معرفی و دانلود رایگان کتاب هنر جنگ با کرونا

عکس جلد کتاب هنر جنگ با کرونا
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب هنر جنگ با کرونا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هنر جنگ با کرونا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنر جنگ با کرونا

کتاب هنر جنگ با کرونا نوشته‌ی فریبا انصاری، راهکار مقابله و جنگ با دشمن بیولوژیک و کشنده‌ی امروزی انسان‌ها یعنی ویروس کرونا را به روش هنر جنگ «سان تزوی» چینی و با اتکا به قانون طب ابن سینا به شما ارائه می‌دهد.

درباره‌ی کتاب هنر جنگ با کرونا:

هنر جزء ارکان اصلی زندگی بشر بوده و با زندگی وی درآمیخته است. هنر، پذیرفتن واقعیات است و به همه‌ی تلاش‌های خلاقانه انسانی گفته می‌شود. این خلاقیت والا در همه ابعاد زندگی انسان‌ها می‌تواند کاربرد داشته باشد.

هنرمند کسی است که با دقیق‌بینی و ظرافتی ویژه، از زاویه‌ای خاص به مسائل می‌نگرد و با اجرای قواعد ویژه در مورد یک مسئله یا حرفه، عمل مناسب انجام می‌دهد. هنرمند حقیقت را با اصول و قواعد خاصی به زیبایی هر چه تمام‌تر به دیگران می‌نمایاند.

هنر جنگ به مفهوم روش‌های به کارگیری نیروها و شیوه‌های جنگی و مبارزه است که می‌تواند در کلیه مراحل زندگی، کار و فعالیت انسان‌ها به کار گرفته شود و نه تنها در حوزه جنگ نظامی، بلکه در عرصه عمومی کار و زندگی به ویژه در مدیریت، کسب و کار، بازارها و... کاربرد دارد. یک فرمانده نظامی به نام «سان تزو» هنرهای رزمی و مدیریت جنگ را در یک کتاب باستانی چینی توضیح داده است، ولی امروزه از این کتاب نه تنها در جنگ بلکه در مدیریت کسب و کار، سیاست و... استفاده می‌شود.

در زندگی شخصی و شغلی هر فردی مشکلاتی پیش می‌آید که اگر با نظم، استراتژی مدیریت و برنامه‌ریزی با آن‌ها برخورد شود، حل آن‌ها به راحتی میسر خواهد بود.

کتاب هنر جنگ با کرونا مناسب چه کسانی است؟

امید است همه شما با آموزه‌های «سان تزو» که بر 13 فصل استوار است و اتکا به طب ابن سینا در این اثر، با هنرمندی تمام بتوانید با دشمنی که سلامت و تندرستی انسان‌ها را نشانه گرفته، مقابله نموده و از آموزش‌های آن در چنین روزهای جنگی علیه بشریت، الهام بگیرید.

در بخشی از کتاب هنر جنگ با کرونا می‌خوانیم:

«سان تزو» چینی می‌گوید: آن چه در جنگ اساسی است «پیروز شدن» آن است، نه عملیات دراز و طولانی. فرمانده جنگی که جنگ را می‌فهمد و جنگ کردن می‌داند با نابودی ثروت مردم در درازمدت، کشور را فقیر نمی‌کند که دشمن از فلاکت آن‌ها بهره ببرد و دست به حمله بزند.

این به معنای انجام عملیات جنگی شتابزده نیست که آنهم همانند جنگهای دراز مدت شکست آفرین است. هدایت و رهبری جنگ باید ماهرانه و در مدت زمان مناسب باشد.

زمانی که فردی به هر دلیلی به کرونا ویروس مبتلا می‌شود، باید از نفوذ این ویروس وحشی به قسمتهای پائینی دستگاه تنفس به ویژه ریه‌ها جلوگیری کند و از علائم آن بکاهد.

علائم کرونا سرفه‌های خشک، مداوم همراه تنگی نفس و درد عضلانی و از بارزترین علائم تب و خستگی است. اگر فرد مبتلا جنگنده ماهری باشد، بدون فوت وقت با مصرف دارو، به ویژه داروهای سنتی و گیاهی (از قبیل آویشن، دارچین، زنجبیل و...) و با استعمال بخور و گرم و مرطوب نگه داشتن بخشهای فوقانی دستگاه تنفس (از قبیل بینی، حلق، حنجره و نای) مانع نفوذ این ویروس کشنده به ریه‌ها می‌شود. اگر ویروس بتواند خود را به ریه‌ها برساند، دشمن قویتری خواهد شد که در درازمدت هم شاید نتوان برنده جنگ با کرونا و غلبه بر آن گردید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: نقشه‌ها (حدسیات و فرضیه‌ها)
فصل 2: هدایت و رهبری جنگ
فصل 3: تاکتیک تهاجمی (اکتشافی)
فصل 4: تمهیدات (چینش، شکل یا فورماسیون)
فصل 5: نفوذ و اقتدار (وضعیت)
فصل 6: نقاط ضعف و نقاط قوت
فصل 7: آزمایش و تمرین
فصل 8: تنوع در تاکتیک یا راهکنش (متد)
فصل 9: گام نظامی
فصل 10: زمین
فصل 11: شرایط میدان نبرد (به پیامدهای کارتان توجه کنید)
فصل 12: حمله با آتش (شناختن نقاط انفجار)
فصل 13: استفاده از ماموران پنهانی (جاسوس)
پیوست ‌های کرونایی
اخبار و تصاویر
شعر: حکمت ویروس کرونا

