معرفی و دانلود کتاب همه چی تقصیر منه

عکس جلد کتاب همه چی تقصیر منه
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب همه چی تقصیر منه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب همه چی تقصیر منه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب همه چی تقصیر منه

کتاب همه چی تقصیر منه دربردارنده داستانی کوتاه و آموزنده از علی میرصادقی است.

سید علی میرصادقی متولد سال 1360، از سن 18 سالگی کار مشاوره را آغاز نمود و در همان سال‌های اول کاری خود، تجربه کار با دانش آموزان استعدادهای درخشان و رتبه‌های برتر کنکور سراسری را به دست آورد. سابقه کاری او 15 سال است؛ اما سابقه‌ی 60 هزار ساعت کارمشاوره، برنامه‌ریزی و آموزش و مدیریت آموزش را در کارنامه خود دارد.

در بخشی از کتاب همه چی تقصیر منه می‌خوانیم:

برف پاک‌کن ماشین قراضه روزبه زورش به بارون نمی‌رسید و واسه همین روزبه مجبور بود یواش حرکت کنه. چشمش به تابلویی افتاد که عدد 50 وسط یک دایره‌ی قرمز بود و گفت چه جوری این نزول خورا می‌تونن %50 اسکونت بگیرن؟ چقدر حس بدی داشت روزبه. تا قبل از دیدن مهدی، خودشو یه سوپرمن فرض کرده بود که مانع زندان رفتن دوباره‌ی رضا می‌شه. اما این مهدی کثافت همه چی رو خراب کرده بود. این آشغالا چه جوری دلشون میاد با مردم این کارها رو بکنن؟ این آدم‌ها چرا رفاقت و دوستی واسشون ارزشی نداره؟ این که باباش پولی نداشت، چه جوری این همه پول واسه نزول دادن جور کرده؟ به رضا چی بگم؟ خودش گفته بود مهدی این کاره نیست. وای خدا چرا دستم خالیه؟ چرا بعد از 35 سال زندگی، جون ندارم دست دوستمو بگیرم؟ چرا تنهام؟ زندگی مهدی به کجا می‌رسه؟ رضا تو زندان قراره چیکار کنه؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب همه چی تقصیر منه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات بارسا
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴
زبانفارسی
شابک978-600-94211-0-7
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب همه چی تقصیر منه

Nadiya Nurimousa
۱۳۹۷/۲/۱۰
بخدا حالم بد شد کتابو خریدم. اوف. آقای میرصادقی خداوکیلی این چی بود؟نکته داشت درست. ولی فکرشم نمیکردم دقیقا درسهایی که خودمونم بشکل روتین توی زندکیمون یاد گرفتیم رو دوباره بهمون بگید. ولی یچیزی یاد گرفتم. اینکه آدم میتونه با همین چیزا پول دراره و موفق بشه. دیدین خارجیا وقتی توریستی بریم یه کشوره از دیگه مثلا مزرعه دیدن کنیم چطووووری پرو بال میدن و قسمت قسمت نشون میدن که این محل نگهداری حیواناته. این علوفه و غدای حیوانهاست. اینجا مرغا تخم میزارن و... پر لعاب تعریف میکنن یه تخم گذاشتنه مرغ رو کلی هم پول گیرشون میاد؟ شده همین داستانهای شما. دستتونم درد نکنه ها. ۵ ستاره هم بهتون میدم به یک دلیل. اونم اینکه منم بتونم از طریقه این چیزایی که تو زندگیم یاد گرفتم و شنیدم مثل شما با بال و پر دادن بهش مخاطب جذب کنم و پولدارشم😉
M Negar
۱۳۹۸/۱۰/۹
علی خودش یک سخنرانی در بارهی این که اگه چیزی را نپذیری دو قدم عقب می‌افتی گفت اون خیلی کامل تر از این کتابه
شیما فرشادی
۱۳۹۶/۱۰/۱۱
کوتاه اما پرماجرا..
It's a good story!
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب همه چی تقصیر منه

برای دریافت کتاب همه چی تقصیر منه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.