معرفی و دانلود PDF کتاب یان و یولیا باغچه دارند

عکس جلد کتاب یان و یولیا باغچه دارند
قیمت:
۲۰۰۰ تومان - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب یان و یولیا باغچه دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب یان و یولیا باغچه دارند و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب یان و یولیا باغچه دارند

یان و یولیا باغچه دارند عنوان کتابی است از مارگرت رتیچ با ترجمهٔ مریم قندهاری و توسط انتشارات آبرنگ به چاپ رسیده است. این کتاب از مجموعه یان و یولیا، دربردارنده داستان‌های آموزنده برای گروه سنی (الف) و (ب) است. موضوع اصلی این داستان‌ها آموزش مهارت‌های زندگی به کودکان است.

بسیاری از بچّه‏‌ها آرزو دارند یک باغچه داشته باشند. باغچه‌‏ای پر از گل و میوه و سبزی که در آن می‏‌توان زمین را شخم زد، علف‏‌ها را کوتاه کرد و چیز‏هایی کاشت. همچنین آدم می‏‌تواند در آن با دوستانش بازی کند و هیچ ترسی هم از رفت و آمد ماشین‏‌ها نداشته باشد. این آرزو برای یان و یولیا برآورده می‌‏‏شود.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب یان و یولیا باغچه دارند
نویسنده
مترجممریم قندهاری
ناشر چاپیانتشارات آبرنگ
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۶
زبانفارسی
شابک978-600-252-220-7
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰ ت - 0.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب یان و یولیا باغچه دارند

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب یان و یولیا باغچه دارند

برای دریافت کتاب یان و یولیا باغچه دارند و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.