معرفی و دانلود PDF کتاب یان و یولیا حیوانات خانگی دارند

عکس جلد کتاب یان و یولیا حیوانات خانگی دارند
قیمت:
۲۰۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یان و یولیا حیوانات خانگی دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یان و یولیا حیوانات خانگی دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یان و یولیا حیوانات خانگی دارند

یان و یولیا حیوانات خانگی دارند عنوان کتابی است از مارگرت رتیچ با ترجمهٔ مریم قندهاری و توسط انتشارات آبرنگ به چاپ رسیده است. کتاب حاضر از مجموعه یان و یولیا، دربردارنده داستان‌های آموزنده برای گروه سنی (الف) و (ب) است. موضوع اصلی این داستان‌ها آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان است.

داشتن یک حیوان خانگی آرزوی بسیاری از بچّه‌ها است. یان و یولیا صاحب یک خوکچهٔ هندی می‌شوند که می‌توانند با آن بازی کنند، ولی باید مراقبش هم باشند و از آن نگه‌داری کنند. خوکچهٔ هندی هر صبح و بعد از ظهر به غذا نیاز دارد وخانه‌اش باید هر چند وقت یک بار تمیز شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یان و یولیا حیوانات خانگی دارند
نویسنده
مترجممریم قندهاری
ناشر چاپیانتشارات آبرنگ
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶
زبانفارسی
شابک978-600-252-213-9
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب یان و یولیا حیوانات خانگی دارند

برای دریافت کتاب یان و یولیا حیوانات خانگی دارند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.