معرفی و دانلود PDF کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟

عکس جلد کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟

کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟ نوشته‌ی جیل مک دونالد از مجموعه آموزشی - داستانی دنیا، سلام، با تصاویری جذاب و داستانی ساده به کودکان چگونگی رشد سیب‌ها را می‌آموزد و آن‌ها را به یادگیری مطالب علمی از سنین کودکی تشویق می‌کند.

درباره‌ی مجموعه آموزشی - داستانی دنیا، سلام:

جیل مک دونالد (Jill McDonald) در این مجموعه کودکان را عاشق کشف دنیای اطراف خود می‌کند. مجموعه‌ی دنیا، سلام (!Hello, World) برای به اشتراک گذاشتن مفاهیم ساده در مورد علم، طبیعت و فرهنگ طراحی شده است. هر جلد از مجموعه حاضر به یک موضوع خاص مانند منظومه شمسی، حشرات، پرندگان، حیوانات قطب شمال و... می‌پردازد و به بسیاری از سوالات ذهنی کودکان کنجکاو پاسخ می‌دهد.

کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟ مناسب چه کسانی است؟

کودکان سنین 3 تا 5 سال با خواندن کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟ (?How Do Apples Grow) علاوه بر اینکه سرگرم می‌شوند، مطالب آموزشی مفیدی نیز می‌آموزند.

در بخشی از کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟ می‌خوانیم:

سیب از یک دانه کوچک شروع می‌شود. اگر یک سیب را باز کنید، می‌توانید دانه‌های داخل آن را ببینید. یک سیب می‌تواند تا 10 تا دانه داشته باشد. دانه‌های سیب زمانی شروع به رشد می‌کنند که در خاک باشند و نور خورشید و آب و هوای تازه به آن‌ها داده شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟
نویسنده
مترجممحمد فاضلی
ناشر چاپینشر فرواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۵
زبانفارسی
شابک978-622-98877-6-9
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟

برای دریافت کتاب سیب‌ها چگونه رشد می‌کنند؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.