معرفی و دانلود PDF کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه

عکس جلد کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه
قیمت:
17100 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه

کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه نوشته‌ی شهرام شفیعی، با تصاویر بامزه ماجرای پدری است که اتفاقات زندگی خود و خانواده‌اش را با زبانی طنز به تصویر می‌کشد. این اثر دوست داشتنی به آموزش مسائل اجتماعی می‌پردازد.

موضوع کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه چیست؟

شما در این کتاب آموزنده با داستان یک خانواده‌ی 4 نفره آشنا می‌شوید؛ ماجرای پدر و پسری که بدون فکر دست به رفتارهای عجیب و حتی غلط می‌زنند. این اثر دلنشین به کودکان رفتارهای اجتماعی مانند خود مراقبتی، رفتارهای صحیح اجتماعی و مهارت‌های اقتصادی و… را آموزش می‌دهد.

نام یکی از ماجراهایی که در این جلد از مجموعه می‌خوانید، آتش نشان است. روزی به پدر تصمیم می‌گیرد آتش‌نشان شود. مسئول ثبت نام به او می‌گوید: آتش‌نشانی کار سختی است. تو باید در دو دقیقه صبحانه بخوری! پدر گفت: خیالتان راحت باشد من تخم مرغ آب پز را درسته در دهانم می‌گذارم به شرط آنکه همسرم آن را برایم پوست بکند!

درباره مجموعه قصه‌های من و بچه‌هام:

داستان‌های این مجموعه‌ی کمیک استریپ، خاطرات پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌های 70 سال بعد را خواهد ساخت؛ زیرا کودکان با خواندنشان محال است آن‌ها را از یاد ببرند و سال‌های بعد با یادآوری داستان‌های این مجموعه باز هم خواهند خندید.

کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان فوق‌العاده همراه با تصویرهای دوست‌داشتنی برای تمامی کودکان دبستانی جذاب و دلنشین خواهد بود.

در بخشی از کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه می‌خوانیم:

اما خسته و کوفته برگشتیم خانه تا ناهار بخوریم. مامانی از توی اتاق آمد بیرون و گفت: «غذای خوشمزه حاضر است!» وقتی رفتیم توی آشپزخانه، دیدیم زمین پر از مورچه است. یک عالمه مورچه... مورچه‌ها آن قدر زیاد بودند که انگار آمده بودند فوتبال تماشا کنند! آن‌ها خط سفید شکرها را گرفته بودند و از باغچه تا آشپزخانه آمده بودند. حالا هم داشتند تند تند شکرها را به طرف باغچه می‌بردند. مامان گفت: «وای خدا دیدید چه بلایی به سر آشپزخانه‌ام آمد؟!» پسرم گفت: «حالا دیگر فکر مامان هم پر از مورچه شده!»

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سیمای شرق
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات25
زبانفارسی
شابک978-600-6628-71-4
موضوع کتابکتاب‌های کمیک و رمان‌های مصور
قیمت نسخه الکترونیک
17100 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه

برای دریافت کتاب قصه‌های من و بچه‌هام: مورچه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.