معرفی و دانلود کتاب قسم به چشمانت

عکس جلد کتاب قسم به چشمانت
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قسم به چشمانت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قسم به چشمانت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قسم به چشمانت

کتاب قسم به چشمانت نوشته سهیلا سپهری، داستان عاشقانه‌ی دختری به نام دریا را به تصویر می‌کشد. دریا بین دو راهی مانده، او که عاشق پسرخاله‌اش علیرضا است، دوستی دارد که او نیز به علیرضا علاقه‌مند است. دریا نمی‌داند به فکر خود و علاقه‌اش به پسرخاله‌اش باشد و یا به فکر علاقه دوستش. او باید انتخاب کند و در این میان اتفاقات مختلفی روی می‌دهد.

در بخشی از کتاب قسم به چشمانت می‌خوانیم:

هنوز گیج رفتار علیرضا بودم. با دست‌هایی لرزان و کاملاً غیر ارادی گوشی را گرفتم و او به داخل خانه رفت. بعد از رفتنش دیگر هیچ رمقی برای ایستادن در پاهایم نمانده بود. روی اولین پله نشستم و مستأصل و درمانده به موبایل علیرضا چشم دوختم. سرم از فکر هولناکی که در آن می‌چرخید، در شرف انفجار بود. باید با کسی صحبت می‌کردم. باید یکی مرا از این گرداب هولناک می‌رهانید. نوید بارها گفته بود مطمئن است که علیرضا به نگار فکر نمی‌کند. پس حتماً می‌دانست که! خدای من! من حتی جرأت بر زبان آوردنش را نداشتم!

صفحۀ موبایل را لمس کردم تا مانیتورش روشن شود و بتوانم با نوید تماس بگیرم و او مثل همیشه با حرفها و استدلال‌هایش آرامم کند و این افکار مالیخولیایی را از سرم دور بریزد اما با روشن شدن صفحه، همۀ امیدم ناامید شد و دنیا پیش چشمم سیاه و تار گردید.

نگاه بی‌فروغم روی عکس نشسته بر مانیتور گوشی خشک شد. نه! این امکان ندارد! این دختری که با لبخندی دلفریب و موهای افشان در قاب گوشی علیرضا نشسته، من نیستم! حتماً یکی شبیه من است! و چه شباهت هولناکی!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قسم به چشمانت
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۲
زبانفارسی
شابک978-622-7037-32-6
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قسم به چشمانت

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قسم به چشمانت

برای دریافت کتاب قسم به چشمانت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.