معرفی و دانلود PDF کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4

عکس جلد کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4
قیمت:
10000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4

کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4 دربردارنده‌ی 7 نمایشنامه‌ی کوتاه و دلنشین برای کودکان به قلم منوچهر اکبرلو است که با روایت قصه‌هایی جذاب، خلاقیت آن‌ها را شکوفا کرده و با نمایش و قصه‌گویی آشنا می‌کند.

درباره‌ی مجموعه‌ی بچه‌ها بیایید نمایش:

نمایشنامه‌های مجموعه‌ی حاضر این امکان را فراهم می‌کنند که کودکان در زمان کوتاهی بتوانند چند نمایشنامه جذاب را اجرا کنند. متن‌ها به گونه‌ای نوشته شده که به دکور و لباس‌های مجلل نیازی ندارند و با وسایل معمولی و ساده‌ای که در منازل وجود دارد می‌توان آن‌ها را اجرا کرد. در این مجموعه از پیشنهادات کودکان استقبال شده و ذوق و خلاقیت آن‌ها را به کار گرفته می‌شود. از نکات قابل توجه نمایش‌های مجموعه این است که آن‌ها را می‌توان با توجه به شرایط اقلیمی هر منطقه تغییر داد و با حفظ محتوای متن، گفت‌و‌گوها را با زبان یا لهجه‌ی محلی اجرا کرد و همچنین از بازی‌های محلی آن منطقه نیز در نمایش بهره برد.

متن کتاب‌های بچه‌ها بیایید نمایش به صورت «قصه - نمایش» نوشته شده تا در کلاس‌های قصه‌گویی نیز از آن‌ها استفاده شود. دیدن نمایش، خواندن نمایشنامه و آموختن شگردهای قصه‌گویی به کودکان کمک می‌کند تا نمایش‌های بهتر و کامل‌تری را اجرا کنند. اجرای نمایش‌های بچه‌ها بیایید نمایش برای کودکان لذت‌بخش است و فضای شاد و مفرحی را برای آن‌ها ایجاد می‌کند. همچنین انتخاب یک موسیقی شاد، قبل یا بعد از اجرا بر جذابیت بیشتر نمایش می‌افزاید.

کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4 (Let's Perform A Play, Kids 4) مناسب چه کسانی است؟

این نمایشنامه‌ها با بیان شیرین و ساده‌ای نوشته شده‌اند که برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی جذاب و سرگرم‌کننده است و آن‌ها را به اجرای نمایش علاقه‌مند می‌کند. برای اجرا از کودکان بخواهید تا گفت‌و‌گوها را به زبان محاوره بیان کنند و تفاوت زبان نوشتاری و گفتاری را در حین تمرینات نمایش به آن‌ها بیاموزید. نمایشنامه‌های این کتاب به گونه‌ای است که هم پسران و هم دختران می‌توانند آن‌ها را اجرا کنند و از بازی و نمایش در کنار دوستان خود لذت ببرند و تجربه‌ای جدید کسب کنند.

در بخشی از کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4 می‌خوانیم:

و بچه‌ها اینجا که می‌بینید، خونه سارا ایناست. سارا کوچولو توی خونه تنهاست. پدر رفته اداره و مادر رفته سر کوچه و برگرده. سارا هم که حسابی بازی کرده، حوصله‌ش سر رفته. حتی حوصله نداره با قناری‌شون حرف بزنه. اوناهاش. اونجا. روی میز. ببینید! (قناری را نشان می‌دهد).

فهرست مطالب کتاب

بزرگ‌ترها بخوانند!
توپ پر دردسر!
خرس پرنده
بچه‌ها بگید خطر خطر!
اژدهایی که اژدها نبود!
بدجوری به من چسبیده!
نوک کلاغ و گوش خرگوش
یه روز، یه سیب فرار کرد!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سروش
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات90
زبانفارسی
شابک978-964-12-0794-8
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4

برای دریافت کتاب بچه‌ها بیایید نمایش 4 و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.