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هنر جنگ با کرونا
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سطر و قلم
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۵۶
زبانفارسی
شابک978-622-6438-68-1
موضوع کتابتخصص‌های پزشکی
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات کتاب هنر جنگ با کرونا

vahid kishi
۱۴۰۱/۵/۱۷
طبق گفته‌ی یکی از بزرگان هر کتابی ارزش یکبار خواندن را دارد. در خصوص کووید ۱۹ افسانه‌های زیادی وجود دارد. بنده مقاله‌ای را می‌خواندم که انتشار ویروس را تعمدی و هدفدار می‌دانست. البته این مقاله چندی بعد از پایگاه‌های اطلاعاتی ناشر پاک شد. اما با مطالعه استراتژی‌های قدرت‌های کمونیستی چون چین و روسیه و سرمایه داری چون آمریکا و... می‌توان رد پایی از شواهدی را پیدا کرد. زیرا که برخی با برنامه‌های منظم ثروت‌های کلانی را به جیب زدند. ازدیاد فقر و افزایش فاصله طبقاتی از ثمرات این راهبردهای کثیف بوده است.
رضا گودرزی
۱۴۰۰/۲/۱۰
با عرض احترام خدمت نویسنده محترم، کتاب جذابیتی ندارد. به نظر اطلاعات اولیه و ساده در قالب استراتژی جنگ چیده شده ولی بخش‌های اشتباه هم در کتاب کم نیست. بهتر است در ابتدا توضیح داده شود که این مطالب نظر شخصی نویسنده است و بعنوان راهکار عملی و درمان یا حتی پیشگیری برابر ویروس ناشناخته کرونا نیست. به هر صورت به نظر من کتاب با این موضوع می‌توانست قویتر و کاربردی تر و البته جذابتر باشد.
A Kazemi
۱۴۰۰/۲/۹
من از کتاب خوشم نیامد. از نظر نگارش می‌توانست بهتر باشد انتظار یک راهکار واقعی داشتم ولی خوب همش پیشگیری بود. ماسک زدن، استفاده از الکل و شستن دست و... را مرتب تکرار کرده، ولی خوب حرکت خوبی هست، شاید با همین تکرار افراد بیخیال بترسند و رعایت کنند.
Elham Ekhtiari
۱۴۰۰/۲/۱۷
کتاب توضیحات و راهکارهایی برای مقابله با ویروس کرونا ارائه میکند. بخش پیوست، نکاتی را مطرح میکند که بسیار تامل برانگیز است. در بخش پایانی کتاب، شعری در مورد معلم و کلاس‌های مجازی آمده که بسیار خواندنی است.
کاربر D
۱۴۰۰/۲/۹
من نصف کتاب را خوندم هیچ راهکار جالبی نداشت، فقط همین کارهایی که روزانه خودمون داریم انجام میدیم، ماسک زدن، الکل، رعایت فاصله اجتماعی و...
حامد کرمی
۱۴۰۱/۷/۲۶
کتابش جوری نیست که همه بپسندن
موضوع عام پسندی نیست
خود من تیتر کتاب رو دیدم خواستم دانلود کنم اما متنش جذبم نکرد
صادق مقیسه
۱۴۰۰/۲/۹
کتاب خوب وجالبی است وبخوبی نشان میدهدکه چگونه بااین ویروس مبارزه کنیم وآن رادراین جنگ نابرابر شکست دهیم
رها محمدی
۱۴۰۱/۴/۲۳
این امتیاز فقط بخاطر شعر پایان کتاب که قدردانی وتشکرازمعلمان بود وسعی کرده درک ودیده شوند
آمین داد
۱۴۰۰/۵/۱۷
در نوع خود مفید و کمک کننده... ممنون از نویسنده، کتابراه عزیز
به امید رفع این بیماری از کل دنیا
تک ککک
۱۴۰۰/۴/۲۰
بد نیست آموزه‌های مقابله با کرونا را طی اینروزهای سخت مرور کنیم
راضیه M
۱۴۰۰/۴/۳
فقط هنر مقابله با کرونا رو کم داشتیم تو کتابای مشهور جهان🥴
زهره محمدی
۱۴۰۰/۲/۳۰
عالی بودکتابی آموزنده پرمحتوا. دست نویسندش دردنکنه.
Zahra Samavati
۱۴۰۰/۲/۱۳
توضیحات عامیانه که از قبل خودمون اکثرش رو میدونیم
Yalda B
۱۴۰۰/۲/۱۳
این کتاب پیشنهادهای به درد بخور و خوبی داره
حسن رازقندی
۱۴۰۰/۲/۱۱
دوست داشتم و مچکرم و به امید نابودی کرونا
مشاهده همه نظرات ۲۶

راهنمای مطالعه کتاب هنر جنگ با کرونا

برای دریافت کتاب هنر جنگ با کرونا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.