معرفی و دانلود PDF کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی

عکس جلد کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی
قیمت:
28000 تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی

کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی، نوشته‌ی محمدرضا محمدی و زهرا سعیدی نژاد یک اثر کمک‌‌آموزشی با درسنامه‌های جامع و کاربردی است که به شما کمک می‌کند درس ریاضی این مقطع تحصیلی را به‌خوبی یاد بگیرید و بتوانید راه‌حل تمرینات دشوار کتاب درسی را به‌خوبی پیدا کنید. با خواندن این کتاب از یادگیری درس ریاضی لذت بیشتری خواهید برد.

درباره‌ی کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی

ریاضی مهارتی‌ست که در ابعاد مختلف زندگی‌مان به آن نیاز داریم؛ از یک محاسبه‌ی عددی ساده موقع خرید، تا مهارت‌های تخصصی رشته‌های مهندسی، درک تناسبات هنری، حسابداری و... هدف از تدوین این کتاب تسلط بیشتر شما در درسی‌ست که می‌تواند در آینده‌ی شغلی شما مهم و تأثیرگذار باشد.

در کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی علاوه بر ارائه‌ی درسنامه‌های مفید و کاربردی، به پاسخ کامل تمرینات کتاب درسی و ارزشیابی‌ها پرداخته شده و به‌کمک آن جزئیات مباحثی چون عددنویسی، جمع و تفریق، تقسیم و بخش‌پذیری و چندین مهارت مهم ریاضی را یاد می‌گیرید. مطالب این کتاب کاملاً بر اساس بودجه‌بندی کتاب درسی‌ست و آزمون‌های نوبت اول و دوم پایان کتاب در ایام جمع‌بندی مباحث امتحانی به کمکتان خواهد آمد.

برای استفاده‌ی بهتر از کتاب و محک زدن میزان تسلطتان بر درسنامه‌ها، توصیه می‌شود ابتدا سعی کنید تمرینات را با راه حلی که به ذهنتان می‌رسد حل کرده و سپس پاسخ‌های خود را با پاسخ کتاب مقایسه نمایید تا میزان یادگیری‌تان را بهتر و دقیق‌تر بسنجید. این کتاب حاصل تلاش محمدرضا محمدی و زهرا سعیدی نژاد است که از سوی انتشارات خیلی سبز، به‌عنوان ناشر تخصصی کتاب‌های درسی، منتشر شده است.

کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی مناسب چه کسانی است؟

کتاب حاضر برای دانش‌آموزان چهارم ابتدایی تدوین شده و به آن‌ها کمک می‌کند پایه‌ی درسی ریاضی خود را تقویت کنند.

فهرست مطالب کتاب

نگاهی به گذشته
فصل 1: اعداد و الگوها
فصل 2: کسر
فصل 3: ضرب و تقسیم
فصل 4: اندازه‌گیری
فصل 5: عدد مخلوط و عدد اعشاری
فصل 6: شکل‌های هندسی
فصل 7: آمار و احتمال
آزمون‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات208
زبانفارسی
شابک978-622-230-513-0
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی دبستان
قیمت نسخه الکترونیک
28000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی

برای دریافت کتاب گام به گام چهارم ابتدایی - ریاضی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.