و مشکلات طبیعی چاقی در زنان از سوی دیگر تأثیر منفی در برقراری رابطه زناشویی می‌گذارد. علاوه بر این، احتمال ابتلا به عفونت‌های واژینال در خانم‌های چاق بیشتر است که خود برقراری روابط زناشویی را دشوارتر می‌کند. چاقی سطح کیفیت رابطه جنسی را به شدت کاهش می‌دهد.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
فصل اول: اطلاعات مهم
مثلث چاقی
باز هم کالری
سوخت بنز یا سوخت پیکان
فرمول میزان چاقی
چرتکه لاغری
مقیاس چربی و عضله
ساعت 24
زیبای نامطمئن
سرنخ
شوق پایدار
ختم کلام
درصد دقیق چربی
لاغری سوزنی
رویای لاغری
چربی سوزی در خواب
خوش سایز
پاتوق چربی
باور اشتباه
فقط 4کیلوگرم
به وقت ترازو
مسمویت پوستی
سرعت مرگبار
سونای خشک یا بخار
باور قدیمی اشتباه
لاغری خطی
دستورالعمل فصل اول
فصل دوم: سلامتی را گاز بزن
بشقاب معجزه‌گر
کربو زود یا دیر
تفاوت بین چربی خوب و بد
حیوانی یا گیاهی
همش تغذیه نیست
قانون 10 به 9
رژیم فستینگ
قهوه تلخ
نتایج ظاهری
کتوژنیک مدعی
مثل آب خوردن لاغر شو
سرکه سیب
ترفند‌های سفره ای
میان‌وعده تیغ دو لبه
بهترین روغن پخت و پز
غذای مخصوص لاغری شکم و پهلو
هر چه آهسته تر سریع تر
شیرینی تلخ
قانون 10 دقیقه
فصل سوم: دویدن به سوی سلامتی
چربی سوزی هوازی
مقاوم سازی
همش ورزش نیست
تیپم چطوره؟
فرمول همع برای انتخاب رشته
کانکارنت
قانون 10 به 5
روی پوست ورزش
بعد بارداری
اثرمعکوس
نیتت مهمه
تقابل ورزش و تکنولوژی
راز لاغری با پیاده روی
چربی‌سوزی و عضله‌سازی در چند جلسه
تداوم کالری‌سوزی در زمان استراحت
ویژه عضله‌سازی
6 نکته برای شش تکه شدن شکم
مهمانی خدا
مرگ آرزوها!
دستورالعمل فصل سوم
فصل چهارم: پزشکی ورزشی
پایان استرس نزدیک است
تلخی‌های مرض شیرین
چربی زدایی کبدی
باید قلبت مثل ساعت بزنه
رژیم خونین
گرفتگی عروق
کلید یبوست
توقف ممنوع
فراموشی
بیماری خاموش
سرم خلوت شده
جلوگیری از لاغری صورت
فقط خانم‌ها بخوانند
مسائل جنسی
اختلال قاعدگی
ترک‌های آزار دهنده
باور نادرست پلاستیکی
شروع مکمل‌ها
رازچربی‌سوزها
ونوستات
متفورمین
مولتی ویتامین بی اثر
ژنتیکم چاقه
الکل چربی‌سوز
دردسرهای رژیمی
لاغری گیاهی
جدول استاندارد آقایان/ بانوان
دستورالعمل فصل چهارم
گزیده‌ای از مصاحبه با رکوردداران تیم سعادت اسپرت
سخن پایانی
تقدیر و تشکر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات کلید آموزش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۶
زبانفارسی
شابک978-600-274-293-3
موضوع کتابکتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام

