معرفی و دانلود PDF کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی

کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی، نوشته‌ی ریحانه شعبان زاده، نیلوفر مکاری اصل و لیلا صالح پور یک اثر کمک‌آموزشی برای یادگیری عمیق و آسان شماست که با آموزش کامل مباحث کتاب درسی، ‌به‌همراه مثال‌های کاربردی، خیالتان را از بابت جمع‌بندی مطالب این درس راحت می‌کند. ضمناً پاسخ تمامی پرسش‌های کتاب درسی در این اثر ارائه شده که در صورت نیاز می‌توانید آن‌ها را با پاسخ‌های خودتان مقایسه کنید و مطالب بیشتری درباره‌ی نکات ریز و درشت علوم تجربی این پایه بیاموزید.

درباره‌ی کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی

در علوم تجربی پایه‌ی ششم، شما مهارت‌ مشاهده‌ی خود را تقویت می‌کنید و پیرامون مباحثی چون طرح فرضیه و نتیجه‌گیری علمی، روش‌های ثبت اطلاعات از گذشته تا به امروز، مواد طبیعی و مصنوعی، پدیده‌های زمین‌شناسی، طراحی و ساخت کاردستی علمی و بسیاری مطالب علمی دیگر اطلاعات لازم را به‌دست می‌آورید.

یادگیری صحیح و عمقی این درس و تقویت مهارت‌های آن در موفقیت تحصیلی شما در مقاطع بالاتر تأثیرگذار خواهد بود. کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی، نوشته‌ی ریحانه شعبان زاده، نیلوفر مکاری اصل و لیلا صالح پور، به شما کمک می‌کند مهارت خود را با خواندن درسنامه‌های مفصل و کاربردی، بالا ببرید و با داشتن مرور و جمع‌بندی مناسبی از این درس در امتحانات نیمسال‌های تحصیلی به موفقیت برسید.

لازم به ذکر است که پاسخ تمامی تمرینات کتاب به‌طور مفصل در این اثر ارائه شده که می‌توانید در مواقع لزوم به آن مراجعه کنید. این کتاب از سوی انتشارات خیلی سبز منتشر شده و در دسترس دانش‌آموزان پایه‌ی ششم قرار دارد.

کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی مناسب چه کسانی است؟

خواندن این اثر به دانش‌آموزان پایه‌ی ششم ابتدایی که در پی یادگیری عمیق‌تر درس علوم تجربی هستند، توصیه می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

درس 1: زنگ علوم
درس 2: سرگذشت دفتر من
درس 3: کارخانه‌ی کاغذسازی
درس 4: سفری به اعماق زمین
درس 5: زمین پویا
درس 6: ورزش و نیرو (1)
درس 7: ورزش و نیرو (2)
درس 8: طراحی کنیم و بسازیم
درس 9: سفر انرژی
درس 10: خیلی کوچک...
درس 11: شگفتی‌های برگ
درس 12: جنگل برای کیست؟
درس 13: سالم بمانیم
درس 14: از گذشته تا آینده
آزمون‌ها

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی
نویسنده، ،
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات102
زبانفارسی
شابک978-622-230-515-4
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی دبستان
قیمت نسخه الکترونیک
11700 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی

برای دریافت کتاب گام به گام ششم ابتدایی - علوم تجربی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.