sadegh akbari
۱۳۹۹/۵/۱۶
من این کتاب چند روز قبل خریدم از کتابراه، نظر ندادم تا بخونمش بعد نظر بدم، نسبت به دو کتاب دیگه که در این زمینه خوندم خیلی بهتره. فصل تغذیه خیلی خوب و باعث شد همین هفته اول وزن کم کنم. خیلی تشکر میکنم از اقای سعادت مهر نویسنده کتاب بابت توضیحات جامع و در عین حال قابل فهم بدون این که با اصطلاحات خیلی تخصصی خواننده رو گیچ کنه.
Safira Safira
۱۳۹۹/۵/۸
تو نسخه نمونه همش مقدمه و پیش گفتار و تعریف از کتاب بود لاقل نسخه نمونه رو‌ی جوری میذاشتید بتونه خواننده تصمیم بگیره کتاب رو بخره یا نه... از خود کتاب فقط یک صفحه بود بقیش پیشگفتارو مقدمه مترجم و...
حمیده بخشی
۱۳۹۹/۵/۱۷
این کتاب یکی از بهترین کتاب‌هایی بود که مطالعه کردم و بقول معروف پولمو حلال کردم! خصوصا فصل تغذیه خیلی خوب بود و قسمت مصاحبه با افرادی که لاغر شدن انگیزه بخش
ممنون
ابوالفضل بهمنی
۱۳۹۹/۵/۲۰
جالبش این بود که این همه شخصیت علمی و ورزشی در کتاب حضور دارن، پروفسور کشاورز یکی از ابر قدرت‌های تغذیه هستن و واسم جالب بود که کتاب گام‌های مخفی رو توصیه کردن به مطالعه
م خان محمدی
۱۴۰۰/۴/۸
معمولی بود، بیشتر مطالب را میدانستم. بنده همیشه دنبال اطلاعات راجب تغذیه و ورزش هستم. اکثر مطالب کتاب را در جاهای مختلف شنیده و خوانده بودم. به جز یکی دوتا نکته چیز جدیدی برای من نداشت.
محمد اسماعیلی
۱۳۹۹/۹/۲۶
باسلام. عنوان کتاب با انتظارات من خواننده به هیچ وجه سازگاری نداشت و نتونست نیاز من رو تانین کنه. ضمن اینکه قیمتی که پرداخت کردم راضی نبودم. این مطالب رو میتونید با یه سرچ ساده پیداش کنید..
بهار تربت نیا
۱۳۹۹/۸/۲۹
کتاب بسیار خوب و مفیدی بود. این کتاب یک دید کلی و جامع با زبان ساده در جهت کاهش وزن به شما ارائه میده ممنونم جناب سعادت مهر که در کتاب مطالب مفید و بسیار مهمی رو ذکر کردید.
الناز زارع
۱۳۹۹/۶/۲۵
خیلی حرفه‌ای نوشته شده کتاب، تبریک میگم
دستورالعمل پایان هر فصل واقعا عالی بود
داستان‌های واقعی از مراجعه کننده‌ها و مصاحبه با افرادی که وزن کم کردن خیلی انگیزه بخش بود
رویا هاشمی
۱۳۹۹/۵/۲۱
عادت دارم زیاد پیاده روی میکنم ولی دریغ از ۱کیلو کاهش وزن، با روشی که گفتید هم کمر درد نمیشم هم دارم وزن کم میکنم باورم نمیشه خیلی خیلی ممنونم صفحه۱۴۴ قسمت مسائل جنسی هم جالب بود
Mehrbanoo .
۱۳۹۹/۵/۲۸
کتاب خوب و روان هست و کلمات پیچیده‌ای نداره ولی نمیشه اصلا با نویسنده در سایتی که معرفی کرده ارتباط برقرار کرد تا کتاب رو ادامه داد
امیر امیراحمدی
۱۴۰۰/۵/۳
نکته جالبی که از نظر من داشت چینش بشقاب بود یکم هم خیلی حس تبلیغاتی بودن به آدم میده که یه ستاره برای همون کم کردم آنقدر تبلیغم خوب نیست در کل محتوا جالب مرسی
مریم یاسی
۱۳۹۹/۸/۲
از خواندن کتاب خیلی راضی هستم ازتون تشکر میکنم بابت این همه اطلاعات و راهنمایی. سپاس گزار شما هستم آقای سعادت مهر
سارا احمدی
۱۳۹۹/۹/۲۷
واقعا کتاب خوبیه، خیلی تشکر میکنم از نویسنده کتاب و پیشنهاد میکنم دوستان تهیه کنن. ممنونم از شما
حبیبه رحیمی
۱۴۰۰/۵/۲
کتاب خوبی است، تقریبا مطالب آشنا بود اما منسجم و مرتب‌شده در این کتاب، ارزش خریدن داشت
س روحی
۱۴۰۱/۷/۱۴
نکات مثبت خوبی داشت ولی جنبه تبلیغاتیش زیاد بود اعتماد خواننده رو از بین‌میبره!
مشاهده همه نظرات ۲۱

راهنمای مطالعه کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام

برای دریافت کتاب گام‌های مخفی افراد خوش اندام و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.